Skocz do zawartości

Oszczędny, wmiare duży samochód?


murgal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik 1,9 TDI lubi wpadać w wibracje, szczególnie w momencie wrzucenia 3 z 2, obroty spadają i wtedy dosyć mocno wibruje. Ale to tylko chwilowe i zależy od tego jak przyśpieszasz. Silnik jest dosyć głośny przy większych prędkościach. Jeśli wydaję Ci się bardzo głośny - to pewnie nieszczelne gumy na drzwiach.

Kolejny rok męczę pasiora z tym motorem 110KM po modyfikacji do 130,i nic tam nie wibruje,przy 200 pogłaszam radio i jest ok.Klamoty nie są aż tak drogie,chyba że auto jest mocno wyexplatowane,wtedy dobija. Ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę, że sporo studentów pomyka między domem, a uczelnią pociągami czy pekaesem. Czasem przez pół Polski. Aż tak czujesz się lepszy, iż koniecznie "musisz" pokonywać tą odległość samochodem? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Astrę G z silnikiem 2.0DI (82KM). Demon prędkości toto nie jest, ale na trasie mieści się poniżej 6l/100. Na mieście jak mi łyknął 7 to wszystko (fakt że mało jeżdżę po mieście). 5 osób wchodzi ale komfortem bym tego nie nazwał.

Może Peugeot 407? Kumpel ma 2.0 HDI, lecieliśmy na dwie puchy do Bułgarii, PUG jest pakowniejszy, lepiej się zbiera i mniej pali. Na serpentynach w słowackich górach zostawał z tyłu, ale możliwe że to wina kierownika i/lub bardziej panikującej pilotki :)

A w ogóle może kup sobie na początek jakieś cinquacento, tico czy matiza za małe pieniądze i naucz się tym jeździć. Coś co mało kosztuje i się nie sypie. Jak poobijasz nie będzie szkoda. Ja w Tico w 2 osoby nad morze pojechałem, wróciłem i żyję. Jak się nauczysz to przyjdzie czas na coś lepszego. No ale szacunu na dzielni nie będzie.

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu polecana Omega, od tego autka szerokim lukiem z daleka. Zuzywa sie to niemilosiernie. Jedna wielka skarbonka. Kiedys myslalem, ze to po prostu fama, ale jak 3 kolesi robi to samo w autach(choc w duzej roznicy czasu) to jest tak naprawde.

 

Fajny test jest, samochod dla studenta:

http://moto.pl/MotoPL/56,88389,10194367,TOP_10___Auto_dla_studenta.html

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat można już skończyć :) Wraz z Monterem poszukujemy już wybranego samochodu ;)

 

Co do omegi, kumpel już ma 2 piec w niej.

Wybór padł na e46 2.0D, mało awaryjny i wygodny samochodzik, spalający w trasie 5-6l ropki. Czyli licząc, że do wrocka mam 500km, spali mi licząc około 30lropy, czyli mniej więcej 150zł. Nie jest tak źle ;)

 

YUBY, też Cię kocham :wub:

 

Nie dość że synem, to jeszcze jedynakiem! :buttrock:

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swoją Ibizę na sprzedaż. 15500zł, 160kkm przebiegu, książki i faktury z serwisów. Świetnie wyposażony, strasznie panienki na niego leca. Koledzy mają Cie za geja, a drudzy zazdroszczą, że zapindala. I możesz machać elektrycznymi lusterkami odjeżdżając z imprezy. Wieśniackie 1,9TDi wersja 110KM. Spalanie "moje" od 4,2 w trasie, tak do 5,6 w mieście.

 

Aha!! Bym zapomniał. "Na felach" jest :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat można już skończyć :) Wraz z Monterem poszukujemy już wybranego samochodu ;)

 

Co do omegi, kumpel już ma 2 piec w niej.

Wybór padł na e46 2.0D, mało awaryjny i wygodny samochodzik, spalający w trasie 5-6l ropki. Czyli licząc, że do wrocka mam 500km, spali mi licząc około 30lropy, czyli mniej więcej 150zł. Nie jest tak źle ;)

 

YUBY, też Cię kocham :wub:

 

Nie dość że synem, to jeszcze jedynakiem! :buttrock:

Tylko jak Ci się uda to kup 2.0D na Common Railu, a nie na VP44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...