Skocz do zawartości

yamaha fazer 1000 - ilu nas jest


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Sporo piszą, żeby na zimę spuścić benzynę z gaźników. Robicie tak? I jak to się robi w Fazerze, nawet się nie przyglądałem na gaźniki, a moto już zimuje 100 km od domu. Po takim zabiegu jak sie go odpala na wiosnę?

czarek thunder-c, nie kupiłeś tego czarnego z USA co pisałeś o nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz spóścić po zimie! Jak przyjdzie ciepełko to dolej do pełna bak, przekręcisz kluczyk a pompa sama zassie świerze paliwo do gaźniorów! nie wiem jak w 1000 ale w 600 masz taką małą metalową śrubke wkręcaną w gaźnik w jego najniższym punkcie.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po fazerku 600 przesiadlem sie na 1000:)super zadbany osobnik z przebiegiem 19 tys. jeszcze nie jezdzony na trasie bo mrozy i zima....byle do wiosny.pzdr wszystkich fanów fazera w obydwu wydaniach.

 

 

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha...000_Fazer/87485

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest naprawdę zadbany i przebieg oryginalny.spec od kilofazerów sprawdził i mówi ze igla:)i tlumiczek akra:)nowy napęd, klocki.warto bylo jechac zza berlin, aczkolwiek tanio az tak nie wyszlo kolo 14 tys, ale wiem co kupilem:)600tka tez byla igla:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o swiecach? zbliza mi sie 20000 km moze juz warto wymienic? znalazlem alternatywę do NGK a mianowicie CHAMPION G59C w cenie 28 za sztukę.jeżdził ktos na takich?

 

zobaczcie super okazja za 4000 euro by poszedł...tyle ze do wloch kawalek...

 

 

http://annunci.repubblica.it/italia/motori...oq-2759377.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest naprawdę zadbany i przebieg oryginalny.spec od kilofazerów sprawdził i mówi ze igla:)i tlumiczek akra:)nowy napęd, klocki.warto bylo jechac zza berlin, aczkolwiek tanio az tak nie wyszlo kolo 14 tys, ale wiem co kupilem:)600tka tez byla igla:)

Super!

Pogratulować maszynki, wygląda naprawdę pięknie.

 

Fazer 1000, to prawdopodobnie mój następny motocykl... ale dopiero za rok albo dwa ;) Na razie uwielbiam moją 600.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...