Skocz do zawartości

Rekrutacja użytkowników do grupy HD


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego nie?

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mam jeszcze takie jedno pytanko do administratorów-dlaczego w grupie hd w postach mogą pisać osoby postronne?? I denerwować ludzi....

Masz na myśli moją obecność tutaj?

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli moją obecność tutaj?

 

Mam na myśli wszystkich, którzy tu być nie powinni. Grupa powinna być zamknięta skoro specjalnie została założona dla hd...

Na głównej niech sobie będą wszyscy, którzy chcą, ale skoro jest grupa, to powinny być też i zasady....

Zresztą po to też chyba właśnie została stworzona grupa zamknięta na fb?

Edytowane przez ?ysa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam na myśli wszystkich, którzy tu być nie powinni. Grupa powinna być zamknięta skoro specjalnie została założona dla hd...

Na głównej niech sobie będą wszyscy, którzy chcą, ale skoro jest grupa, to powinny być też i zasady....

Zresztą po to też chyba właśnie została stworzona grupa zamknięta na fb?

Aż tak elitarna się czujesz, że inni nie mają prawa wyrazić swojego zdania ?

Jakbym przyjechał Kawasaki na Wasze spotkanie to mnie wyrzucisz?

Jest to grupa HD na FORUM motocyklistów.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak elitarna się czujesz, że inni nie mają prawa wyrazić swojego zdania ?

Jakbym przyjechał Kawasaki na Wasze spotkanie to mnie wyrzucisz?

Jest to grupa HD na FORUM motocyklistów.

Widzę, że ktoś tu kompleksy ma?

Poczytaj człowieku ze zrozumieniem-gdzie napisałam, że hd to elita? Napisałam, że niektórzy są w grupie i piszą bzdury w temacie hd.

Wyrażam swoje zdanie, a to mi wolno-skoro grupa hd to powinni być z hd, jeśli grupa ds to niech sobie siedzą wszyscy z ds itd. Nie pcham się tam gdzie nie pasuję i gdzie nie powinnam być. Ale chyba MODERATOR o tym powinien wiedzieć? I chyba raczej minimalizować konflikty, a nie je podsycać???

A jak ktoś ma problem z podziałem 'elita/nie elita' to już jego problem-może trzeba byłoby założyć grupę dla sympatyków hd?

 

P.S. Jeśli byłoby spotkanie tylko grupy hd to myślę, że nie trzeba by Cię wyrzucać, bo byś nie wjechał....

A hd to nie jedyny sprzęt jakim dysponuję i logując się do grupy myślałam, że będą tu tylko ludzie, którzy znają markę i ewentualnie sa w stanie pomóc w razie potrzeby. A gość z kawą to chyba niekoniecznie pomoże w sprawie hd...???

 

Zapytanie było do admina więc oczekuję odpowiedzi od admina, a nie zaczepek od ludzi którzy mają za dużo czasu i jedyną ich rozgrywką jest bezsensowne czepianie się innych...

 

I tyle w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś tu kompleksy ma?

Poczytaj człowieku ze zrozumieniem-gdzie napisałam, że hd to elita? Napisałam, że niektórzy są w grupie i piszą bzdury w temacie hd.

Wyrażam swoje zdanie, a to mi wolno-skoro grupa hd to powinni być z hd, jeśli grupa ds to niech sobie siedzą wszyscy z ds itd. Nie pcham się tam gdzie nie pasuję i gdzie nie powinnam być. Ale chyba MODERATOR o tym powinien wiedzieć? I chyba raczej minimalizować konflikty, a nie je podsycać???

A jak ktoś ma problem z podziałem 'elita/nie elita' to już jego problem-może trzeba byłoby założyć grupę dla sympatyków hd?

 

P.S. Jeśli byłoby spotkanie tylko grupy hd to myślę, że nie trzeba by Cię wyrzucać, bo byś nie wjechał....

A hd to nie jedyny sprzęt jakim dysponuję i logując się do grupy myślałam, że będą tu tylko ludzie, którzy znają markę i ewentualnie sa w stanie pomóc w razie potrzeby. A gość z kawą to chyba niekoniecznie pomoże w sprawie hd...???

 

Zapytanie było do admina więc oczekuję odpowiedzi od admina, a nie zaczepek od ludzi którzy mają za dużo czasu i jedyną ich rozgrywką jest bezsensowne czepianie się innych...

 

I tyle w tym temacie...

Mi już wystarczy.

Koniec OT.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie jestem w grupie ale pojawiłem się tu bo planuję zakup i szukam pierwszego HD.

Jednak po przeczytaniu postów koleżanki delikatnie mówią ręce mi opadły... Nawet nie skomentuję. :banghead:

 

Pozdro!

Edytowane przez Spidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu jestem od początku....obecnie nie posiadam HD i ....i raczej nie zanosi ,że do niego wrócę....ale nigdy nie miałem pretensji do ludzi tu zaglądających a nie posiadających HD.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem nikomu przeciwny, ale też nie rozumiem w jakim celu wypowiadają się tu ludzie nie związani z marką HD. Jeżeli ktoś myśli o HD to ok po to jest forum HD żeby czytać o HD i wyrabiać sobie światopogląd. Natomiast jak kogoś HD ani nie grzeje ani nie ziębi to po co wsadza tu swoje 3 grosze, no chyba że ma jakieś informacje, które dla użytkowników marki będą pomocne. Do tej pory śmigałem na vtx i ani przez myśl mi nie przeszło żeby tu zaglądać, a co dopiero się wypowiadać na jakiś temat na forum HD. Myśle, że nikt nie ma pretensji do ludzi nie posiadających HD, to nie w tym rzecz. A co do opadania rąk to chyba kolega mało jeszcze w życiu widział i słyszał. Więcej zrozumienia i wyrozumiałości dla tego co koleżanka chce przekazać.

Edytowane przez whiterabbit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był wałkowany kilkukrotnie... To jest grupa HD na FM, więc nie będziemy zamykać się na userów spoza grupy, tym bardziej, że jest kilku userów harleyowych nie chcących/należących do innych grup, co silą rzeczy odcięło by ich od grupy.

 

W razie siania zamętu w tematach grupy HD posty/tematy mogą zostać zamknięte lub usunięte, jeśli ktoś coś takiego zaobserwuje może kliknąć przycisk "zgłoś".

 

Grupa ma być źródłem informacji o HD, więc nawet user spoza grupy powinien mieć możliwość zapytania itp.

 

Tak na koniec: "uelitarnianie" się i zamykanie nie jest najlepsze, wszyscy (a przynajmniej większość) wiedzą, jaki wizerunek mają harleyowcy w oczach innych... Nie pogłębiajmy tego wizerunku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...