Skocz do zawartości

Speed Day Poznań 2012 - ustawki


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na 20-21 sierpnia się ustawialiśmy i ja podtrzymuję ten termin na 100% - Rinas i MarcMarc muszą się wyurlopować do tego czasu, podobno 20-21 ma też jechać Yuby, a ja z Sikorem w najbliższą niedzielę jedziemy potestować w Białej Podlaskiej. Także wygląda, że większa ekipa z forum poleci pod koniec sierpnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze, że szykuje sie powtórka z rozrywki. Ja i Marcin również kleimy moto (ja kostki) po ostatnim wypadzie i wbijamy na 20/21.

Do zobaczenia .

Pruch

 

No to się składajcie do kupy :) . Widzę, że znowu szykuje się mega ekipa.

 

Panowie, czy na Motopopołudnie do Poznania jest sens jechać jak dopiero zaczynam, czy sami zapierdalacze tam są i będę musiał patrzeć głównie do tyłu?

 

A to masz się nauczyć zapi...ć na ulicach, żeby pojeździć po torze? Myślałem, że kolejność jest odwrotna :) .

Przyjeżdżaj na tor, a przekonasz się, że takie moto jak Twoje, musi raz na jakiś czas być dobrze pogonione po torze. Posucha mu szkodzi. A szybszymi się nie przejmuj, każdy kto tam jeździ, był tam kiedyś pierwszy raz.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 8 20-minutowych sesji dziennie.

Yuby, Wy z Rinasem jedziecie na całe 2 dni, tak? Czy dopuszczacie możliwość wzięcia przyczepy na 3 moto?

MarcMarc jest chyba na urlopie teraz, tak? Trzeba już powoli zacząć się umawiać konkretnie.

Czyli byłbym ja, Sherman, Rinas, MarcMarc, Yuby z Warszawy i okolic. Ktoś jeszcze, może Songoku :) ?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...