Skocz do zawartości

Rekrutacja użytkowników do grupy HD


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast jak kogoś HD ani nie grzeje ani nie ziębi to po co wsadza tu swoje 3 grosze, no chyba że ma jakieś informacje, które dla użytkowników marki będą pomocne.

...

A co do opadania rąk to chyba kolega mało jeszcze w życiu widział i słyszał. Więcej zrozumienia i wyrozumiałości dla tego co koleżanka chce przekazać.

 

Widzisz - moim zdaniem zupełnie naturalnym jest fakt, że jak chcesz wejść w posiadanie jakiegoś sprzęta, który jest z zupełnie innego targetu niż dotychczasowy, to oprócz informacji czysto technicznych, cała reszta również ma znaczenie. Czasem mniejsze, czasem większe ale na całość składa się wiele rzeczy. Chcesz poznać co to za środowisko, kim są ludzie w nim będący, w jaki sposób wykorzystują swoje maszyny itp. Wszystko jedno czy chciałbyś wejść w temat MX/enduro, szlifierek, turystyki z zacięciem na offroad i tak dalej...

To nie ma nic wspólnego ze wścibstwem albo wsadzaniem nosa w nie swoje sprawy. Człowiek chce najzwyczajniej wiedzieć w co się pcha i z kim oraz czym przyjdzie mu potem obcować. Jak by nie patrzeć, wszyscy mamy wspólną pasję. Dzielenie się na gorszych/lepszych, nie swoich/swoich nikomu raczej nie służy. Oczywiście można się zamykać na innych, dorabiać do tego jakąś ideologię.

Mi to lotto ale zaglądam tu już jakiś czas i te wypowiedzi... cóż, nie tyle zrobiło mi się "łyso" co bardziej mnie one rozbawiły i trochę zażenowały. Sporo już widziałem i słyszałem ale jak widać wiele jeszcze przede mną... :wink:

Edytowane przez Spidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj mojego posta jeszcze raz, ale ze zrozumieniem tym razem.

cytuję"..Jeżeli ktoś myśli o HD to ok po to jest forum HD żeby czytać o HD i wyrabiać sobie światopogląd. Natomiast jak kogoś HD ani nie grzeje ani nie ziębi to po co wsadza tu swoje 3 grosze, no chyba że ma jakieś informacje, które dla użytkowników marki będą pomocne..." koniec cytatu - najlepiej jeszcze raz całość a nie jedno zdanie wyrwane z kontekstu.

 

...a tak w ogóle to będzie jakaś wódka czy nie będzie ;)?

Edytowane przez whiterabbit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli moją obecność tutaj?

Monter ja nie uważam cie za wartościowego modelatora, alej jeżeli chodzi o mnie to możesz tutaj pisać.

Co ....tu....się .....dzieje :blink: .

Łysa pogięło cie czy co :excl:

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysa- tu jest zamknięta grupa HD.

http://www.webchapter.eu/news.php

Na przykład... ale sa też inne.

 

P.S.

W sumie czasem wkurza, jak jakiś "zielony" wytoczy swój obiektywizm w jakims temacie - nie daj Boże specjalistycznym... ale tak naprawde - ile tu się ostatnio dzieje... obiektywnie rzecz biorąc - mniej niż na innym forum HD, gdzie jest 8 userów...

A temat Wam sie zrobił z tego na 2 strony... :wink:

Wie ktos moze gdzie dostac prawą czache do Suzuki Bandit 600 S 2001 rok? Kurcze już pół roku szukam na alle i sam złom proponują...

:biggrin: Serio - pytam... :biggrin:

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysa- tu jest zamknięta grupa HD.

http://www.webchapter.eu/news.php

Na przykład... ale sa też inne.

 

P.S.

W sumie czasem wkurza, jak jakiś "zielony" wytoczy swój obiektywizm w jakims temacie - nie daj Boże specjalistycznym... ale tak naprawde - ile tu się ostatnio dzieje... obiektywnie rzecz biorąc - mniej niż na innym forum HD, gdzie jest 8 userów...

