Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

Używany przez starszego pana. Pełny oryginał bez wypadku

 

... jak dla mnie standartowy text, wszystkie są jeżdżone turystycznie, przez starszych panów, albo przez kobiety... potem wychodzi, że to pieterko ... cena ok ... trzeba ją dokładnie obejrzeć najlepiej z mechanikiem lub kimś kto lata Divą jakis czas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem te Dywersje 600 z 2000r o której pisałem. Czasami okazuje sie, że ogłoszenie prawde ci powie.. sam bylem w małym szoku. Bramy posesji otwiera mi miły starszy gość, wyciąga zimną jak skała Dive z garażu odpala bez najmniejszych problemów, chwila ssania i silniczek chodzi jak marzenie. Przebieg 20 tys udokumentowany w 100%, wszelkie rachunki, instrukcje, paragony w segregatorze. Wszystkie owiewki, ufry oryginalne yamahy 3 szt., wysoka szyba gratis, cena dogadana 9 tyś i jade do domu.

Są jeszcze w Polsce dobrzy ludzie !!!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Są jeszcze w Polsce dobrzy ludzie !!!

 

pozdrawiam

 

ja nauczony na wlasnych bledach .... nie cieszylbym sie tak predko.

Tez mialem podobnie z cbr, zrobilem w domu 20km i lampka oleju sie zapalila.

Okazalo sie ze cala pompa oleju i inne pierdoly byly odkrecone :)

, a to byl poczatek problemow.

Obyś miał a raczej nie miał nic wspolnego z moim przypadkiem :D

Milego i bezawaryjnego uzytkowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim

chcialbym sprzedac swoja pieknosc czarna 97 rok, 57 000 km duzo wymienilem w niej czesci min. rozrzad olej w lagach klocki przod tyl, oponka nowka sztuka zalozona w maju wiec jeszcze na niej mozna sporo polatac,wicej informacji moge udzielic jak bedzie ktos zainteresowany i takie tam,ma delikatne ryski ale taki kupilem i ososbiscie nie przeszkadzalo mi to,cena jak dla mnie to 5 500, nie zaduzo chyba ? sprzedaje bo potrzebuje szybko zamienic na na mocniejsz maszyne ( mam nie samowite parcie poprostu :notworthy: )

 

pozdrawiam

 

kondon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim

chcialbym sprzedac swoja pieknosc czarna 97 rok, 57 000 km duzo wymienilem w niej czesci min. rozrzad olej w lagach klocki przod tyl, oponka nowka sztuka zalozona w maju wiec jeszcze na niej mozna sporo polatac,wicej informacji moge udzielic jak bedzie ktos zainteresowany i takie tam,ma delikatne ryski ale taki kupilem i ososbiscie nie przeszkadzalo mi to,cena jak dla mnie to 5 500, nie zaduzo chyba ? sprzedaje bo potrzebuje szybko zamienic na na mocniejsz maszyne ( mam nie samowite parcie poprostu :icon_mrgreen: )

 

pozdrawiam

 

kondon

 

Wiesz co do wymian to zadna rewelacja, poprostu eksploatacyjne rzeczy powymieniales i tyle.

Cena zalezy od stanu, jesli przyzwoity to cena atrakcyjna. Ja swoja 95 dopiero co sprzedalem za 6 tys.

Zastanawiasz sie nad B 1200, nie wiem jakie masz doswiadczenie, ile ta Diverka latales? Powiem tobie jedno do B1200 juz JAJA trzeba miec.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i bez rewelki ale jak ktos by go kupil nie bedzie musial sie przejmowac ze cos stuka puka itp i nie bedziale ladowal kasy na poczatek na wymiane czesci, wiadomo ze sprzet nie jest najnowszy ale dbalem o maszyne jak tylko moglem,a co do doswiadczenia to moze nie jetsem starym motocyklista ale machnolem w pierwszym sezonie 11 tys i nie ze tylko do centrum handlowego i z powrotem,jezdzilem gdzie sie dalo i jak czesto mozna bylo a banditem mialem e okazje pojezdzic i wiem ze nie jest to sprzet dla ludzi bez fantazji i nie majachych pochamowan. pozdrawiam kondon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...