Skocz do zawartości

W jakiej cenie kupić olej do motocykla?


Rekomendowane odpowiedzi

Będę przerabiał temat wymiany oleju za miesiąc czasu, pytam w sklepach i oglądam allegro.

Ten sam olej Castrol Power 1 Racing 10w-50 można mieć w sklepie za ok. 170PLN, ale można go też mieć za 105PLN np tu: http://allegro.pl/castrol-power-1-racing-4...1217311306.html

Rok temu jeszcze tego nie było, kupowałem Motula 7100 4l po 170PLN.

Nasuwa się pytanie, czy rzeczywiście Syntetyk Castrola można już dostać tak tanio, czy to jakaś lipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie masz taniej, to chyba normalne, a że różnica taka duża, to też nic dziwnego, bo skoro omija się kilku pośredników.

 

 

większość smarowideł na allegroszu masz z Niemiec.

Ja biorę te oleje i do aut i do moto , jakoś nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę przerabiał temat wymiany oleju za miesiąc czasu, pytam w sklepach i oglądam allegro.

Ten sam olej Castrol Power 1 Racing 10w-50 można mieć w sklepie za ok. 170PLN, ale można go też mieć za 105PLN np tu: http://allegro.pl/castrol-power-1-racing-4...1217311306.html

Rok temu jeszcze tego nie było, kupowałem Motula 7100 4l po 170PLN.

Nasuwa się pytanie, czy rzeczywiście Syntetyk Castrola można już dostać tak tanio, czy to jakaś lipa?

10W50 Full Synteyk Midlanda 30 zł za litr w sklepie z olejami i innymi rzeczami głównie do samochodów. Może takiego poszukaj u siebie gdzieś bo na alledrogo stoi po 38 zeta to nie wiem ile oni na tym oleju faktycznie zarabiają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko tylko nie castrol...

 

Toś się wysilił tą opinią :bigrazz:

 

Wszystkie motocykle u mnie jeżdżą od wielu lat na Castrolu i jakoś nie zauważyłem żeby coś niepojącego się z nimi działo.

 

Zawsze kupowałem w tym sklepie:

http://www.sklep.motocykle.pl/

Obecnie full syntetyk kosztuje ok 150 PLN (koszt wysyłki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeździ dalej... notabene też zawsze chwaliłem ten olej ale to co się porobiło z ta marką w ostatnim czasie przekreśla ją w moich oczach.

 

Ja spaliłem praktycznie nowe sprzęgło na tym syfie a kumpel zarżnął panewy w zdrowym silniku. I to nie są jednostkowe przypadki.

 

Polecam Motula.

 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeździ dalej... notabene też zawsze chwaliłem ten olej ale to co się porobiło z ta marką w ostatnim czasie przekreśla ją w moich oczach.

 

Ja spaliłem praktycznie nowe sprzęgło na tym syfie a kumpel zarżnął panewy w zdrowym silniku. I to nie są jednostkowe przypadki.

 

Polecam Motula.

 

Nota bene też słyszałem o nim złe opinie (net)... z drugiej strony sporo moich znajomych na nim jeździ i też wszystko jest ok.

Jak coś się rozpier**li dam znać :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich klientów (kierownik oddziału FOTA) wycofał całkowicie oleje Castrol ze swojej oferty jak na początku tego roku padło kilka silników w samochodach do których sprzedał właśnie castrola. Rzeczoznawca jednoznacznie stwierdził że awaria miała związek z jakością oleju... sprawa poszła dalej i trwa w dalszym ciągu, centrala castrola milczy i dalej nie wiadomo czy to była wina castrola czy poszła w obieg partia lewego towaru.

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich klientów (kierownik oddziału FOTA) wycofał całkowicie oleje Castrol ze swojej oferty jak na początku tego roku padło kilka silników w samochodach do których sprzedał właśnie castrola. Rzeczoznawca jednoznacznie stwierdził że awaria miała związek z jakością oleju... sprawa poszła dalej i trwa w dalszym ciągu, centrala castrola milczy i dalej nie wiadomo czy to była wina castrola czy poszła w obieg partia lewego towaru.

 

 

leje castrola i nic się nie dzieje... oby :0 ehhe

nie twierdze że coś się nie popsuło w jego jakości jednak do tej pory był ok..

jest bardzo dużo podrób - sam spotkałem się kilkukrotnie z mobil 1 do samochodu.

Więc może kwestia co kupujemy i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kupować, kupować tanio na allegro, na giełdach, spod stolika, bez faktury, z nieznanych źródeł i od Pani Wiesi z warzywniaka!!! Będziemy mieli więcej roboty. Do dzieła, kupować. Bardzo dziękujemy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...