Skocz do zawartości

Masz japońskiego klasyka?


ucio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stan zewnętrzny tego motocykla jest wzorcowy ale:

To wcale nie jest tak tanio biorąc pod uwagę konieczność wymiany łańcucha sprzęgłowego wraz z napinaczem oraz naprawy ładowania co wiąże się z wymianą wirnika alternatora oraz regulatora napięcia.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie...oby sie sprawowała:)

Się będzie sprawować. Lubi popuścić spod głowicy, ale nie ma się co tym przejmować. I taka prywatna rada - nie katuj, to motorek cię nigdy nie zawiedzie. Ja dla mojej mam zasadę - powyżej 140 to jeździ mój Fazer, Hondzia jest na emeryturze :)

Wydechy lubią rdzewieć i tutaj nic nie poradzisz. I polecam stalowy oplot na przód - pomaga, bo to już stare moto i jakiekolwiek gumowe przewody miał, to już są dawno po stanie młodości.

Szerokości!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytając ten temat, zaczynam żałować że nie nabyłem GSX 400 E. Kumpel takiego miał, rocznik 83. Kupił okazyjnie, przez 2 lata użytkowania padł mu wyświetlacz biegów i regulator napięcia. Fajny motocykl, chciał później pogonić za 1500 zeta ale tak długo zwlekałem że wkońcu poszedł w inne ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mial worek pieniędzy to kilka klasyków by w garażu zagościło :D. Aktualnie nie mam funduszy aby nabyć starą japonie. Co do tej CB 1100 z tego co wiem na rynku japońskim od 2010 już był dostępny ten motocykl. Silnik zmodyfikowany od CB 1300. Wygląd kwestia gustu, mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

chwale się :)

 

honda cb400N eurosport 82/83

powolutku doprowadzam do stanu, obecnie tak wygląda, są jeszcze kufry

 

http://zapodaj.net/9710e80fee509.jpg.html

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hehe, kolega miał taki jako 1 motocykl- praktycznie uczyłem go nim jeździć :-)

 

Zwracaj uwagę na nietrzymanie zaworków iglicowych oraz kranika, jak za dużo będzie oleju w silniku, znaczy że puszczają....to XS -a stara bolączka...

Pozdr. J-999

P.S. XS 400 to był mój 1 motocykl po powrocie z zagranicy w 1995 roku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hehe, kolega miał taki jako 1 motocykl- praktycznie uczyłem go nim jeździć :-)

 

Zwracaj uwagę na nietrzymanie zaworków iglicowych oraz kranika, jak za dużo będzie oleju w silniku, znaczy że puszczają....to XS -a stara bolączka...

Pozdr. J-999

P.S. XS 400 to był mój 1 motocykl po powrocie z zagranicy w 1995 roku :-)

Dzięki za info przerobilem temat w zeszłym sezonie. Żaden fachowiec nie był wstanie mi pomóc dopiero koledzy z forum naprowadzili mnie na ten trop. Teraz jest ok i śmiga jak trza.

Pozdrawiam

Sokół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehhe... a z kolegą, który posiadał XS 750 wzięło nas na wspominki, jak jechałem kiedyś z nim ( on jako pasażer- 120 kg żywej wagi) i na światłach podczas startu moto poszedł na gumę tak z 15 metrów...oraz nasze treningi w terenie XS em, po prostu uznałem, że to najlepszy sposób, żeby go szybko nauczyć jazdy, wszak w terenie nietypowym motocyklem 100% mordęga zapewniona,ale za to człek nabiera prawidłowych nawyków, a wszelkie gleby, z reguły kończą się bardziej śmiesznie niż nieprzyjemnie...

 

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...