Skocz do zawartości

yamaha fj 1100


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co widzę (tematy, które zakładasz) Twój motocykl dla Ciebie to jeden wielki problem

może sprzedaj :icon_razz: - o ile życie stanie się łatwiejsze :bigrazz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź PW ;)

Co to PW?

 

z tego co widzę (tematy, które zakładasz) Twój motocykl dla Ciebie to jeden wielki problem

może sprzedaj :icon_razz: - o ile życie stanie się łatwiejsze :bigrazz:

HA HA.Boki zrywać.Jest forum,można pytać więc pytam.Może ktoś miał taki przypadek i zna rozwiązanie,po co mam szukać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem po włączeniu biegu[bez znaczenia jaki] dzwigienka się zaćina[nie wraca na środek] musze wtedy ruszyć ją żeby odbiła

Czy to jest pytanie?.

Masz problem ze sprężyną ustawiającą dźwignię zmiany biegów w pozycji neutralnej.

Pokrywa sprzęgła do zrzucenia i trzeba to sprawdzić?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem po włączeniu biegu[bez znaczenia jaki] dzwigienka się zaćina[nie wraca na środek] musze wtedy ruszyć ją żeby odbiła

Czy to jest pytanie?.

Masz problem ze sprężyną ustawiającą dźwignię zmiany biegów w pozycji neutralnej.

Pokrywa sprzęgła do zrzucenia i trzeba to sprawdzić?

No nareszcie jakaś kąkretna odpowiedz,to moje pierwsze moto więc wole popytać nawet o takie drobnostki.Dzięki wielkie za odpowiedz.

 

Teraz pewnie padnie pytanie, co to jest pokrywa sprzęgła....

pzdr

A ty co taki cwaniak,jak maiłeś pierwszy motor to wszystko wiedziałeś?

 

Taka poczta na forum ;) Po prawej stronie pod reklamą powinieneś mieć napisane, że masz wiadomość :)

Pozdrawiam

Tak,załapałem.Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś kolego w kościach czuje, że Twoja kariera na forum szybko się może skończyć

następnym razem jak cokolwiek napiszesz/założysz nowy bezsensowny temat to pomyśl troszkę, może najpierw po prostu sobie trochę forum poczytaj

kup sobie serwisówkę, też ją poczytaj, zobacz jak Twój motocykl jest zbudowany

a jak nie masz ochoty szukać a liczysz tylko na gotowe recepty to naprawdę dobrze radzę -daj sobie spokój z motocyklami, albo kup sobie nowy i serwisuj w ASO

wg mnie motocyklista albo musi mieć coś oleju w głowie, albo trochę kasy - bez czegokolwiek z tych rzeczy po prostu nie wróże przyszłości

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kąkretna odpowiedz

 

Proszę Cię... To juz nawet dysortografia nie usprawiedliwia.

 

"A ty co taki cwaniak,jak maiłeś pierwszy motor to wszystko wiedziałeś?"

Dominik jest bardzo dobrym mechanikiem i administratorem. Wszystko byloby OK, gdybys prawidlowo formuowal zdania.

Zeby nie bylo off topu:

 

Zdejmiesz pokrywe to sie dowiesz. Zeby rozwiazac tego typu problemy, najczesciej trzeba cos rozebrac zeby sie dowiedziec co i jak. To jak pytania w stylu: cos mi stuka - co to moze byc?

 

Ps. Nie traktuj moich wypowiedzi jako atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak pytania w stylu: cos mi stuka - co to moze byc?

przeglądnij posty szplina - to pytanie już zadał :banghead: :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W sumie ma rację, nie obrażaj się kolego. Po prostu jeśli mamy po ludzku odpowiedzieć i pomóc, to musimy mieć po ludzku przedstawiony problem. Uwierz mi, tu jest prawie trzydzieści tysięcy użytkowników i gdyby nagle wszyscy przestali zwracać uwagę na podstawową kwestię, jaką jest dbałość o formę komunikacji, to byśmy się tu ześwirowali w kilka godzin... Na mnie to działa jak płachta na byka - ktoś oczekuje pomocy, a zwraca się jak z jakimś żądaniem i to jeszcze jak odjęty od pługa... Także bez obrazy, szacunek działa w obie strony.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...