Skocz do zawartości

Wałęsa miał wypadek


DrPlama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd ta pewność?

 

Bo tak z reguly jest, morocyklista musi pedzic, kiedy ktos wjedzie motocykliscie w dupe, to napewno wina motocyklisty, bo na wstecznym jechal na tylnym kole 200 na godzine. W anglii akurat jest inaczej, bah, naszczescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurtyzana! Uważałem tego chłopaka za kogoś poważnego, ale pogrzebałem w internecie i razem z Saletą "Moja pasja!", "Mój pierwszy motocykl, CBR1000RR Fireblade, na jedynce 120km/h!", "180KM, mogę panią przewieźć!"...

Prawie jak u mnie pod knajpą...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest nic. poczytajcie lepiej komentarze, nóż się w kieszeni otwiera. "a kto zapłaci za helikopter? my podatnicy!" czy inne komentarze najeżdżające na motocyklistów...

Komentarzami anonimowych, agresywnych, niedowartościowanych i zakompleksionych frustratów, którzy w realu są nikim, nie należy się przejmować.

A Wałęsie juniorowi życzmy rychłego powrotu do zdrowia.

 

O kurtyzana! Uważałem tego chłopaka za kogoś poważnego, ale pogrzebałem w internecie i razem z Saletą "Moja pasja!", "Mój pierwszy motocykl, CBR1000RR Fireblade, na jedynce 120km/h!", "180KM, mogę panią przewieźć!"...

Prawie jak u mnie pod knajpą...

Nawet jeśli to prawda, to czasy mamy, jakie mamy, i dziś coraz częściej przygodę z motocyklem zaczyna się bliżej 27 niż 17 roku życia. Kategoria pojemnościowa 125 cm³ praktycznie u nas nie istnieje, pięćsetki traktowane są jak motorowery i często na pierwszy motocykl kupuje się sześćsetkę czy siedemsetpięćdziesiątkę, jeżeli nie litra.

Ty też, Adamie, nie wozisz się GS-em ani CB 500. :rolleyes:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mimo że nie jestem fanem nazwiska Wałęsa żal mi chłopaka jak każdego z nas bo jest przecież motocyklistą i życzę mu by się wylizał.

Samemu sobie zaś i innym życzę po wypadku znanej osoby aby w końcu zmieniło się nastawienie mediów i społeczeństwa do motocyklistów,bo jak na razie widzę że mogą nie pisać że wypadkowi uległ dawca i że gnał na złamanie karku to dostał to czego chciał.Baa,napisali nawet że winien był kierowca samochodu...

Co do komentarzy negatywnych w necie to nie ma się co przejmować bo jak ktoś mądrzejszy ode mnie powiedział,,nie ważne co mówią ważne żeby mówili''.Dzięki temu że coś piszą to ani oni ani inni nie zapomną że jesteśmy na drogach. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategoria pojemnościowa 125 cm³ praktycznie u nas nie istnieje, pięćsetki traktowane są jak motorowery i często na pierwszy motocykl kupuje się sześćsetkę czy siedemsetpięćdziesiątkę, jeżeli nie litra.

 

Heh, lepiej bym tego nie ujął :P Ale to jest tak, że jeżeli coś, co się podoba, jest w zasięgu ręki (albo raczej kieszeni), to się to kupuje. Gdyby można było kupić Mitsubishi Lancera Evo albo jakieś Lamborghini za 15 k zł, to mało komu by się chciało wozić tyłek golfem w dizlu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkiego powrotu do zdrowia zyczę Jarkowi Wałęsie a Nam wszystkim aby takie sytuacje omijały nas szerokim łukiem :)

Podoba mi się powiedzenie "głupi jak komentarz na onecie"....niech tak pozostanie.

Wydaje mi się, że helikopter LPR przyleciałby do każdego, który wymagałby natychmiastowej pomocy bez względu na nazwisko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...