A temat Wam sie zrobił z tego na 2 strony... :wink:

Wie ktos moze gdzie dostac prawą czache do Suzuki Bandit 600 S 2001 rok? Kurcze już pół roku szukam na alle i sam złom proponują...

:biggrin: Serio - pytam... :biggrin:

Ja w H-D nie umiem pomóc :wink: ale tutaj poszukaj:

http://www.ebay.de/sch/i.html?_odkw=Suzuki+Bandit+600+S+2001+Verkleidung+Seitenteil+rechts+fairing+cowling&_sop=15&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XSuzuki+Bandit+600+S+2001+Verkleidung+Seitenteil+rechts+.TRS0&_nkw=Suzuki+Bandit+600+S+2001+Verkleidung+Seitenteil+rechts+&_sacat=0

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czegoś nie rozumiem :blink: jestem na stronie rekrutacja a ze trzy razy wracałem na początek bo myślałem,że mi przeglądarka nawala. mamy tu chyba wpisywać kto chciałby być w grupie HD a wy tu jakieś teorie filozoficzne wypisujecie. Do pisania własnych przeżyć i doznań raczej jest inny post lub dział jak zwał tak zwał więc przenieście te wywody do innego działu lub załóżcie post HYDE Park HD i tam się wyżalcie. Uważam , że post dalej można ciągnąć tylko w innym dziale HD :cool: . Pozdrawiam wszystkich HD i tych nie HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czegoś nie rozumiem :blink: jestem na stronie rekrutacja a ze trzy razy wracałem na początek bo myślałem,że mi przeglądarka nawala. mamy tu chyba wpisywać kto chciałby być w grupie HD a wy tu jakieś teorie filozoficzne wypisujecie. Do pisania własnych przeżyć i doznań raczej jest inny post lub dział jak zwał tak zwał więc przenieście te wywody do innego działu lub załóżcie post HYDE Park HD i tam się wyżalcie. Uważam , że post dalej można ciągnąć tylko w innym dziale HD :cool: . Pozdrawiam wszystkich HD i tych nie HD :wink:

Tzn. mam rozumieć, tych ADHD, bo to ten dział jak widać i słychać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zawsze można zrobić zamknięty dzial tylko dla Waszych oczu. Jak chcecie nie ma problemu.

Ale całej zawartości działu nie będziemy zamykać. To ma być wiedza, którą Przekazujecie innym, wiec musi być widoczna. To nie MC.

A z wtracajacymi się sami powinniście załatwić swoje sprawy. Zniechęcić i się pozbyć jak coś nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale jak zrobicie zamknięty dział to te podforum umrze .

Już mało się tu dzieje , praktycznie zaczyna to przypominać dział VTX-a.

Brakuje tutaj Qurima zawsze coś zaczepnego i fajnego napisał.

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie mamy się czego wstydzić, żeby musieć się zamykać...

 

Zgadzam się z Dominikiem, to nie MC. Wtrącacze - tak jak Dominik pisze, jak ktoś pisze głupoty lub jest "znafcom" posiadającym wiedzę ze zdjęć to można to wypunktować, w przypadku chamówy moderacja zareaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ogarniętych gości co robią coś fajnego z moto ,jest tu jak na lekarstwo :(.

Brakuje czegoś takiego jak moto miesiąc, może jakaś relacja ze zlotów itd.

Czy w tym roku będzie organizowane spotkanie sportsterów.

Może zrobić jakieś spotkanie na wiosnę we Wrocławiu lub coś podobnego.

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakin, założyłem osobny temat w tej kwestii... Tylko bez trollowania (mowa o wszystkich), może to nas wszystkich zainspiruje do dalszego działania.

Nie no super że coś ruszy, możecie mi przywrócić starą ksywkę :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...