Skocz do zawartości

Kradzież zdjęć !


TYSON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z calym szacunkiem dla Ciebie Tyson ale nie publikowal bym takich zdjec mojej kobiety.

Wlasnie takie cyrki moga ludzie robic...

Kolega zrobil podobne zdjecie i ktos to wrzucil na demotywatory...

Psychika troche nadszarpnieta.

 

Zgadzam się na 100%

 

To że wrzuciłeś je w sieć to spora "nieostrożność"

 

To że ktoś je wykorzystał to kradzież...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zwłaszcza, że galeria chyba właśnie zniknęła z gp, tematy dot. kalendarza i konkursu moto-fotka 2009 też. albo tylko u mnie wszystkie linki przestały działać

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez,czyli już ktoś trzęsie gaciami

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I slusznie...

Bo sadze ze jak go siegnie "reka sprawiedliwosci" to juz wiecej ni wyciagnie lapek po cudza wlasnosc.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie tylko ty masz prawo do egzekwowania kary za kradzież praw autorskich, ale twoja żona za naruszenie praw do wizerunku też. Jeśli ten kalendarz ukazał się drukiem to osoba, która podała się za autora zdjęcia będzie musiała pójść z wami na ugodę albo wpłacić zadośćuczynienie zasądzone przez sąd. Nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło, wpłynie wam gotówka na dobry początek roku.

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Skąd wiesz? Zdjęcie ściągnięte z bikepics, które odwiedza mnóstwo ludzi, również z Polski. Myślę, że akurat nasz Forumowicz kradnąc tę fotę musiałby mieć naprawdę niski poziom instynktu samozachowawczego... Ew. być kompletnym debilem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się może podczepię do tematu. Jeśli ktoś załóżmy, dodał zdjęcie mojego moto na np. Naszą-Klasę bez mojej zgody, i nie ma na tym zdjęciu żadnych osób, to zrobił to legalnie?

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem moderatorem na Forum Grupy Południe i w imieniu wszystkich użytkowników w/w Forum oraz jego moderacji i administracji chciałbym powiedzieć, że jest nam bardzo przykro w związku z sytuacją która zaistniała.

 

Nikt z organizatorów akcji Forumowy Kalendarz Grupy Południe 2010 nie przypuszczał, że ktoś może wpaść na tak idiotyczny pomysł jak podesłanie czyichś zdjęć, tym bardziej że w temacie była informacja, że zdjęcia mają przedstawiać nas lub nasz sprzęt. Ciężko jest to sprawdzić, więc postawiono na zaufanie między motocyklistami, co jak widać niestety nie było dobrym rozwiązaniem.

 

Osoba odpowiedzialna za sprzedaż kalendarzy już skontaktowała się z Tyson’em. Zrobi co trzeba, aby pomóc w ewentualnym ukaraniu i namierzeniu osoby, która podała się za usera MoniaZX i która podesłała zdjęcia twierdząc, że to właśnie ona się na nich znajduje.

 

Chciałbym też dodać, że na kalendarzu nikt nie zarobił złotówki, a wszystkie tematy związane z w/w zdjęciem zostały ukryte do wyjaśnienia sprawy. Były tam linki do galerii gdzie znajdowało się tytułowe zdjęcie, której nie mogliśmy od razu usunąć.

 

Pozdrawiam!

 

leon

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pobrał z FM moje zdjęcia, podał się za autora, wystartował w konkursie i dostał miejsce w kalendarzu.

Nie mogę tego tak zostawić!

Ja oczywiście rozumiem, że piszesz te słowa z kompa gdzie nie ma grama nielegalnego softu i za wszystkie MP3 ściągnięte z sieci zapłaciłeś, itd, tip...

 

Nie chcę się tu nikogo czepiać, ale jest to IDEALNY moment by się zastanowić jak to działa. Ano, już Sienkiewicz pisał:

"Jak Kali ukraść krowa to dobrze, jak ktoś ukraść krowa Kalemu to BARDZO niedobrze"....

 

Taki to właśnie nowoczesny świat internetu panie....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon, dzięki za wyjaśnienie sytuacji i deklarację pomocy w rozwiązaniu problemu.

 

Napewno skorzystam bo nie satysfakcjonuje mnie tylko samo wyjaśnienie.

 

 

 

Buber, mylisz fakty, to są dwie różne sprawy. Acidus sensownie to wytłumaczył.

 

 

 

Niezla beka, to na bank ktos od nas z forum...

 

Mam nadzieję, że się jednak mylisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...