Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

wchodzi z boku z tego co pamietam na takiej zasadzie jak przy klamkach sprzegla,albo w rowerze hamulcu, musisz miec luźną linke zeby wlozyc.

to jaka tą oponke masz? z przodu widze ze metzelera - tez mam takiego samego tyle ze do wymiany, nie bede sie przyznawal z którego jest roku hehe:)

 

No ja tez lepiej nie będe pisał ile ma latek ta oponka. :clap:

Tylnia to Heidenau

Jutro się z tą linką pobawię przy normalnym świetle.

Pojadę dorobic linki do gościa w Będzinie.

Dobrze , ze mam takiego speca miasto obok!

Ostatnio do Virago dorabiał mi linke do sprzegła.

Kosztowała mnie 13 zł. :icon_rolleyes: Panceż + linka

 

Noo!! wyjąłem to badziewqie z gaźników .. po trzech :flesje: lepiej się mysli :wink:

ZDJĘCIA

KLIK

KLIK

 

Tej małej troche pomogłem sie ..rozwinąć :wink:

Linkę właściwa w takim stanie wyjąłem z manetki :evil:

 

No ale jutro do magika od linek jade.

 

Teraz mogę iść spokojnie spać :bigrazz:

Edytowane przez Lolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak poradziles sobie. Ja niedawno wrocilem od rodzinki.

 

Moto ladnie sie prezentuja ale od Matka... :cool: hmm ja tam zaufania do niego nie mam za grosz ale jak piszesz ze ladnie chodzi to dobrze :cool: Zaufanie mam do pitsopu. Polecam tak serwisowac. Spoko kolesie z ktorymi pogadzasz, zrobia dobrze, a jakies pierdolki za free. Zawsze mozesz jechac i sie zapytac o cos jak masz watpliwosci. U Matka ludzie nie sa tak przyjemnie i znam przypadek (dodam ze w rodzinie) gdzie odstawili powazna fuszere. A wielu innych przypadkach fuszery tez slyszalem ale tych nie moge potwierdzic.

 

 

Ps bedzie cieplo a moja xjta naprawiona to smigniemy gdzies. Polecam tez http://www.yamahaxj.pl/forum/index.php

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mysle o jakimś fajnym wyjeździe ( może jeszcze kilka XJ-tek)?

 

Widzisz.. Ja zaś właśnie mam złe doświadzczenia z Pitstopem.

Z Matkiem zawsze sie dogadałem i nie było problemów.

 

Jutro zakładam linki . Juz wiem jak to cholerstwo poskładać.

Chyba tylko kobitke poprosze bo ma łapki mniejsze i pod gaźniki rączkę wcisnie :) :)

 

PS . Skłądaj sprzeta bo wiosna idzie... :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_rolleyes:

 

Ja wrecz przeciwnie (tylko i wylacznie przez osobe Haryba, i wprowadzenie dyktatury na tym forum) nie polecam. :icon_biggrin:

 

Dobre, nie będę robił tu zadnej reklamy bo nie o to chodzi.

wg ciebie przekreślasz jednego człowieka i zarazem całe forum hmmm

a jednak tam bywasz :smile:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA niestety zdanie zbiq-a popieram , na forum mielismy super ludzi ,

ale jedna osoba ... ech ...

mam nadzieje ze forum bedzie ! - taki maly przerywnik

 

no nic mam nadzieje ze jeszcze mnie tu pamietaja :(

A co do matka .... a i pit.....

na dzin dzisjeszy na slasku jest jedna osoba ktorej ufam Piotrek.

No jeszcze czasami Olek ( ale tam raczej graty a nie serwis :( )

A skonczylo sie na tym ze 98% sam robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: O, starzy znajomi. He He Opozycja i koalicja się spotkała :wink: Ale cicho sza, bo znowu na mnie będzie :banghead: Chociaż na tym forum chyba za to nie wyrzucają?

 

 

 

Chciałem się pochwalić, że założyłem w niedzielę do mojego rumaka podgrzewane manetki :biggrin: . Oj, długo sobie poleżały, ale piękna pogoda zachęciła mnie do wyjazdu. A i ręka po kontuzji już lepiej, to postanowiłem pojeździć.

 

Jest rewelacyjnie. Przyjemne ciepełko, po kilku minutach czułem już nieco zimno w nogi, a rączki cieplutkie. Ach, jak przyjemnie. Nawet na próbę założyłem cienkie letnie rękawice, i od biedy też dałoby się jechać.

 

Problemy techniczne? Kombinowałem przez dłuższy czas gdzie założyć przełącznik. Na kierownicy po prostu nie ma na niego jakiegoś rozsądnego miejsca, jakoś tak ukośnie by był założony i kijowo wyglądał. Może to wina kierownicy, bo mam od bandita a nie oryginał.

 

W końcu wymyśliłem, że dam na owiewkę i okazało się, że jest to strzał w dziesiątkę.

 

Przełącznik

 

Sprawdzałem możliwość przełączania w czasie jazdy, bardzo wygodnie i praktycznie.

 

Muszę jeszcze tylko pomyśleć o zasilaniu, bo w tej chwili jest podłączone bezpośrednio do aku i ewentualne pozostawienie włączonych wyładuje akumulator w trymiga.

 

Mam już pomysł jak to zrobić, jak wykonam to się pochwalę.

 

 

 

Pzdr.

 

TomaszB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:offtopic: O, starzy znajomi. He He Opozycja i koalicja się spotkała :wink: Ale cicho sza, bo znowu na mnie będzie :) Chociaż na tym forum chyba za to nie wyrzucają?

Powitac :). W tym temacie nie ma off topic, hehehe. Ja juz sie nie moge doczekac kiedy swoja maszyne wyciagne z garazu. Ale moze juz niedlugo :).

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...