Skocz do zawartości

Prawidlowe wylaczanie moto


Tytus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yaco mozna zrobic styacyjke na kierownicy :buttrock: ,montujesz gdzies przekaznik (przekazniki) wielostykowe a sterowanie z przelacznika na stacyjce i juz masz stacyjke pod palcem

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisali kluczykiem bo wylancza wszystko

a przycisk tylko silnik i mozesz sobie zapomniec wylaczyc kluczykiem i ci padnie akumulator

wiec przyzywczajenie sie ze trzeba wylanczac kluczykiem jest lepsze bo nie ryzykujesz nic

pozatym i tak robisz przyciskiem a potem kluczykiem musisz wiec co szkodzi zrobic to odrazu kluczykiem ?

myslicie ze jestescie fajni bo przyciskiem wylanczacie ?

wcale nie fajni sa tylko ci co wylanczaja kluczykiem !

zalozmy stowarzyszenie i fan club wylanczaczy kluczykiem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze jestescie fajni bo przyciskiem wylanczacie ?

Baaa no pewnie nawet fajniejsi :buttrock:

 

Wynika że wszystko jest dobre, a dyskusja i tak nie doprowadzi do niczego, bo ciezko jest przkonywac sie na wzajem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisali kluczykiem bo wylancza wszystko

a przycisk tylko silnik i mozesz sobie zapomniec wylaczyc kluczykiem i ci padnie akumulator

wiec przyzywczajenie sie ze trzeba wylanczac kluczykiem jest lepsze bo nie ryzykujesz nic

pozatym i tak robisz przyciskiem a potem kluczykiem musisz wiec co szkodzi zrobic to odrazu kluczykiem ?

myslicie ze jestescie fajni bo przyciskiem wylanczacie ?

wcale nie fajni sa tylko ci co wylanczaja kluczykiem !

zalozmy stowarzyszenie i fan club wylanczaczy kluczykiem !

 

 

Moja racja jest lepsza bo jest bardziej mojsza niż twojsza :banghead: :buttrock:

Edytowane przez Yaco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. W mojej instrukcji obsługi nie ma słowa o wyłączaniu motocykla... Za to w salonie Suzuki dostałem wyraźne instrukcje co do tego manewru: "Najpierw przycisk, potem stacyjka. Nigdy odwrotnie!!! " I bądź tu człowieku mądrym... Z przyzwyczajenia teraz robie to tak jak mnie nauczono. A z tej dyskusji w końcu nic nie wynikło jednoznacznego? Rozumiem, że można tak i tak tylko robiąc to kluczykiem oszczędzam akumultor- logiczne. Muszę więc zmienić przyzwyczajenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sluchaj tych fachowcow z serwisu

kiedys zalozyli opone tyl na przod

nie tak jak strzalka pokazywala tor jazdy wiec to co oni mowia to nie ma co brac jako pewnik

bo rozni ludzie pracuja i rozni fachowcy

a ja mysle ze od takiego mechanika lepiej sie zna jednak kierownictwo firmy ktora ten motor wyprodukowala i jak napisali w instrukcji ze trzeba wlyanczac kluczykiem to tak wlasnie trzeba robic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie: w instrukcji do Hondy CB 750 z 1984 roku pisze, że motor wyłącza się ZAWSZE najpierw wyłącznikiem przy kierownicy, a dopiero puźniej wyciąga się kluczyk i NIE WOLNO najpierw wyciągać kluczyka. Wg. mnie jak japończyki coś napiszą to na 100% jest to dobrze.

 

nie sluchaj tych fachowcow z serwisu

kiedys zalozyli opone tyl na przod

nie tak jak strzalka pokazywala tor jazdy wiec to co oni mowia to nie ma co brac jako pewnik

 

Koledze na wulkanizacji zrobił gość tak samo, a potem jeszcze się sprzeczał, że tak ma być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...