Skocz do zawartości

Saaaaaaab 93


murgal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest jakiś gość, tylko firma która specjalizuje się tylko w marce Saab.

 

tym bardziej bym uważał.

Rynek samochodów używanych wykreował "Mirka Handlarza".

Powie/napisze co klient se życzy...

Hiena to hiena. I niech mu będzie ,że się "wyspecjalizował" :)

:cool:

:cool:

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupi diesla to raczej nie zaoszczędzi bo jak sie coś sypnie to będziesz bulił 5 x tyle co w benzynie... Znam to z doświadczenia
Poszukaj czegoś z LPG

Zadbana E-46 albo Audi B6 i możesz wygodnie i dosyć tanio śmigać

 

Kameel

 

Ojapierdoole

 

bajki z mchu i paproci :icon_mrgreen: Diesel drogi, no nie mam pytan ! Wez mi wyjasnij od kiedy BMW jest tanie w utrzymaniu ? Jezszce lepszym smiechem na sali jest 6 - ka Audi ! Kurde, na co Wy liczycie kupujac takie Auto, ze to na wode jezdzi ?

 

Mirek skrecil licznik z 600 - 800 tysiecy na 100 000 a Wy szyscy jak mlode pelikany, bo przeca Mirek sie wyspecjalizowal to juz nie wali w rogi :icon_mrgreen: , no kuswa nie mam pytan :icon_mrgreen:

 

Ja tam wiem tylko tyle, ze to co jest bezawaryjne jest w diesel'u bez camon rail, i turbiny.

 

Wolnossace diesele Typu MB W 140, W 201 i jego nastepca pierwszy C-Klassa.

 

Tyle, ze jak sie chce wyroznic z tlumu to juz napewno tanie to nie bedzie ( wiem cos o tym z wlasnego doswiadczenia ) :icon_mrgreen:

 

Problem w tym, ze jak sie nie podaje wieku w profilu, to albo ma sie mleko pod nosem albo jest starym jak dinosaur, w przypadku autora niestyty to pierwsze.

 

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Ten mercedes to taka fura dla taksówkarza.

 

W pracy mamy służbową octavię. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, ale jest w pełnej opcji, ma nawet automatyczną skrzynię z DSG i łopatki przy kierownicy.

 

Nigdy przedtem nie jezdziłem automatem, ale ten jest świetny. Nie ma żadnych szans bym zmieniał biegi tak szybko jak dsq + dwa sprzęgła.

Właściwie, to kliknięcie łopatką równoznaczne jest ze zmianą biegu. Świetnie przyśpiesza i inteligentnie reaguje na gaz - gdy mocno depnę to i tak kręci do końca skali, gdy delikatnie przyśpieszam to trzyma niskie obroty i wysoki bieg. Super. Chciałbym takie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, kumpel ma 93 1.9D, 150km, przytargał to z niemiec w b. opłakanym stanie, do roboty blacharskiej, porobił, zrobił zawias i technicznie wszystko tip-top, zrobił nim ok 30 000km i chwali sobie. Co do stylowego bezdasznika to może looknij też na Audi 80 cabrio, były też 1.9tdi 90km :D A co do C70 II to dla mnie idealne cabrio, szczególnie, że daszek nie jest szmaciany tylko sztywny ... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że Saab jest jakoś szczególnie awaryjne. Po prostu nie jest tani w utrzymaniu :-)

 

Jak ja się interesowałem Saabem jakieś 4 lata temu to o silnikach benzynowych były dobre opinie, jedynie radzono unikać mi któregoś z silników diesla, nie pamiętam już którego (chyba coś od Opla). A i tak ostatecznie kupiłem Accorda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...