Skocz do zawartości

Kto Lubi Bmw?


straycat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwielbiam BMW. Jeśli ktoś pojeździ samochodem tej marki, to nie będzie chciał już nigdy nic innego. Mają w sobie to coś. Sam jeżdżę E46 320 CD. :buttrock:

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimę w e30 ciężko trafić, mam taką E30 w sedanie i doprowadzam powoli do ideału, teraz stoi na wymianie rozrządu, filtrów, dyfra (lekko huczał i się pocił), amortyzatory już wymienione, znaczki przód i tył, dokupiłem halogeny i rozglądam się za skórzanym wnętrzem.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jako, że moja stara e30 umarła w wigilie w wyniku dachowania, musialem sobie kupic nastepna :D

 

84 rok, silnik 1.8 m10 na gazniku, skrzynia 4, troszke zglebowana (wydaje mi sie, ze -60/-60), diamantschwarz metallic

 

82236225.jpg

 

99206629.jpg

 

 

Wczoraj o własnych silach dotarla z Lublina do Wroclawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że moja stara e30 umarła w wigilie w wyniku dachowania, musialem sobie kupic nastepna

 

Moje marzenie :icon_eek: jest piękna! I w jedynym słusznym kolorze, czarnym.

Gratulacje!

Miałam swego czasu e30, w bieli.. ale takiego osła w dieslu, na pyrkotanie, to tu to tam, dość łagodne miał usposobienie. :icon_razz: Teraz mam e36 1.6, też bez rewelacji z mocą, ale planuję po wakacjach poszukać jakiejś perełki e30 jak z pracy wrócę.

BMW z lat 80' to jest to! :flesje:

Mtx 125R - Cb 500 - Cbr 600- VTR1000F- VTR 1000 Sp1
http://www.bikepics.com/members/dagmara/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie lubie bmw żeby nie powiedzieć że nienawidze :D ale e30 to bym przytulił, bryka żeczywiście ma coś w sobie. Miałem też przyjemność poobcować przez jakiś czas z bmw 1600 z końcówki lat 60, można sie zakochać i to wnetrze... naprawde dziś takiej jakości nie uświadczy

 

1966-BMW-1600-2-front-side.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie lubie bmw żeby nie powiedzieć że nienawidze :D ale e30 to bym przytulił, bryka żeczywiście ma coś w sobie. Miałem też przyjemność poobcować przez jakiś czas z bmw 1600 z końcówki lat 60, można sie zakochać i to wnetrze... naprawde dziś takiej jakości nie uświadczy

 

 

A miałeś kiedyś swoją bawarkę? Pewnie nie, ale jakbyś miał to uwierz mi, zmieniłbyś zdanie.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś kiedyś swoją bawarkę? Pewnie nie, ale jakbyś miał to uwierz mi, zmieniłbyś zdanie.

 

Doceniam naprawde te auta ale bardziej od strony mechanicznej, są zbyt szpanerskie jak na mój charakter i zdania raczej nie zmienie. Ale dla e30 mógł bym zrobić wyjątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam fanem bmw nie jestem ani tymbardziej suvów, ale marzy mi się kiedyś X5 z silnikiem 3,0 biturbo 214 koni, które mżna ścipować na 300 koni.. Względnie 4,4 benzynka, ale wtedy to już chyba musiałbym robić na samo paliwo ;)

Znajomy ma 4,4 280 koni w gazie (pewnie dla niektórych profanacja), ale jak to się wkręci na te 4-5 rpm, to dźwięk silnika=kisiel w majtach i wbijanie w fotel gwarantowane.

 

Nawet z ciekawości zerknąłem na różnicę BMW w cenach w PL i RFN. Ta sama cena, u nich większy wybór (ponad 700 pojazdów) samochód sprzedawany przez ASO BWM z niższym przebiegiem i mnóstwem dodatków (np automat, solardach, navi, tv, klimatronik, skórka zadbana), a w Polsce pochodzenie nieznane, przebieg podobno oryginalny, mniej dodatków i wybór ok 100 aut na allegro.

 

Wniosek chyba taki, że jeżeli kiedykolwiek kupwałbym BMW, to wolę pojechać 1000 km w jedną stronę i kupić u Niemca.

Byleby nie we Włoszech, bo to tacy sami druciarze jak u nas :)

 

Albo względnie wezmę Miłosza ze sobą, bo powinien mieć ksywkę MiłoszBMW ;)

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW do mnie nie przemawia. Jezdzilem i nie powiem - technika, zawieszenie i ogolne wrazenia z jazdy ok, ale jako calosc nie dla mnie. Technicznie super - utrzymanie tez super - drogie.:) Benzyna smoki, a diesle - poza genialnym 3.0 to tez srednio wypadaja.

W pl te samochody maja renome dresowozow i niestety paru przedstawicieli odmiennych klimatow (np. z tego forum) tego nie zmienia, bo to pare procent w skali kraju.

Czy slusznie - hmm - wystraczy popatrzec kto tym niestety jezdzi.

W zaleznosci od tego czy dres przeszedl na kolejny etap wtajemniczenia - czyli np. poza pakowaniem na silce w piwnicy bloku juz sciaga dlugi lub jest szeroko rozumianym "biznesmenem", jest dobierany model i wartosc auta.

Smutne ale prawidziwe. W zasadzie szkoda bo marka jak najbardziej dobra.

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...