Skocz do zawartości

Kto Lubi Bmw?


straycat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam fanem bmw nie jestem ani tymbardziej suvów, ale marzy mi się kiedyś X5 z silnikiem 3,0 biturbo 214 koni, które mżna ścipować na 300 koni..

Benzyna czy diesel?I jaki model x5

Silnik w x5 w53 o poj.3,0i bez turbo ma 231KM wiec jak biturbo ma 214 :icon_idea: Diesel 3,0 ma 218KM i nie ma biturbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że to dobre samochody. Fakt faktem, że tanie w zakupie ani eksploatacji nie są ale zawsze jest coś za coś. Porównując np. z Audi mam wrażenie, że materiały jednak BMW ma o niebo lepsze. Trwałość - ciężko mi ocenić bo znam kilka aut z przebiegami poniżej 200 tys km - a to nieduże przebiegi na te auta.

Zależy kto ile ma kasy i co dla niego jest ważne. Ja dla siebie bym nie kupił bo dla mnie samochód to wół roboczy którym pokonuję 60-70tys km rocznie. Przy takich przebiegah serwis i utrata wartości na autach klasy premium to potężna kasa i nie kalkuluje się. Ogólnie więc jestem bardziej przychylny samochodom klasy "niepremium" :) jako pojazdom użytkowym. Ale jeśli kouś zależy na prestiżu, komforcie itd, to na pewno BMW to pierwsza liga!

 

 

Pozdr

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie jest M6, i szczerze to dupy nie urywa.

 

No w porównaniu do enzo, czy gallardo to cieńka jest.

 

Co do tej 1 ligi, to owszem są lepsze i droższe samochody, jest bentley, jest maybach, saleen, rolls, koenningseg. I do nich bmw ma daleko, ale biorąc pod uwagę europejskie realia i dostępność samochodów klasy premium to spokojnie można w czołówce bawarę umieścić.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przyjemność jeździć E30 w budzie Touring. Kupiłem to auto z przypadku bez przekonania, i nie bacząc na jakieś stereotypy. Pod maską szału nie było 1,8 w LPG, na blacie przebieg 190 kkm, czyli jak w 90 procent aut używanych :icon_biggrin: . Autkiem nawinąłem 90kkm, i powiem wam, że za każdym razem wsiadając do autka miałem banana na ryju. Mimo, że auto było wiekowe, to prowadzenie, stabilność na drodze, i komfort jazdy były pierwsza klasa. Teraz jeżdżę firmową fabią II i to auto ma tylko jedną przewagę, kartę paliwową :icon_twisted:. Poza tym plastik na kołach, zamiast siedzeń taborety, a ja musze walcować tym klockiem po Polsce średnio 90 kkm rocznie. Ale wiem jedno. Jak będę miał potrzebę zakupu autka, na pewno wrócę do tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać, bo BMW to ogromna, wielkoseryjna produkcja i wśród wielkoseryjnie produkowanych wozów BMW to jeden z najbardziej luksusowych, prestiżowych i rasowych samochodów.

Dostrzegli to nawet ich właściciele: Burakowóz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przyjemność jeździć E30 w budzie Touring. Kupiłem to auto z przypadku bez przekonania, i nie bacząc na jakieś stereotypy. Pod maską szału nie było 1,8 w LPG, na blacie przebieg 190 kkm, czyli jak w 90 procent aut używanych :icon_biggrin: . Autkiem nawinąłem 90kkm, i powiem wam, że za każdym razem wsiadając do autka miałem banana na ryju. Mimo, że auto było wiekowe, to prowadzenie, stabilność na drodze, i komfort jazdy były pierwsza klasa. Teraz jeżdżę firmową fabią II i to auto ma tylko jedną przewagę, kartę paliwową :icon_twisted:. Poza tym plastik na kołach, zamiast siedzeń taborety, a ja musze walcować tym klockiem po Polsce średnio 90 kkm rocznie. Ale wiem jedno. Jak będę miał potrzebę zakupu autka, na pewno wrócę do tej marki.

 

 

Stabilność w e30 :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...