Skocz do zawartości

Bielizna termoaktywna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja jeżdżę w komplecie Brubeck Cooler + kominiarka też Brubecka i bardzo się cieszę z owego zakupu. Chodziło mi przede wszystkim o komfort w upalne dni i idealnym testem była jazda po torze w 35-stopniowym gorącu. Z przerwami ale przejeździłam 5h i nie miałam dość :)

Rodełoooo na kucyku , iiihhhahahahahah!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam bieliznę BodyDry, jak dotąd testowałem tylko w chłodach, ale naprawdę dawało radę. Przy 3 stopniach powyżej zera jeździłem w kurtce z podpinką założoną wprost na koszulkę termo (długi rękaw). Nie wiem niestety, jaki wpływ ma na to Outlast w podpince, nie jeździłem w takiej bieliźnie w innych kurtkach.

Zobaczymy jak się sprawdzi latem, teoria mówi że dobrze odprowadza wilgoć ale obawiam się że na teorii się skończy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie! Chwilowo muszę mocno liczyć się z kosztami a nigdy nie używałem bielizny termoaktywnej, w związku z czym wybieram pomiędzy ciuchami z Lidla (teraz mocno je reklamują) lub Leoshi. Czy ktoś miał produkty tych firm? Jak się sprawdzają? Zależy mi głównie o odprowadzanie potu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w Lidlu bielizna termoaktywna skończyła się o godz 8:15 a sklep otwierają o 8:00 :icon_rolleyes:

Potwierdzam, byłem 8:05 i przedostatni komplet XL złapałem, a 10 min później było już tłoczno przy artykułach moto.

 

Po przymiarce wygląda naprawdę profesjonalnie i chyba zda egzamin w ciepłe dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie oferowana bielizna w Lidlu różni się od poprzedniego dostepnego tam modelu ale robi całkiem niezłe wrażenie.Ja mam tę poprzednią i jestem zadowolony więc myślę , że ta również nie powinna sprawić nikomu zawodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od około 2 tygodni śmigam w bieliźnie Louisa i nie jestem zadowolony. Pocę się normalnie straszliwie i komplecik nie odciąga wszystkiego od skóry. W dodatku już po dniu-dwóch używania zaczyna uwalniać lekki smrodek.

Ponieważ to ostatnie mnie irytuje najbardziej (z pochłaniaczem wilgoci, albo kilogramem ryżu pod kurtką jeździć nie będę) to spróbuję w tym tygodniu upolować Outlast lub Technicę Rukki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiedziu,zainteresuj się polskim Brubeckiem.Szczególnie modelem Brubeck Biker's Cooler.

Ja mogę tylko polecic.Dopiero w trzecim sezonie się lekko zmechaciło JEDNO kolano od kombinezonu :)

W cieple i zimne dni daje rade.Ja jestem zadowolony.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...