Skocz do zawartości

  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktore moto wybrac?



Rekomendowane odpowiedzi

primo - witam wszystkich!

 

secundo - dostaje juz "fiola" od selekcji moto na sezon 2012, wiec licze, ze troszeczke mi pomozecie

 

tertio - moje wymagania prezentuja sie nastepujaco:

1. dzwiek musi powalac

2. musi miec kopa od dolu

3. biorac pod uwage dwa powyzsze punkty ograniczamy sie do V2 ewentulanie do trzycylindrowca

4. musi byc to sprawdzona konstrukcja (bede uzywal na codzien, chociazby w dojazdach do pracy) tj. bezawaryjna

5. typ moto - naked/street fighter

6. budzet - do 20 tys

 

quarto - do chwili obecnej bralem pod uwage ponizsze:

1. SV1000 - bardzo mi sie podoba (nie jezdzilem, wiec nie wiem jak prowadzenie)

2. MT-01 - powala mnie dzwiekiem. niestety nie jezdzilem, a moto chyba troche za ciezkie jak na miasto?

3. Monster 796 - testowalem kilka dni. Jakosc wykonania niestety nie powala. Poza tym ten plastykowy bak...

4. Shiver 750 - nie jezdzilem. wyglada ok i ceny uzywek bardzo dobre. ale jak kwestia wykonania i awaryjnosci?

5. speed triple - testowalem dlugi czas. powalil mnie na kolana. ale jak wyzej obawiam sie awaryjnosci. poza tym w okolicach 20 tys, ciezko znalezc bezwypadkowa sztuke

6. street triple - nie jezdzilem, ale opinie w miare dobre. obawiam sie awaryjnosci elektroniki

 

dobra bo sie rozpisalem. za wszelkie opinie i propozycje bede zobowiazany.

Edytowane przez bast3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo nie wystarczy? :icon_rolleyes:

 

po primo to do powitalni wypada zajrzeć, ale skoro uważasz, że nie muuuusisz... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

nawet sie nie przedstawiłeś, nie ładnie... nie.. nie..

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam MT-01 dżwiękiem powala wszystkich,budzi wszędzie duże zainteresowanie,bardzo mocny dół,przy normalnej jezdzie bardzo ładne spalanie,wygodny do jazdy solo,bardzo zwinny i super na miasto pomimo wagi,rewelacyjne hamulce i zawieszenie,bardzo dobry bezawaryjny silnik,miałem taką dwa lata,nakręciłem prawie 30tys.km i szczerze polecam bo to rewelacyjny sprzęt z charakterem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem, że to forum witaczy

 

może bułę?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a czemu nie ma Aprilii Tuono R?

Jak dla mnie,w tych "warunkach"w ktorych poszukujesz moje typy to:

- Triumph SPEED Triple/ewentualnie Street Triple R (mialem okazje jezdzic...fajny silnik,ciagle sam wyrywa do góry)

-Aprilia Tuono R

-Ducati Monster S4R

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca polecam Buell - każdy model - choć najbardziej popularny byłby XB12 w każdej konfiguracji.

Motocykle proste, bezawaryjne i jak potrzebujesz to bardzo ekonomiczne!!

Poza tym niebanalne, z pięknym basowym dźwiękiem serducha HD.

Gorąco polecam!

Na ewentualne dodatkowe pytania odpowiem z przyjemnością. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca polecam Buell - każdy model - choć najbardziej popularny byłby XB12 w każdej konfiguracji.[...]

 

maarp - widzialem, ze zajmujesz sie przygotowywanie/modyfikacja motorkow.

Czy masz jakis konkretny egzemplarz na sprzedaz? (moje wymaganie to 100% bezwypadkowosc).

Gdzie ewentualnie serwisowac taki sprzet w wawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawa przyjeżdża do mnie, jak i z resztą cała Polska :-)

W tej chwili mam kolekcjonerskiego S1 z rocznika 1997 (wyprodukowano tylko 4600 sztuk w latach 1996-98) oraz byłbym skłonny sprzedać mojego 1125R z 2008 (5500 sztuk w latach 2008-09) którego możesz zobaczyć w tematach Buell (sprzedaję tylko dlatego gdyż szukam modelu 2010).

POLECAM i zapraszam!

Edytowane przez maarp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zapomniano tu o KTM Super Duke

 

MSI - nie zapomnialem, ale cena raczej wykracza poza moj budzet...

 

natomiast zapomnialem dodac Moto Guzzi V11 SPORT. Jest jedna piekna na sprzedaz, tylko gdzie to serwisowac?...

Edytowane przez bast3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...