Skocz do zawartości

zakrety


oil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można jeździć poprawnie technicznie, ale nie specjalnie szybko. Można też jeździć szybciej kalecząc technikę jazdy.

Prawidłowa technicznie jazda jest gwarancją bezpieczniejszej jazdy przy określonej dynamice.

Dopiero przy osiagnięciu jakiegoś poziomu jest koniecznością.

 

Ja bym powiedział tak: Prawidłowa technika jazdy jest uzasadnieniem dla określonej prędkości.

 

Moim zdaniem - nic dodać, nic ująć :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem łapię się na tym jak krzyczę w kasku, biodra, ramiona, głowa, noga.....Yuby ty ch**u. I takie tam.

Ale mi pomaga.

 

hehhhe - coś w tym jest

a ja ostatnio zwróciłem uwagę na jeszcze jedno - może to śmiesznie zabrzmi ale na torze przy wzmożonym wysiłku pomaga mi głębokie oddychanie przez usta :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno - może to śmiesznie zabrzmi ale na torze przy wzmożonym wysiłku pomaga mi głębokie oddychanie przez usta :biggrin:

 

No to raczej normalne :) Ja mam astme także już w ogóle łapię te powietrze jak po**bany.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chronogps, Trackmaster, Dynomaster.

A czy któryś z nich działa również wtedy gdy telefon jest w kurtce, czy trzeba przyklejać go gdzieś na wierzchu? Ten Trackmaster wygląda tu całkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fat, do tych programów trzeba mieć jeszcze gps zewnętrzny min. 5hz lub 10hz. http://www.qstarz.com/news/news-20100727.htm (ten jest najlepszy)

 

Można oczywiście brać sygnał z komórki ale w taki wypadku w skrajnych przypadkach wynik może różnić się od rzeczywistego aż o 2 sekundy(1hz), o 0,4s (5hz) i 0,2s dla 10hz. Komórka może być w kieszeni, odbiornik najlepiej na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niekoniecznie musi być zewnętrzny moduł. Na jednym ze Speed Dayów koleś miał ten programik działający na Symbianie (RaceChrono). Jakaś Nokia w pokrowcu, pokrowiec przyklejony do zadupka za pomocą powertape i dawało to radę - różnica w odczytach względem oficjalnej kostki była minimalna (chyba 0,02 sekundy). Niestety gdy telefon jest w kurtce to cały pomiar idzie wpizdu, pokazuje jakieś abstrakcyjne wyniki.

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie kupiłem nokie e50 za 70zł, do tego moduł pentagram na bazie qstarz 5hz też za 70zł używkę. Czyli razem 140zł i działa poprawnie a odczyt pięć razy na sekundę da zawsze większą dokładność niż tylko raz na sekundę. U mnie tel. może być w kurtce ale przypinam go na tryktytkę. Gps w komórce ma słabe parametry i dlatego w kieszeni nie łapie odpowiedniego zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...