Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

...ciężka sprawa przy XJ900 żeby była w wersji naked... silnik tej maszyny ma dwa niezależne zawory do recyrkulacji spalin i wyrównania ciśnienia pod pokrywą zaworów , w wypadku tej maszyny są one niezbędne i nie ma ich gdzie upchnąć przynajmniej w takiej z silnikiem MK4....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w mordę tego bym się nie spodziewał - akurat na bandicie 1200 siedziałem i było ok dzięki za info :)

Jak siedziałeś na bandicie 1200, to na xj wysokość siedziska jest bardzo podobna, tylko pozycja bardziej wyprostowana, bandit ma dłuższy bak a xj dłuższe siedzenie i tył . Według manuala xj jest kilka cm dłuższa od bandita.

Pozdrawiam Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki bandit ma rozstaw osi 148 cm. xj 600 144,5 siedzenie też wyżej i większy zbiornik paliwa, więc to złudzenie że xj jest większa. XJ 900 div jest większa.

 

http://www.motorcyclespecs.co.za/bikes/yamaha%20%20%20.htm

Edytowane przez kamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z motorem jest taki sam problem jak z łożkiem - nie wiadomo co nie pasuje dopuki sie nie spędzi na nim trochę czasu - a sprzedać bez straty ciężko - a motocykl chyba niemożliwe bez straty bo do pół roku podatek 23 % trza zapłacić od zbycia o ile pamiętram chyba ze jest inaczej niż z samochodem :) ale kurna jeśli xj jest porównywalna do dużego bandziora to musi byc ok . . . przynajmniej rozmiarem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam,

Zastanawiam się nad XJ600 lub 900 Diversion. Teoretycznie powinienem się rozglądać za 900 ale troche mnie przeraża spalanie, więc myślę o xj600. I tutaj mam pytanie: moto chce kupić aby śmigać z pasażerem (z żonką :) ) czy jazda we 2 na xj600 jest realna i przyjemna na dluższe dystanse, czy raczej się nie wygłupiać jeśli chodzi o jazde we dwoje w przypadku 600 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...