Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

Jezdzicie co? ja wczoraj po 25 kilometrze odpuscilem bo zaczal sypać snieg:| dzis tez nie mogłem trafic w pogode... wazne ze sprzecik hula ino bucy:D

heyah

moja lampa jednak malutka 14cm ;) a na zdjeciach wygladala na wiecej, a ze smigasz to zazdroszcze...

 

 

w XJ 86r to juz sa bezdetkowe opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przerobiłem juz motocykl - zalozona lampa od MZ na zarowke H4, jakos 20cm srednicy - wyglada ładnie chociaz by sie przydala szybka typu puig - na razie mnie nie stać. tak czy siak wygląda niezle.

wie ktoś jak zgrać zdjecia z telefonu na kompa? ale nie przez kabel tylko jakos mms'em na stronke a pozniej normalnie plik sciagnąć. nie mam niestety aktualnie kabla a jedyne zdjecia jakie mam to w telefonie. chcialem sie pochwalić 2 dniową pracą nad zainstalowaniem tej lampy - musiałem dorabiać płaskowniki z blachy oraz przerabiać mocowanie bo lampa od Mz jest na dolne mocowania.

opony bezdetkowe wg mnie sa chyba od poczatku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img131.imageshack.us/img131/4079/xjjjwt3.jpg mniej wiecej tak wygląda sprzet po przeróbce - jak zrobie więcej fotek normalnym aparatem to zapodam.

 

mam takie pytanko - w czasie jazdy kiedy obroty podczas przyspieszania wychodzą w okolice 8tyś to słychać u Was z okolic silnika jakby głosniejszy szum czy niby tarcie przypominające prace łańcucha rozrzadu? Juz dawno takie coś u siebie słyszałem, przed remontem i ostatnio jak jeździłem też. albo jeszcze taki dzwięk jakby na jałowym dodać gazu i proporcjonalnie do obrotów słychać było prace rozrzadu, taki szelest w trakcie wychozenia i schodzenia z obrotów.

wie ktoś może w jaki sposób dorobić tulejki nad sprezyny amortyzatorów zeby zwiekszyć ich napięcie pierwotne. chciałem zając sie tym w nastepnej kolejności ale nie wiem od czego zacząć...

pozdro

Edytowane przez pack84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz kupic rurke pcv z gruba scianka i da rade. Duzy wybor srednic i latwosc wykoniania.

 

 

U mnie nie slychac zadnych szelestow. Wresz przeciwnie silnika zaczyna fajnie buczec i nie slychac dzwieku wodospadu jak na biegu jalowym.

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam się do zakupu XJ-ki 600.

Motocykl ma wartości na liczniku kilometrów i prędkości podane w milach.

 

Co to za wersja może być ? USA czy może jeszcze jakaś inna?

 

Jesli to faktycznie wersja z USA to czym ona się różni od normalnej?

Warto się w coś takiego pakować?

Cena jest bardzo atrakcyjna.

Oględziny zrobie z mechanikiem ( z forum :)) więc temat stanu technicznego pomińmy.

 

Podstawowe pytanie - Czym się różni wersja USA od zwykłej?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisales xj 600 wiec rozumie ze nie chodzi o diversion. Xj600 w wersji usa to fj 600. Wlasciwie niczym sie nie rozni poza opona 120 a nie 110 z tylu. Chociaz w serwisowce mam ze rozrzad jest ja w fz 600 ale gazniki jak w xj 600. Mozlie ze ma wiecej mocy od xj 600. Produkowane w 84 i85 roku.

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...