Skocz do zawartości

W jakiej cenie kupić olej do motocykla?


Rekomendowane odpowiedzi

To skoro już offtopujemy to wiesz że tak naprawdę robią ten (Elf Excellium) olej z oleju mineralnego a nie syntetycznego?

 

Szczerze to nie. I za bardzo mnie to w tym wypadku nie interesuje bo zalewam cały czas tym, czym był zalewany od nowości :) Według instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bel-ray-olej-polsyntetyc...1204211916.html taki i tu i odrazu hiflo biore a z rzesylka chyba cos kolo 160zl wychodzi, kupuje online z prostej przyczyny - mieszkam na wiosce wiec nie bede jechal 50km do miasta po olej i go jeszcze szukal bo wszedzie motul... Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

dobra a co sądzicie o nowym orlenowskim platinium 10w40?? Ma ktoś jakieś doświadczenia? W gs500 zakupionym przedwczoraj dla mojej został zalany taki olej, ok miesiaca temu... w autoryzowanym salonie suzuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, francuzi wspierają swoje marki i rodzimy przemysł - do końca gwarancji i tak rodzaj oleju nie wpłynie na awarie... A potem? Z czegoś serwisy muszą żyć.

 

Auto już jest dawno, dawno po gwarancji, ma 100 tysięcy i silnik chodzi jak zły. Więc chyba olej jest dobry...

 

Komandosek, osobiście na ten moment bym nie wlał tego oleju do swojego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......Komandosek, osobiście na ten moment bym nie wlał tego oleju do swojego motocykla.

A tak kilka słów na poparcie tej tezy mogę prosić. Chciałbym coś bliżej wiedzieć na temat za/przeciw. Nie mam żadnych doświadczeń z tym olejem i chętnie czegoś się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mixol podobno znacząco skraca żywotność jednostki, to niby fakt. Nawet w Motocyklu kiedyś był wątek na ten temat. Choć mój Simson chodził na nim jak zły :)

 

Jarenty, a dlaczego bym nie wlał? Ano daltego, że olej jest zupełnie nowy, a ja wolę po prostu produkty sprawdzone i bardziej renomowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A leje ktoś Valvoline Synpower 10W40? Bo jest w niezłej cenie, tańszy od Motula 7100. Wymagania Z750 spełnia więc myślę czy nim zalać czy dołożyć te 50zł.

Castrol Racing 1 jest po 100PLN. chyba go wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...