Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat(twisteros123 @ 22 październik 2007 - 00:43)

 

Są jeszcze w Polsce dobrzy ludzie !!!

 

Są jeszcze są :bigrazz:

Ja swoja sciagnalem (tzn kolega przyprowadzil) z Niemiec: 93 rocznik, miala 22 tys przelatane i byly na to dokumenty z serwisu :lalag:

 

Sa jeszcze dobrzy ludzie... ale niestety rzadko w Polsce :biggrin:

 

Raz dwa trzy moja :lalag:

Od wczoraj mam Dzivke 600s '96 :lalag:

Dzis byl przeglad zerowy bez klopotu. Jeszcze troche papierow i ....moge ja spokojnie zimowac :(

Mam nadzieje ze uda sie jeszcze na legalu chociaz naokolo osiedla przejechac :)

 

Gratulacje.

Pierwszy sprzet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal sprzedales juz swoja ?

 

Witam xj-ciarzy!

Ja swojej narazie nie zamierzam sprzedać, bo bardzo wygodnie mi się na niej śmiga. Moc też jest ważna, ale cenię ją za wygodę na długich trasach, niskie zużycie paliwa, dość tani serwis, prostą konstrukcję. Swoją Divkę mam 8 lat prawie od nowości, kupiłem roczną - od pierwszego właściciela( salon polska). Nakręciłem nią 130 tyś km bez żadnych przygód, tylko eksploatacyjne wymiany i regulacje. A przed nią miałem jeszcze inne moto i też sporo nakręciłem, więc jest jakieś tam przynajmniej mierne porównanie.

Pozdrawiam :) :icon_mrgreen:

 

 

 

Mam propozycje, może będziemy opisywaćj akieś usterki, usprawnienia, czy nawet fotki z wyjazdów, lub po prostu naszych divek? Może w przyszłym sezonie jakieś lokalne spotkania, wypady? Fajowo by było. Pozdrawiam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mistrzowie co zrobic na wiosne?

czy mieliscie takie objawy ze, po rozgrzaniu XJ'ty (nawet latem) dopiero zaczela ladnie pracowac

przynajmniej u mnie tak bylo... synchro gaznikow czy co?

 

 

Krzysiek, co znaczy 'ladnie'?

Opisz dokladnie co nei podobalo Ci sie w pracy motocykla, moze cos podpowiem :biggrin:

zapraszam po serwisowke :)

 

to jednak zostajesz przy diwce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, co znaczy 'ladnie'?

Opisz dokladnie co nei podobalo Ci sie w pracy motocykla, moze cos podpowiem :)

zapraszam po serwisowke :icon_razz:

 

to jednak zostajesz przy diwce?

 

hey mazzzi

tak to wygladalo, ze po odpaleniu tak jakby chodzil na 3 garach, no i oczywiscie reakcja na odkrecenie manetki byla najpierw zduszenie a pozniej dopiero wkrecal sie na obroty, pozniej po rozgrzaniu idealnie!

 

co do zostania przy diwce... to chyba sie z nia rozstane, ale tez chce ktos kto ode mnie kupi zeby nie mial niespodzianek :buttrock:

 

moze masz kupca :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek czeka Cię pełna regulacja gazników i zaworów.

Moto ma pracować normalnie po tym jak wyłączysz całokowicie ssanie.

Jesli robi jakieś psikusy to najprawdopodobniej gaźniczki są rozregulowane i zanieczyszczone.

Sprawdż też świece zapłonowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek czeka Cię pełna regulacja gazników i zaworów.

Moto ma pracować normalnie po tym jak wyłączysz całokowicie ssanie.

Jesli robi jakieś psikusy to najprawdopodobniej gaźniczki są rozregulowane i zanieczyszczone.

Sprawdż też świece zapłonowe.

Pozdrawiam

 

Swiece sa nowki sztuki, pewnie trzeba zrobic regulacje tak ja mowisz, dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Xj-ek po mojej dość długiej nieobecności na forum. Znowu kupiłem XJ600, tym razem Diversion '94.

Nie zapłaciłem drogo, ale muszę wymienić owiewkę bo jest po małej przygodzie. Przynajmniej wiem co było uszkodzone i sam dopilnuję naprawy, a nie wciskają mi kit, że wywrócił się na parkingu itd.

Cała reszta chyba w bardzo dobrym stanie. Teraz sobie przy niej majstruję i mam rozrywkę podczas długich wieczorów.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...