Skocz do zawartości

Problemy porady techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko po co to wszystko.Co chcesz tym osiągnąć.Lepiej poszukać moto z gaźnikiem,w Road Kingu był do 2005 roku.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co to wszystko.Co chcesz tym osiągnąć.Lepiej poszukać moto z gaźnikiem,w Road Kingu był do 2005 roku.

Przyjacielu, mój Harley jest częścią mnie. Ja go osobiście wybrałem w USA, tam się zaprzyjaźniłem z nim, a później przyjechał ze mną do PL.

To nie szlifierka, towar handlowy, czy jakby to ktoś chciał sobie nazwać. To coś co odróżnia tą markę i właścicieli od całej reszty. Czujesz to?

Jakbym chciał handlować to nie brałbym udziału w tym wątku. Ja po prostu - tak zwyczajnie chcę go sobie dopasować do siebie i przy tym pobawić się. Tyle i tylko tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety jest towar handlowy a Ty z tego robisz jakąś filozofię.Jeśli chciałeś gaźnikowca to lepiej było takiego sobie kupić a nie wersję na wtrysku.Swojego też kupiłem w stanach co nie znaczy że do końca życia będę z nim związany i wybrałem świadomie wersję z wtryskiem bo mój służy mi głownie do jazdy.A robię średnio 12-15 tyś mil w sezonie.W ciągu 6 lat zrobiłem 100 tyś km nie tylko na HD.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powraca jak bumerang. Po co gaźnik jak masz wtrysk? Mniejsza o to. Zdania zawsze będą podzielone. Kolega chce założyć to niech się bawi.

 

Ceny mniej więcej podobne wszędzie. Chyba że chcesz bawić się w osobne zakupy poszczególnych elementów, wtedy masz większy wybór filtrów i gadżetów. Ale więcej z tym zabawy i niekoniecznie taniej. Ewentualnie szukaj komponentów z gaźnikowego TC88, wtedy będziesz miał "fabryczny" gaźnik w TC który zły nie jest.

 

 

Do elektroniki trzeba coś tam dokupić bo na liście w aukcji tego nie ma. Jakieś kable z wtyczkami czy coś. Niektórzy też zmieniają cały układ zapłonowy. Szukaj w Googlach, dużo tego jest na forach.

Szukaj frazy:

"Harley EFI to Carb conversion"

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety jest towar handlowy a Ty z tego robisz jakąś filozofię.Jeśli chciałeś gaźnikowca to lepiej było takiego sobie kupić a nie wersję na wtrysku.Swojego też kupiłem w stanach co nie znaczy że do końca życia będę z nim związany i wybrałem świadomie wersję z wtryskiem bo mój służy mi głownie do jazdy.A robię średnio 12-15 tyś mil w sezonie.W ciągu 6 lat zrobiłem 100 tyś km nie tylko na HD.

 

 

Dzięki za Twoją filozofię, ale czegoś tu nie rozumię:

Średnio 13.500 mil na sezon (zakładam jest to w naszym klimacie :eek ...niech będzie 8 m-cy tj. :dry: to daje 2715 km/ miesiąc a to z kolei 87,5 km każdego dnia bez wyjątków

100000 km przez 6 lat daje 2232 dni po 44,8 km każdego dnia bez wyjątków

W tym czasie przez cztery lata piszesz jeszcze w międzyczasie 1,89 postów każdego dnia bez wyjątku.

:eek: Gratuluje Ja mam jeszcze rodzinę. Pozdrawiam

 

Temat powraca jak bumerang. Po co gaźnik jak masz wtrysk? Mniejsza o to. Zdania zawsze będą podzielone. Kolega chce założyć to niech się bawi.

 

Ceny mniej więcej podobne wszędzie. Chyba że chcesz bawić się w osobne zakupy poszczególnych elementów, wtedy masz większy wybór filtrów i gadżetów. Ale więcej z tym zabawy i niekoniecznie taniej. Ewentualnie szukaj komponentów z gaźnikowego TC88, wtedy będziesz miał "fabryczny" gaźnik w TC który zły nie jest.

 

 

Do elektroniki trzeba coś tam dokupić bo na liście w aukcji tego nie ma. Jakieś kable z wtyczkami czy coś. Niektórzy też zmieniają cały układ zapłonowy. Szukaj w Googlach, dużo tego jest na forach.

Szukaj frazy:

"Harley EFI to Carb conversion"

 

 

Wielki dzięki za podpowiedź, o to mi chodziło. Pozdrawiam :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Twoją filozofię, ale czegoś tu nie rozumię:

Średnio 13.500 mil na sezon (zakładam jest to w naszym klimacie :eek ...niech będzie 8 m-cy tj. :dry: to daje 2715 km/ miesiąc a to z kolei 87,5 km każdego dnia bez wyjątków

100000 km przez 6 lat daje 2232 dni po 44,8 km każdego dnia bez wyjątkówW tym czasie przez cztery lata piszesz jeszcze w międzyczasie 1,89 postów każdego dnia bez wyjątku.

:eek: Gratuluje Ja mam jeszcze rodzinę. Pozdrawiam

 

 

 

 

Wielki dzięki za podpowiedź, o to mi chodziło. Pozdrawiam :lalag:

 

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Rozwiązanie głodu i bezrobocia ....?

