Skocz do zawartości

Jak ABSOLUTNIE NIE czyścić łańcucha.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gixxer.com/forums/showthread.php?t=242261

 

Facet na jedynce i pracującym silniku chciał szmatką wytrzeć łańcuch i mu łapę przez zębatkę przeciągnęło...

 

Gwoli przestrogi. Co się dzieje jak ludzie mają małe pojęcie o tym co robią. Uważajcie!

 

P.S. jak miałbym być złośliwy to bym powiedział że to właściciel plasitka-lytra.... ;) Coś na rzeczy??

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurim???? Taki miszcz nad miszcze? To chyba jak miał 4 latka i jeszcze wszystkiego na temat motocykli nie wiedział.

Albo nie - spedalony murzyn go zdekoncentrował, tacy go chyba najbardziej denerwują....

 

Sorki za spam - no jakoś nie mogłem się powstrzymać. :)

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne... Właśnie wróciłam po wyczyszczeniu swojego i zobaczyłam taki temat....

Kurczę, mnie by coś takiego do głowy nie przyszło. Ludzie jednak są zdolni...

A zdjęcia ładne. Swoją drogą, że po czymś takim chciało mu się fotki pstrykać...

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni,swoją drogą ciekawe czy sięga do klamki hamulca :icon_eek:

No ale widzicie....toć to chyba juesej pany...one pomysłowe są :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i jestem. :biggrin:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c806ca210439e83.html

 

4 palce poszły między łańcuch a zębatkę. Suzuki GSX600F. W połowie obrotu, gdzieś na wysokości osi koła silnik stanął. A mnie zamurowało. Myślę sobie "Ło qrwa! Co jest grane?!" Chwile tak dumałem jak wyjąć rękę, wrzuciłem luz, cofnąłem koło siłą i wyciągnąłem rączkę. Wpadam do firmy (bo to się stało przed frimą gdzie pracowałem) i mówię do ludzi: "Patrzcie jak zaj**ście zmieliło mi łapę!". :biggrin: Po chwili dopiero słabo się poczułem, prawie zemdlałem. Krew płynęła strumieniem aż do łokcia. Jak zgiąłem palce to kości i ścięgna były na wierzchu, ładnie widoczne.

 

Co najśmieszniejsze - w dzieciństwie wkręciłem sobie jeden palec gdy czyściłem łańcuch w BMX-ie. :banghead: Ale taki już jestem, uczę się na błędach ale dopiero za 2 razem. Bo pierwszy raz to może być przypadek, a jak już 2 raz się zdarzy to znaczy że nie powinienem tak robić. :icon_mrgreen: :banghead:

 

Tego co zrobiłem nie żałuję bo wiem że więcej tego nie zrobię. :clap:

 

Rączka częściowo sprawna. Szycie, rekonstrukcja mięśni, sztukowane ścięgien, niezdolny do pracy w czasach kryzysu, i to wszystko na obczyźnie bez ubezpieczenia zdrowotnego. A angielska służba zdrowia to jakaś pomyłka.Szkoda pisać. Cieszcie się z polskiego NFZ bo to luksus.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lałem olej silnikowy. :biggrin:

 

A paluszków nie straciłem tylko dlatego że GSX-F jest taki mułowaty i nie miał siły zrobić pełen obrót. Kilka cm brakował mi do osłony łańcucha, a wtedy byłoby za późno. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czyszczę tylko smaruję Castrolem w aerozlu i gitara Tym Castrolem zresztą smaruję też inne pierdoły:klamki, linki a nawet zawias drzwi w samochodzie żony. :cool: Tej zimy planuję wypolerować koła to może umyję łańcuch jak już a raczej jeśli go zdejmę.

Edytowane przez marrio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyścić ręcznie łańcuch przy odpalonym silniku :lalag:

 

:banghead:

 

 

OT

mój od nowości nie widział smaru, świeci się jak sreberko z czekolady :icon_mrgreen:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeczytaj najpierw co na tej puszce cudownego Castrola napisali, :icon_mrgreen:

 

 

Nie czyścić ręką?

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...