Skocz do zawartości

Stuki w silniku FZR 1000 i brak mocy.


a_rtu_r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie by bylo zrobic ten zaczep jakims sposobem u dobrego spawacza, zerknac czy da sie gdzies do niego porobic jakies wzmocnienia itd,

 

rozebrany i zlozony silnik takiego sprzeta to juz nie to samo, za spawanie gora 100 zl zaplacisz, troche wiedzy materialoznactwa i uchwyt jak nowy,

 

nagraj jakis filmik jak go odpalasz zaraz jak go przywioza, oby sie nei okazalo kot mialczal w worku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym mocowaniem, to macie rację, chyba dorobię, a nie będę rozbierał, a potem składał silnik, bo mogę coś popsuć:)

 

Do konca aukcji pozostało jeszcze 6 dni, także minie sporo czasu zanim go dostanę:) Ale jak go będę miał to oczywiście, że nagram filmik, jak to będzie wyglądało i działało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lepiej zadzwonic do wlasciciela silnika i poprostu spytac jaka gotowka go interesuje za silnik tak by juz skonczyl aukcje, zaoszczedzil bys czasu i prowdopodobnie cos kasy, bo nie wiadomo za ile moga go wylicytowac potecjalni rywale^^ a oczekiwania sprzedawcy nie musza byc wygorowane

W ten sposob keidys wyicytowalem modul zaplonowy do gsx r 750 za 50 zl, gdzie normalnie przy rozkreceniu aukcji cena mogla by urosnac do 150-200zl

zadzwonilem grzecznie spytalem , i za 2 dni mialem,

 

kto pyta nie bladzi, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonie do niego i zapytam. Mam nadzieję, że coś powie:) Ale wątpię, żeby chciał sprzedać poza ebay, bo to przecież Niemiec:)

 

Zobaczymy:)

 

Wiem, że trzeba pilnować ostatnich minut aukcji, bo wtedy jest ruch:) A ze snajpera nie korzystam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonie do niego i zapytam. Mam nadzieję, że coś powie:) Ale wątpię, żeby chciał sprzedać poza ebay, bo to przecież Niemiec:)

 

Zobaczymy:)

 

Wiem, że trzeba pilnować ostatnich minut aukcji, bo wtedy jest ruch:) A ze snajpera nie korzystam:)

 

to takie typowo polskie :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...