Skocz do zawartości

  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktore moto wybrac?



Rekomendowane odpowiedzi

Ducatistom się nie psuje, tylko bubkom, dla których Ducati, to "kolejnyzłoty łańcuch" do full wypasionej willi/bmw/łodzi z katamaranem i pivnicy pełnej viagry, bo już nie mogą...

 

A niektórzy mają do nich serce, jeżdżą starym gratem na ropę, nawet własnego garażu nie mając, ale wolą 2 Ducati/lub niedługo 3, i tym się nie psują...bo wymiany części exploatacyjnych, servisowanie itp to chyba nie należy do elementów psucia się??

 

Limo dorośnij wreszcie i pogódź się z myślą, że żyjesz w głębokim błędzie przeniesionej przekazem podkorowym propagandy sukcesu japskich i nie tylko japskich firm...

Ducati to JEDYNA europejska licząca się w wyścigach motocyklowych w konkurencji z japonią, a dla mnie to powód do dumy, tym bardziej, że w zasadzie to taka większa manufaktura...finansowo gdzie jej do konkurencji z Hondą, Kawasaki itp...

 

Do wszystkiego trzeba jednak podejść z odrobiną rezerwy, nieważne czy to Ducati, czy nie motocykl używany, zawsze będzie dozą ryzyka i niepewności...ale trzeba mnieć tego świadomość...

Ok. 98% motocykli używanych sprowadzonych do Polski to sztuki po mniejszych/większych paciakach/kraksach lub owinięciach dookoła słupa... i tego trzeba też mieć świadomość, kupno naprawdę bezwypadkowej sztuki to jak wygrać w totolotka 1 szansa na ileś tam milionów...

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupować od znajomych, pewny sprzęt, znany Ci osobiście lub polecany przez wiele osób.

Ja preferuję przeróbki Ducati na nakedy ale z Superbików, tym sposobem, masz:

w pełni regulowane zawieszenie z możliwością podnoszenia opuszczania tyłu, najlepszą ramę, i najlepsze hamulce.

Przemyśl sprawę kupna Superbika, założenia półki z kierownicą Fighterową(np. LsL), to i owo może to jakieś wyjście?

 

http://www.ducati.or...eetfighter.html

Pozdr. J-999

 

Ja piernicze ale piękny...

 

 

Limo dorośnij wreszcie i pogódź się z myślą, że żyjesz w głębokim błędzie przeniesionej przekazem podkorowym propagandy sukcesu japskich i nie tylko japskich firm...

Ducati to JEDYNA europejska licząca się w wyścigach motocyklowych w konkurencji z japonią, a dla mnie to powód do dumy, tym bardziej, że w zasadzie to taka większa manufaktura...finansowo gdzie jej do konkurencji z Hondą, Kawasaki itp...

 

 

No tak bym się nie rozpędzał ;) Aprilia jeżeli zsumujemy wyniki z WSBK i MotoGP/125/250 będzie miała lepsze statystyki wyników. Aż muszę sprawdzić z ciekawości :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że fajne :). Rzekłbym nawet że 996 to najpiękniejszy motocykl jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Ale ja jednak wolę przyjemność z jazdy :D

 

Ja to nawet bym rzekł, że niby nie udane 999 jest piękne. Takie na termach + dyno i z pokrywą sprzęgła to bym przyjął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do wszystkiego trzeba jednak podejść z odrobiną rezerwy, nieważne czy to Ducati, czy nie motocykl używany, zawsze będzie dozą ryzyka i niepewności...ale trzeba mnieć tego świadomość...

Ok. 98% motocykli używanych sprowadzonych do Polski to sztuki po mniejszych/większych paciakach/kraksach lub owinięciach dookoła słupa... i tego trzeba też mieć świadomość, kupno naprawdę bezwypadkowej sztuki to jak wygrać w totolotka 1 szansa na ileś tam milionów...

 

Pozdr. J-999

Tutaj pozwolę się nie zgodzić.

Wszystko zależy skąd i kto sprowadza motocykl. Co innego ładna, zadbana sztuka sprowadzona po konkretnych poszukiwaniach, a co innego motocykle z zagranicznych ubezpieczalni po dzwonach itp kupowane bez oglądania na żywo.

Kupno używanego ducata w stanie niepozostawiającym wątpliwości co do bezwypadkowości to żaden problem.

 

Ale nie o tym temat.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoś możemy nad tym dyskutować, do woli( chłopaki mieli parę sprowadzanych bezpośrednio od dealera bez przebiegu, a okazywało się, że niektóre miały paciaki), ale rzeczywiście nie o tym temat.

Rinas... chodziło mi o Superbiki, dlatego ta niespójność...sorki...

Mój brat ma Aprilkę, Ładnie toto lata, ostatnia szybka przejażdżka uświadomiła mnie, żegdyby w ogóle nie było Ducati, to miałbym na bank Aprilkę RSV 1000, tylko po przeróbce :icon_mrgreen: ...

Luz...

J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto ma dawac przyjemnosc z jazdy a nie postoju w serwisie.

lewa w gore!

 

Akurat tak się składa, że mam już 3 włoszkę i z żadną nie było większych problemów.

Nie czytam i nie oglądam nawet ogłoszeń japonii. Z całym szacunkiem, nie interesują mnie te piździdła. Brak w nich dopracowanego detalu, linii, stylu i PRZYJEMNOŚCI Z JAZDY :icon_razz:

Edytowane przez kamikazze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...