Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Komu się mózg zlasował i zablokował temat o SP-1 ?? Vector, w sp to norma , ze masz 2 filtry powietrza, wiec jak ma wpakowany k&n to ma 2 k&n :D nie będzie niedzieli z BP ? Kiedy miała być i dlaczego nie będzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Edwards swego czasu na SP-2 zdymał Baylissa na Ducati. Chociaż to było SBK, więc te motongi już niewiele wspólnego miały z serią :) . Ciekaw jestem jak się miały do siebie dane techniczne tamtych sprzętów.

BTW. to chyba właśnie ten Ducat http://www.scigacz.pl/Ducati,Baylissa,do,kupienia,18296.html.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Chyba 5 raz już wrzucacie ten filmik...no ale fakt dobry jest!

VTR w porównaniu do TL przynajmniej miało jakieś wyniki.

Gdyby nie te do obrzygania brzydkie zegary, to całkiem ładny motocykl byłby ;-)

 

Pozdr

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djobeł, Wodzu, a czy Ty przypadkiem swojego TL'a nie brałeś z Buku? Bo tak sobie wydumaliśmy, że mogłeś kupić swojego ex TL'a od gościa od którego braliśmy VTR'ę dla kumpla.

.

 

Dobry jesteś Vector - dokładnie, moja sztuka była z BUKU, trafiła mi się igiełka, do czasu kiedy nie zacząłem jej trochę eksploatować zgodnie z przeznaczeniem.

 

Myślałem, nawet o tej SP1, bo koleś naprawdę wylizane ma te motóry:

 

http://moto.allegro.pl/honda-vtr-1000-sp1-i2335391546.html

 

Już poszla? Wzieliście ją?

 

A widziałeś zegary w nowej Zx10R?

 

Widziałem Yuby i w moim zjebanym guściem są o niebo piękniejsze niż w VTR ;-)

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy w domu :) To ten sam gość :) Opowiadał, że sprzedał perfekcyjnego TL'a i chętnie by go odkupił, ale ktoś na nim zaliczył szlifa ;) Zdarza się, ja swoją RR'ą też lądąwałem awaryjnie w rowie :bigrazz: Nawet wspominał, że tam chyba w tym TL'u miałeś jakiś śmieszny przebieg? 20 tysi czy coś takiego? Ale tam chyba sporo za niego posoliłeś...

 

No i fakt, właśnie tą VTR kupiliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma nieoryginalnie pomalowany ogon i czachę. Sprawdźcie czy ma gąbki za przednimi reflektorami.

A za siedzenie to bym się dał pociąć.

 

Tak, tak, zgadza się. Technicznie bez zarzutu, prosta i nie kombinowana, chłodnice, dekle, lagi, główka, stelaż z przodu, wszystkie gąbki, nawet te na bocznych owiewkach - na miejscu. A plastiki tak jak mówisz, malowane, ale nie spawane, być może kompletowane? :) Bóg jeden wie ;)

 

Yuby, a masz na podmiankę oryginał? Bo Łysy wspominał, że chciałby oryginał, może byście się wymienili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 siedzenia, nie ma sprawy.

Jeżeli to jest Corbin oczywiście.

 

Corbin jest, Vector gwarantuje. A w jakim stanie masz te siodła? Bo musiałbyś wujowi Vectorowi wybrać najładniejsze :bigrazz:

 

Jutro będę z nim rozmawiał to zaraz dam Ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...