Skocz do zawartości

zakrety


oil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba! Ostatnio pewien uczestnik doszkalania przekonywał mnie, że poniżej setki przeciwskręt nie ma sensu, zwłaszcza w listopadzie.

Nie uwierzyłem mu...

Założę się że chopperem jeździ, oni tak mają. Bez złośliwości, ale ludzie na chopkach uparcie twierdzą że balans ciałem to najważniejszy element techniki pokonywania zakrętu.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe podejście do tematu to niestety "ulica to nie tor i nie ma co porównywać". Szkoda, że na "pojeżdżawki" wpadają prawie tylko osoby ze sportowym zacięciem. W końcu wszyscy jeździmy po tych samych drogach publicznych i musimy ciągle doskonalić technikę - choćby po to, żeby się dłużej cieszyć oglądaniem widoczków czy dziewczyn wzdłuż drogi :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba! Ostatnio pewien uczestnik doszkalania przekonywał mnie, że poniżej setki przeciwskręt nie ma sensu, zwłaszcza w listopadzie.

Hahaha, przech*j :)

Albo: "Ja się boję tego używać, bo się wypier*olę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to że ktos się boi bo nie rozumie, jest raczej normalną reakcją, tym bardziej że swiadomie to wukorzystując skreca się dynamiczniej. Ale twierdzac że wie się co to jest przeciwskręt i umie sie go wykożystywać, ale z wydumanymi ograniczeniami sytuacyjnymi to co innego.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe podejście do tematu to niestety "ulica to nie tor i nie ma co porównywać". Szkoda, że na "pojeżdżawki" wpadają prawie tylko osoby ze sportowym zacięciem. W końcu wszyscy jeździmy po tych samych drogach publicznych i musimy ciągle doskonalić technikę - choćby po to, żeby się dłużej cieszyć oglądaniem widoczków czy dziewczyn wzdłuż drogi :icon_mrgreen:

Z tymi widoczkami tez trzeba uwazac.

Osobiscie malo bralowalo zebym udowodnil prawdziwosc powiedzenia "W czasie jazdy na moto nie ogladaj sie za dupeczkami bo to moze byc Twoj ostatni widok w zyciu" :)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak to jest, ale niezależnie od trasy i zajawki na jazdę jakoś wszyscy "przypadkiem zauważają" co się dzieje przy drodze. Kiedyś nawet złapaliśmy się na tym, że na OSie rajdowym zwróciliśmy uwagę z pilotem na jakieś laski, które stały wśród ludzi. Niby 110% koncentracji, amok jak na wojnie, dojeżdżamy cali spoceni do mety, a potem: "Ty widziałeś te dwie...?" "No no, zajebiste!" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No nie wiem jak to jest, ale niezależnie od trasy i zajawki na jazdę jakoś wszyscy "przypadkiem zauważają" co się dzieje przy drodze. Kiedyś nawet złapaliśmy się na tym, że na OSie rajdowym zwróciliśmy uwagę z pilotem na jakieś laski, które stały wśród ludzi. Niby 110% koncentracji, amok jak na wojnie, dojeżdżamy cali spoceni do mety, a potem: "Ty widziałeś te dwie...?" "No no, zajebiste!" :icon_mrgreen:

 

No, Czołgu gratuluję. to jest niezbity dowód żeś ciągle młody. Pierwsze objawy starości, to kiedy widząc dziurę w jezdni oraz idącą poboczem kobietę skupiasz się na przeszkodzie i po ominięciu nie pamiętasz nawet jaki miała kolor włosów.

Takie smutne spostrzeżenia.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...