Skocz do zawartości

Problemy porady techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Ano. Jeszcze lepsze niż awaryjny pas. Pod warunkiem że znajdziesz na drodze zerwany pas który zgubiłeś.

 

Podobno ten gadżet w Stanach kosztuje ok.35$.

 

Ło, tutaj klip pokazujący wytrzymałość takiego ogniwa:

http://www.youtube.com/watch?v=GSCK4Ap2-e0&feature=youtu.be

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano. Jeszcze lepsze niż awaryjny pas. Pod warunkiem że znajdziesz na drodze zerwany pas który zgubiłeś.

 

 

 

Pas znajdziesz ,ważne żeby się urwał równo,wtedy taką złączkę da się założyć bez ruszania naciągu.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oby się równo urwał. Ale chyba tak się zrywają pasy przeważnie. Pojawi się pęknięcie we wrębie między zębami a potem się zerwie. Myślę że zawsze można skrócić pas o ten jeden ząbek, jeśli znajdziesz w trasie narzędzie które tego dokona. Napinacze przy kole dają pewien margines manewru.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy orientuje się ktoś gdzie można kupić główny płaski bezpiecznik 30A który jest na przewodzie do akumulatora w Sportsterze 2004r ? Przeszukałem pobieżnie internet i nigdzie nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy orientuje się ktoś gdzie można kupić główny płaski bezpiecznik 30A który jest na przewodzie do akumulatora w Sportsterze 2004r ? Przeszukałem pobieżnie internet i nigdzie nie mogę znaleźć.

 

Pewnie dealer będzie miał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe gdzie u nas można kupić takie ustrojstwo. Dobry patent przydatny bardzo w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas to raczej nie,ale ze stanów można sprowadzić bez problemu za niewielkie pieniądze.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was późnego Shovela przez dłuższy czas? Ciekaw jestem jak to się sprawuje. Chodzi mi po głowie wymiana Elki na Shovla z końca lat `70, FLH model. Co o tym myślicie? Sprzęcior z duszą jakby nie patrzeć.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was późnego Shovela przez dłuższy czas? Ciekaw jestem jak to się sprawuje. Chodzi mi po głowie wymiana Elki na Shovla z końca lat `70, FLH model. Co o tym myślicie? Sprzęcior z duszą jakby nie patrzeć.

 

 

Hej!

 

Kumpel ma Shovla już chyba z 10 lat... :crossy:

Z jego relacji wynika , że fajny sprzęt ale żeby był bezproblemowy musiało upłynąc wiele lat i $...

Edytowane przez mariuszwla42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Showel to epoka do tylu jesli chodzi o konstrukcje i technologie budowy silnika HD w porownaniu z EVO, + instalacja elektryczna oparta na pradnicy.

Jak chcesz troche hardcoru to czemu nie, ja dlatego zeby miec jakis challenge kupilem BSA :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz troche hardcoru to czemu nie, ja dlatego zeby miec jakis challenge kupilem BSA :).

 

Ano, Shovel to radość z posiadania HD w wersji "hard". Sam nie wiem co o nich myśleć, zdaję sobie sprawę że szału nie robią swoją trwałością i niezawodnością, ale coś mnie ciągnie do jeszcze starszych HD niż Evo. Na starych wrakach się wychowałem i tak mi zostało. Tęsknota za żeliwem i naprawami w trasie. Ale czuję że będę tego żałował. Jednak potrzebuję jakiś stary wrak do zabawy. GS500E którą mam fajna jest ale za młoda. Ostatnio ktoś mi zaproponował zamianę na CB750K za GS, czekam na fotki i opis. Zobaczymy co to będzie, może zaspokoi mój głód klasyki.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem CB 750 jednowalkowa z chyba 69r i to byl sprzet idealny.

Najpierw rozwalilem w niej skrzynie bo jezdzilem bez czujnika luzu, ktory jednoczesnie zabezpiecza choinke od przesuwania wzdluznego wiec wykosilem polowez zebow z dwu kol zebatych i... dojechalem do domu, potem ugotowalem walek rozrzadu skladajac glowice bez oleju tak ze praktycznie zespawal sie z podporami i.... dojechalem do domu z trasy przeszlo 140 km :)

Taki sprzet bym ci polecal a nie pozniejsza z silnikiem DOHC.

 

Moj kumpel mechanik od brytoli robi renowacje takiej Hondy w tej chwili i w ostatni weekend porownywalismy jej podzespoly z czesciami 3 cylindrowki Triumph Trident z tych samych lat.

Honda to pancernik Patiomkin przy Tridencie - tuleje cylindrowe 2x grubsze, wal podparty na 5 lozyskach, 3x mniej powierzchni podzialu karterow wiec wycieki zminimalizowane do zera ,zastosowanie walka w glowicy obnizylo ilosc czesci ruchomych o polowe.

To jest japonski klasyk ( oprocz Suzuki GS ) ktorym warto sie zajmowac, choc niektore czesci do gaznikow sa juz trudno dostepne, a hamulce i zawieszenie oczywiscie jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne tematy jak na forum i wyznawców HD, w końcu sie okaże że najwięksi forumowicze piszący o HD nie mają HD-takie luźne spostrzeżenie. Moim zdaniem anglik lub japonia z lat 60,70 wymienionych w poście nadaje się tylko na Cafe Racer bo HD do tego nurtu jakoś mi nie pasuje :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...