Skocz do zawartości

Czy przekraczasz dozwoloną prędkość jadąc moto?


soulreaver
 Udostępnij

  

241 użytkowników zagłosowało

  1. 1. O ile przekraczasz zwykle dozwoloną prędkość jadąc moto?

    • Nigdy nie przekraczam
      11
    • bardzo rzadko, nie więcej niż o 20%
      19
    • Najczęściej nie więcej niż o 20%
      28
    • Najczęściej nie więcej niż o 40%
      53
    • Najczęściej nie więcej niż o 60%
      27
    • Najczęściej nie więcej niż o 80%
      13
    • Najczęściej nie więcej niż o 100%
      27
    • Nie mam czasu patrzeć na prędkościomierz...
      41
    • Najczęściej więcej niż o 100%
      22


Rekomendowane odpowiedzi

...Natomiast przekroczenie prędkości według Polskiego prawa jest wykroczeniem a nie przestępstwem więc o jakimkolwiek namierzaniu nie może być mowy....

 

Nie znam na tyle szczegółowo polskiego prawa ale bodajże przekroczenie o +50km/h to już nie wykroczenie. Tak mi się o uszy obiło jak jeszcze bywałem nieustającym gościem komendy w Sosnowcu...

Natomiast jestem pewien, że w Finlandii przekroczenie o +30km/h to przestępstwo okraszone odsiadką. A powtórka to recydywa, odsiadka i utrata narzędzia przestępstwa - czyli pojazdu jakim się to przestępstwo popełniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej po dźwiękach syreny i błyskach koguta w lusterku.

 

Dokładnie, Jeśli dźwięk się nagłaśnia to znaczy, że trzeba więcej ognia i bardziej wartko po zakręcie.

 

ja prędkości nigdy nie przekraczam, bo po1 przepisy są po to żeby ich przestrzegać po2 trochę się boje

Mówisz JP 70% :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO to ku*wa za temat , w tym kraju pierdnięcie , w sprzyjających okolicznosciach ,może oznaczać złamanie przepisów :bigrazz:

Wczoraj zwiedzałem włoską dziwką Toruń , w zakresie 8000-11000obr/min :cool: Kto by tam patrzył na prędkościomierz.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim pojazdem nr 1 nie mogę przekroczyć prędkości chociaż chciałbym poczuć to ZUOOO :icon_twisted: no może w strefie zamieszkania chociaż przyśpieszenie ma tak zabójcze a co chwila próg zwalniający(przez który przejazd szybciej niż 30km/h może skończyć sie ,,rozszczepieniem'' :D ) że i tutaj sprawa jest dyskusyjna...

 

w xt600 homologowany przyrząd pokładowy wskazujący prędkość pokazuje cały czas 0 więc również prędkości nie przekraczam nawet w strefie zamieszkania :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę szybko i bezpiecznie

ale jest sporo osób które jeżdżą wolno i niebezpiecznie, o nich nie wolno zapominać

 

dlatego tez staram się być zawsze przed nimi żeby mieć lepsza widoczność i nie martwic się co on za chwilę zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procentowe wyrażanie przekroczenia prędkości to jak dla mnie nieporozumienie

przecież przekroczenie prędkości wyrażone w km/h bezpośrednio przekłada się na punkty i kasę :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema większej sarysfakcji jak przejechanie zakretu z podwojnie dozwolona predkoscia :buttrock:

 

Ty mi lepiej powiedz, czy zmienilo sie

 

15 mph more = jail ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...