Skocz do zawartości

W jakiej cenie kupić olej do motocykla?


Rekomendowane odpowiedzi

Kupować, kupować tanio na allegro, na giełdach, spod stolika, bez faktury, z nieznanych źródeł i od Pani Wiesi z warzywniaka!!! Będziemy mieli więcej roboty. Do dzieła, kupować. Bardzo dziękujemy.

pzdr

Rozumiem, że w takich miejscach sprzedawana jest tylko lewizna. Dziwne, kupowałem na allegro i giełdach i otrzymywałem faktury. Większość firm handlujących w takim miejscach działa oficjalnie i ma tez sklepy stacjonarne. Jak się kupuje z głową i patrzy od kogo to można to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupować, kupować tanio na allegro, na giełdach, spod stolika, bez faktury, z nieznanych źródeł i od Pani Wiesi z warzywniaka!!! Będziemy mieli więcej roboty. Do dzieła, kupować. Bardzo dziękujemy.

pzdr

 

Jeszcze 2-3 lata temu można było straszyć internautów takimi hasłami - sprzedaż internetowa olejów dopiero się rozkręcała. Spójrz teraz jak wielka ilość ludzi kupuje oleje na allegro, ogromna większość z normalnych sklepów / hurtowni zajmujących się poza olejami częściami motocyklowymi, samochodowymi, płacąca podatki i uczciwie prowadząca działalność - to jest dla Ciebie spod stolika? Czy żal Ci że nie można już narzucać wysokiej marży jak do tej pory bo konkurencja rośnie w siłę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupować, kupować tanio na allegro, na giełdach, spod stolika, bez faktury, z nieznanych źródeł i od Pani Wiesi z warzywniaka!!! Będziemy mieli więcej roboty. Do dzieła, kupować. Bardzo dziękujemy.

pzdr

http://allegro.pl/castrol-power-1-racing-4...1217311306.html - a tutaj dają FVat :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupować, kupować tanio na allegro, na giełdach, spod stolika, bez faktury, z nieznanych źródeł i od Pani Wiesi z warzywniaka!!! Będziemy mieli więcej roboty. Do dzieła, kupować. Bardzo dziękujemy.

pzdr

 

 

gadasz jak moher ...

 

nie te czaszy chłopaku, mamy XXI wiek i dużo osób poszło w kupowaniem online.

 

w małym prywatnym sklepiku prędzej znajdziesz lewiznę jak u gościa w necie co sprzedaje 30 sztuk dziennie.

 

Aczkolwiek trzeba uważać bo na mukę można natrafić wszędzie - trzeba myśleć

Edytowane przez Rafal_W_wa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując Elf'a na opakowaniu, którego jest wytłoczone "NIE KOPIOWAĆ". Polski interes...

No to nie kopiuj, to Cię nie zamkną. Nie bój żaby :smile:

 

A co jest rozlewane u nas, to trzeba by zapytać poprzez Kontakt na stronie producenta.

 

Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale przyjaciel będąc na praktykach w Lotosie w Gdańsku widział jak rozlewają olej do Butelek Lotos i chyba Mobil.

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Castrol, Elf (jak Elf to pewnie i Total) chyba też Mobil, bo ten na allegro 'z Niemiec' jest w butelkach 5L a reszta jest w 4L. Co jeszcze - nie wiem.

Vector, jakiego Elfa kupowałeś?

Edytowane przez gandw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Ja biore banki 4l Motula 7100 z allegro. Ostatnio kupilem razem z filtrem hiflo i wyszlo jakos 200zl z przesylka.

Na razie 50 tys.km na "tanich" olejach z allegro nie popsulo mi silnika ;).

A kumpel jak polazl do sklepu, to dal tyle samo za polsyntetyka 5100 i filtr...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje Statoil RacingWay 10W/40MC (pełny syntetyk) po 20zł/l odlewam z 20l butli, silnik pracuje ciszej i jest mocniejszy w porównaniu z Motulem 5100.

 

Coś w tych olejach jest :) Ja w DT mam Statoil 2T way i Fluidol w chłodnicy. Chodzi cacy lala, kopci tak mało, że czasami ledwie dostrzegam dymek.

 

.....

nie te czaszy chłopaku, mamy XI wiek i dużo osób poszło w kupowaniem online.

....

 

Który ? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...