Skocz do zawartości

Jest ktoś na forum z kilkunastoletnim doświadczeniem, bez gleby czy szlifa ?


przemek96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie nie przewrocisz to sie nie nauczysz, taka prawda.

:icon_mrgreen:

 

Zgadzam sie. Jesli ktos chce poruszac sie bez gleb to moze, ale jesli chce sie nauczyc to szlif jest wliczony w koszta. Tak bylo u mnie. Przyszlifowalem i nie zaluje. Opony byly z 01r. teraz zmienilem i wiem, ze opony sa zdolne do przechylow duuuzo wiekszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja miałem tak kiedyś zaliczyłem małą przewrotkę w koszulce na na ramkach a tego mało na drodze ułożonej z kamieni. Całe plecy miałem zdarte myślałem że się nie podniose pamiętam do dziś chwilę poleżałem pozbierałem się pojechałem do znajomej polała mi to wodą bolało jak cholera opatrzyła i tyle to było głupie a i jeszcze kasku nie miałem.Raz z kolesiem jechałem i zaliczyliśmy glebę w krzakach ale nic się nie stało no poza tym że tłumik wysmażył mu dziurę w nodze Na tym moto czyli na SP-1 nic mi się nie stało było tylko kilka gorących sytuacji :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlif - jak moto sunie po nawierzchni, gleba - jak pierdyknie i leży, ruch posuwisty bardzo niewielki ewentualnie.

 

Ajrisz - źródło wszelkiej informacji ;)

 

 

O wszechnico wiedzy !!!!! :notworthy:

No to teraz smialo mozna odpowiadac na postawione kwestie :icon_mrgreen:

 

buahahhaaahhhaa - tak jest jak się moto dla lansu kupuje, a potem laski kwiczą ze śmiechu :biggrin:

 

Nie dla lansu, tylko inne, czytaj mniejsze sprzety sa dla mnie za male i wyglada sie nie specjalnie.

A kupujac Waldka nie mialem pojecia ze toto wazy ponad 300 kilo.

Ale spoko, z kazdym dniem jest coraz lepiej :buttrock: :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kupujac Waldka nie mialem pojecia ze toto wazy ponad 300 kilo.

Decydowała ilość frędzlów? :biggrin:

 

p.s. Czy gleba po alko sie liczy? :bigrazz: Mam gdzieś nawet zdjęcie jak "lecę" .... zapomniałem nóżki rozłożyć :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydowała ilość frędzlów? :biggrin:

Z fryndzlami, ,miśkami ,torbami na zakupy i lampkami do czytania w nocy to pewnie i z 400 waży :icon_rolleyes:

 

A jeszcze o banderze zapomniałem i trąbkach do odgrywania hejnału-jakby się Wieża Mariacka nie daj bóg zawaliła :D 450 kg jak nic :P

Majkel-czy na to coś potrzeba mieć uprawnienia szypra czy raczej licencję lotnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda bez gleby... to tak się da?

wprawdzie los oszczędził mi jak dotąd jakichś ekstremalnych doznań w tej kwestii ale raczej to wynikało ze szczęścia, mojej ostrożności, a nie umiejętności.

każdy wyjazd motocyklem wiąże się dla mnie z ryzykiem wypadku, upadku, kolizji

i chyba świadomość tego pozwala mi wciąż cieszyć się jazdą

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gleba po alko sie liczy? :bigrazz: Mam gdzieś nawet zdjęcie jak "lecę" .... zapomniałem nóżki rozłożyć :bigrazz:

 

Dawaj foty :buttrock: :icon_mrgreen:

 

Majkel-czy na to coś potrzeba mieć uprawnienia szypra czy raczej licencję lotnika?

 

Licencje fryndzlarza :icon_mrgreen:

Ale spoko, moj i tak jeszcze w miare normalnie wyglada :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossi, Stoner, Spies i inni zawodowi kierowcy wyscigowi maja w kolach grube setki tysiecy kilometrow, nie ma lepszych kierowcow od nich a jednak dalej sie wywalaja. Wniosek z tego taki, ze jesli jezdzisz wykorzystujac w jak najwiekszym stopniu swoje umiejetnosci to bedziesz sie ocieral o sytuacje, w ktorych unikniecie gleby jest tylko kwestia szczescia i w koncu sie wyglebisz. Wiadomo ze na codzien jezdzi sie po ulicy ale umiejetnosci tez sporo nizsze i smialo mozna stwierdzic, ze dla wiekszosci jazda po ulicy to juz poruszanie sie na krawedzi swoich umiejetnosci ;) Mozna tez jezdzic zachowawczo tj. ponizej poziomu swoich umiejetnosci i wtedy szanse na glebe maleja ale nigdy nie spadna do zera bo sa sytuacje, ktorych nie przewidzisz lub ktorych sie nie spodziewasz bo akurat uspiles swoja czujnosc. Tym, ktorzy uwazaja sie za nieomylnych krzyzyk na droge, moze sie przydac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...