Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

No to jesteśmy w domu :) To ten sam gość :) Opowiadał, że sprzedał perfekcyjnego TL'a i chętnie by go odkupił, ale ktoś na nim zaliczył szlifa ;) Zdarza się, ja swoją RR'ą też lądąwałem awaryjnie w rowie :bigrazz: Nawet wspominał, że tam chyba w tym TL'u miałeś jakiś śmieszny przebieg? 20 tysi czy coś takiego? Ale tam chyba sporo za niego posoliłeś...

 

No i fakt, właśnie tą VTR kupiliśmy :)

 

Gratuluję zakupu, oby służył!

 

Tak to prawda, tamta TL-a była wtedy najdroższa na allegro, ale naprawdę IGŁA!

Zabawne, że nawet pacjenta dowiedział się, że na niej leżałem...

Świat jest mały ;-)

 

Pozdr.

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha kolego trafna uwaga. to tak jak ze sprzątaniem. po co sprzątać jak sprzątałem wczoraj.wobec tego po co się myć jak się myłeś wczoraj.

 

koledzy wczoraj ja plus jeszcze jedna vtr superhawk z 99 wracaliśmy z czech. Padł napinacz rozrządu, jeszcze nie wiemy ile gnoju narobiło w silniku. Moto aktualnie czeka na ekspertyzę w hondzie we Wrocku. szczęście, że lecieliśmy przez teren zabudowany koło 80 90km/h.

sprawa czeka na rozwiązanie.

 

po co reanimować - zmień na nową - najłatwiej

Edytowane przez radomenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oddałem Honde na okresową regulację zaworów i synchronizacje gaźników. Wszystko porobione, bangla profesjonalnie.

Mam do wymiany pomału napinacz rozrządu.

Bardzo zadowolony jestem z serwisu Hondy RPM Wrocław. Konkretne i fachowe podejście.

 

po co reanimować - zmień na nową - najłatwiej

 

kolego zreanimowana honda w kwocie 2060pln. nowe napinacze, 4 zawory i głowica. regulacja zaworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreanimowana honda w kwocie 2060pln. nowe napinacze, 4 zawory i głowica. regulacja zaworów.

 

No ładny wydatek na początek sezonu ... Ale jak kogoś stać to kupuje nowe części jak nie stać, a chce polatać to wystarczy pokombinować :)

Edytowane przez radomenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny wydatek na początek sezonu ... Ale jak kogoś stać to kupuje nowe części jak nie stać, a chce polatać to wystarczy pokombinować :)

 

koleżki motor, cena z hondy wrocław, wszystko działa jak należy. nowy silnik od 3tys pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ten tego, przerabiał ktoś już PC w SP1?

 

Jak mogę wtrącić słowo to właśnie ogarniam PC II w swojej sp :)

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam taki problem.

Kupiłem hondę vtr 1000f z 1997r no i wszystko ładnie pięknie ale z racji tego, że jeszcze się uczę i nie pracuję to moja Vka przy spalaniu 10/11l wyssała mi kieszeń do zera. Pomyślałem sobie, że sprzedam moto i kupię jakąś 600 albo 750, ale znajomy mi powiedział, że to kapa rozwiązanie przesiadać się z 1000 na 600, bo mnie od braku mocy pieron strzeli. Wiem, że Honda VTR w 2002r została zmodernizowana i dosyć sporo ograniczyli spalanie ( z wyników kolegi z forum jego V'ka potrafi spalić 5-6l). Tak więc jak ktoś wie co kolwiek, co tam w niej zmienili to bardzo proszę o odpowiedź, bo to właśnie starałbym się wymienić :D . Myślę, że z gaźnikami na pewno coś pozmieniali i chciałbym je kupić i zamontować.

 

Zaraz po napisaniu postu doczytałem takie zmiany konstrukcyjne :

- nowe gaźniki,

- nowe nastawy układu zapłonowego,

- wtórny obieg powietrza w silniku

 

Gaźniki to najmniejszy problem do wymiany, ale nie mam pojęcia co to są te nastawy i o co kaman z tym obiegiem powietrza.

 

Myślicie, że jak bym to powymieniał, to zmniejsze spalanie nie tracąc na mocy ?

~LwG~

Edytowane przez mrswistak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz orginalne dysze w gaźniku, sportowy wydech, sportowy wkład filtra powietrza? Na początek oddaj do dobrego serwisu niech Ci zrobią porządek z tymi gaźnikami które masz. Vki przy dynamicznej jeździe sporo palą i już, a Ty napewno masz coś pomodzone i nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysze oryginalne, wydechy akrapowić, filtr powietrza zwykły ale nówka. Nie oddaję go do serwisu, bo na takie rzeczy mnie nie stać, a to sobie mogę zrobić z tatą ktory jest w mechanice pochytany. Moto jest po regulacji gaźników i zaworów, regulacja mieszanki paliwowo powietrzen według manuala. Wiem ,ze dużo palą ale skoro były modernizacje po to aby ograniczyć spalanie i i je ograniczyli co widać po wynikach spalania innych użydkowników to musi się dać coś tam pozmieniać :D A VTR z 97 r każdemu pali po 10-11l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...