Skocz do zawartości

Rozbudowany problem z Yamahą FZR 1000


bubiool
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yo!

 

Jak Ci pompka pracuje po wlaczeniu stacyjki na cieplo, a wczesniej nie pracowala, to na 80% masz zaje**ny filtr paliwa :].

Moto dostaje za malo zupy po prostu, bo pompa nie umie sobie nassac przez zatkany filtr.

Ew. cos sie przytkalo w samym baku lub w kraniku.

 

Pzdr

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady!!

Problem został rozwiązany, okazało się że odpowietrznik czy jak tam nazywa się ten przewód który wychodzi z baku ( ale nie paliwowy) był zatkany i dzięki niemu motocykl strzelał fochy i nie chciał jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady!!

Problem został rozwiązany, okazało się że odpowietrznik czy jak tam nazywa się ten przewód który wychodzi z baku ( ale nie paliwowy) był zatkany i dzięki niemu motocykl strzelał fochy i nie chciał jechać.

 

 

"Rozbudowany problem z Yamahą FZR 1000" Tak jakoś przeczytałem po odpowiedzi :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem mocy tkwił w rorządzie. Był przestawiony o 2 zęby. Problem byl także w kompresji a w sumie troche dalej jest było 8,5 bara teraz jest 9.5 ale i tak powinno byc wiecej. W kazdym bądź razie różnica w jedzie kolosalna. Zbiera sie jak dzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompresje masz marna w tym FZR, nie wiem dokladnie jaka powinna byc ale z pewnoscia duzo wieksza. Wiem ze fabryczny STOPIEN SPREZANIA wynosi 12,0:1. Widac ze problem z moca bedzie jest jednak rozbudowany ale szukaj dalej moze obudzisz te konie i wtedy to bedzie wymiatacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompresje masz marna w tym FZR, nie wiem dokladnie jaka powinna byc ale z pewnoscia duzo wieksza. Wiem ze fabryczny STOPIEN SPREZANIA wynosi 12,0:1. Widac ze problem z moca bedzie jest jednak rozbudowany ale szukaj dalej moze obudzisz te konie i wtedy to bedzie wymiatacz.

 

Mylisz pojęcia - kompresja a stopień sprężania to dwie różne wartości i za bardzo nie mają ze sobą dużo wspólnego. Może tylko to, że kojarzone są z ruchem tłoka.

Stopień sprężania jest niezmienny w przeciwieństwie do kompresji.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...