 

Niech głodni zjedzą bezrobotnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś kolego wyliczył całą prawdę !!!! - najwięksi twardziele z form HD przejeżdżają setki tysięcy mil rocznie według ich wyliczeń, ale to są kolesie którzy tylko sie chwala ile to km zrobili na swoich motorach - ALE ZAPOMNIELI DOPISAĆ TUTAJ ILE IM ŻONY i DZIECI POZOWMIŁY NA RUNDKI WOKÓŁ KOMINÓW no i tu jest dylemat - bo albo rodzina albo motor - ktoś wybrał motor - wali km , inny wybrał rodzinę i pisze posty. JA jestem z tych co ma HD i rodzinę z 2 dziećmi i nie interesuje mnie to że HD VRod to nie HD według Waszych zasad - PROPONUJĘ przejrzyj się uważnie swojemu HD i potem skomentuj a nie żyj legendą - przyszłość HD jest niestyty w V-Rod i Night Rod- BOLI ALE TO TYLKO MARKETING - SPÓJRZ NA SWÓJ MOTOR POTEM NA V-ROD I SAM WYCIĄGNIJ WNIOSKI CO SIĘ MOŻE JUTRO PODOBAĆ ?????

 

Nie, nie, nie dziękuję ja mówię dalej pass.

Nie wciągniecie mnie w TAKĄ dyskusję. Wyższości Świąt Bożego..........

Pozdrawiam Wszystkich :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie się zdaje że V-Rod już od 10 lat próbuje się przebić na szczyt listy przebojów. :icon_mrgreen:

 

 

Ricardo - taki przebieg jest możliwy bez problemu. 2700km miesięcznie daje trochę ponad 300km dziennie w każdą sobotę i niedzielę. Czyli 150km w jedną stronę do celu i powrót do domku. Jeśli Piter lata jeszcze w tygodniu po bułki do sklepu to tym bardziej nawija się km. A wiemy że Piter nie lata tylko po bułki lecz śmiga spore dystanse "jednorazowo" i wszystko jasne.

 

Ale temat nie jest po to aby obliczać kto, ile i kiedy jeździ. Ja sam nie wiem ile km robię w sezonie bo od 3 lat zbieram się do wymiany linki licznika która nie działa.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurim ma rację,robię kilka dłuższych tras w roku np na Fakeera i tp., dłuższy wypad wakacyjny w tym roku: 12 państw ,5000 km w ciągu dwóch tygodni.Jeśli chodzi o rodzinę to posiadam dwoje dorosłych dzieci,które są na swoim,a żona jeździ prawie zawsze razem ze mną.Po bułki nie latam bo sklep mam na przeciwko,ale co tygodniowe wypady robią swoje.Jeśli ktoś chce sobie założyć gaźnik niech sobie to robi,ja wolę tą kasę wydać na zwiedzanie ciekawych miejsc.

 

Tu parę fotek z tegorocznego wypadu https://picasaweb.google.com/105776194622252019594/Grecja2011# .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem gosci, ktorych szokuja przebiegi rzedu 20 tys km na sezon... Mam bardzo dobrego kumpla jezdzacego na Walcu i od momentu kupna moto w 2002 do teraz zrobil okolo 180000 km - Ricardo mozesz uzyc swoich wyliczen i policzyc ile to jest srednio na sezon, a moto nie sluzy mu do dojazdow do pracy. Do tego ma zone, dzieci oraz prowadzi knajpe.

Widac niekorzy jazdza na moto, a nie tylko go poleruja i prezentuja na festynach - w zasadzie znajac Pitera to wiem, ze i poleruje i jezdzi. :)

Zreszta mam to samo - wole odpalic moto i zgasic go za 200km na tankowanie po czym jazda dalej niz robic trasy pod knajpy.

Wiem tez, ze niektorzy by swojego hd najchetniej wyruchali gdyby sie dalo (nie wiem - nie probowalem) taka miloscia palaja do motocykla, ktory jest jak kazdy inny a w zasadzie gorszy tyle, ze ma genialnych specow od marketingu.

Czasem pomimo bycia maniakiem warto zrobic 2 kroki w tyl i widziec za i przeciw sprzeta na ktorym sie jezdzi.

Co do gaznika - sam mam slabosc do gaznikowych moto, ale po przeanalizowaniu za i przeciw w przypadku TC ten zabieg nic nie da poza innymi obrotami i masa przerobek by wszystko dzialalo.

Wiem, ze wszyscy placza za obrotami EVO i klangiem HD sprzed lat, ale to po wprowadzeniu TC drugiej generacji odeszlo niestety w niepamiec.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiśliłem sobie, że wstawie do mojego RK taki filtr powietrza http://moto.allegro.pl/filtr-powietrza-harley-kn-screamin-eagle-i1939744382.html i zastanawia mnie, czy wystarczy zaistalować taki filtr i goooł, czy jednak muszę coś regulować w wtryskiem? (RK z 2001 na wtrysku z SE II).

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jeżdżę dyńką i mam fabryczny alarm na pilot, bez syreny, ale słyszałem, że jakieś nowe przepisy zabraniają używania alarmów dźwiękowych. Dowiedz się, żebyś nie wydał kaski na darmo. Alarm w motocyklu może uruchomić np. przypadkowy oglądacz, lub wiatr. Zacznie wyć, przyjadą miśki albo straż miejska i może być kicha.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...