Skocz do zawartości

Speed Day Poznań 2012 - ustawki


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sikor jak mi napiszesz ile to kosztuje tak w kupie za "zabawodzień" to przynajmniej będę miał o czym myśleć... :)

 

chociaz tak po prawdzie to chyba wolałbym jeszcze z jeden raz do BP żeby lepiej ogarnąc jazdę po szybszym obiekcie...

Edytowane przez songoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, już Ci tu liczyliśmy w tym temacie :) . Po pierwsze trzeba rozważyć kupno opon, zajedziesz to je dokładnie zobaczymy (chociaż po Białej zaczęły nabierać prawidłowego kształtu przynajmniej :) ). Cena za Speed Day jest wiadoma. Pod sam tor z Warszawy jest 360 km (do kalkulacji kosztu wachy na dojazd). Fura z przyczepą płaci 2x27 + 9 zł w jedną stronę na autostradzie. Musisz zapłacić 20 zł za egzamin na moto-kartę na miejscu. Zrobisz 30-35 km per sesję, czyli ok. 500-600 km w 2 dni (to do kalkulacji wachy w moto). Noclegi free (namiot), żarcie tanie. Basta.

 

Także cena jest uzależniona od wielu rzeczy.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak nic 2000 PLN za 2 dni jazdy i z 1300 PLN za jeden

 

No właśnie zamierzam opony kupować - myślałem o Dunlopach Sportsmartach bo w miarę wytrzymałe są...

 

dobra spadam do domu, jutro się widzimy to pogadamy :)

Edytowane przez songoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega robi 1:44 na R1, na Pirelli Diablo Rosso Corsa (o ciśnienia mogę dopytać, ale chyba ok. 2,0-2,1 na ciepło). Może nad takimi pomyśleć? Pirelli to Pirelli.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą dla Poznania jest Slovakiaring/Pannonia. Dojazd dłuższy, ale nie zabierają Ci tyle hajsu na bramkach na autostradzie.

Na Litwie obiekt jest marny, z tego co widziałem na on boardach (przede wszystkim pod kątem bezpieczeństwa). Już lepiej chyba do Białej Podlaskiej na lotnisko.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie jakieś dobre opony chłopie, masz fajny motocykl to i fajne gumy zamontuj.

 

Yuby, a co masz do Sportsmartów?

Ja już ujeżdżam drugi komplet i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć - w miarę szybko się nagrzewają, dobrze trzymają i na długo wystarczają.

A jaka jest Twoja opinia?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litwa jest może niebezpieczna, ale warto tam pojechać np. zamiast jednego speed daya poznańskiego. Różnice wysokości i konfiguracja toru jak dla mnie mistrz. No i aktualnie remontują dalszą część nawierzchni, więc będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto na najbliższy speed day? I na ile dni? Ja się wciąż zastanawiam, ale wychodzi, że pojeździłbym 8 sesji, czyli albo jeden pełny dzień, albo ustawię się na "2 połówki". Tak czy siak jechać do Poznania chciałem w niedzielę po południu, żeby na spokojnie dojechać, przekimać się i jeździć na 100% od rana w poniedziałek. Poza tym muszę skombinować nowe gumy na miejscu i je przełożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litwa jest może niebezpieczna, ale warto tam pojechać np. zamiast jednego speed daya poznańskiego. Różnice wysokości i konfiguracja toru jak dla mnie mistrz. No i aktualnie remontują dalszą część nawierzchni, więc będzie lepiej.

 

No tak wygląda że są praktycznie same szybkie winkle :). Pork, a jeździłeś tam? Jak można się zapisac na track daya?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...