Skocz do zawartości

yamaha fazer 1000 - ilu nas jest


Rekomendowane odpowiedzi

dziś oglądałem takiego, wszystko się zgadza no i jeszcze awaryjnych świateł nie ma, ale mechanicznie wszystko to samo jest piec, gaźniki etc? chodzi mi o dostęp do części żeby potem nie było że części z Kambodży trzeba sprowadzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie:

 

W ostatni weekend polatałem cudzym FZ1, a dziś właśnie przyjechał do mojego garażu nówka sztuka w skrzynce :buttrock: ... i mam problem: jak się zatrzymuję, to podnóżki są tak nieszczęśliwie ustawione, że stawiając nogę na asfalcie, podnóżek opiera mi się o nogę (chce mnie podciąć :icon_eek: ). W ścigaczach nie miałem tego problemu (podnóżki są cofnięte), w enduro ani crossach też nie (jestem na tyle mały że sięgam jedną nogą ziemi a moto jest pochylone ;) ) a tu zonk... Czy można gdzieś dokupić / dorobić samą platformę (przejściówkę) do mocowania podnóżka aby był wyżej i z tyłu? Czy jestem skazany na "sportowe" (ale to kosztuje już 430 €)...? Ma ktoś jakiś fajny patent - namiar?

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie:

 

W ostatni weekend polatałem cudzym FZ1, a dziś właśnie przyjechał do mojego garażu nówka sztuka w skrzynce :buttrock: ... i mam problem: jak się zatrzymuję, to podnóżki są tak nieszczęśliwie ustawione, że stawiając nogę na asfalcie, podnóżek opiera mi się o nogę (chce mnie podciąć :icon_eek: ). W ścigaczach nie miałem tego problemu (podnóżki są cofnięte), w enduro ani crossach też nie (jestem na tyle mały że sięgam jedną nogą ziemi a moto jest pochylone ;) ) a tu zonk... Czy można gdzieś dokupić / dorobić samą platformę (przejściówkę) do mocowania podnóżka aby był wyżej i z tyłu? Czy jestem skazany na "sportowe" (ale to kosztuje już 430 €)...? Ma ktoś jakiś fajny patent - namiar?

 

 

Przyzwyczaisz sie do tego bardzo szybko, ale z tymi podnóżkami i tak jest słabo, bo szybko haczą o asfalt, także z tymi sportowymi setami to nie jest taki zły pomys ale cena... wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie:

 

W ostatni weekend polatałem cudzym FZ1, a dziś właśnie przyjechał do mojego garażu nówka sztuka w skrzynce

 

No proszę. Mariusz gratuluję!

 

Zpytam się jak baba... jaki kolor wybrałeś? :icon_biggrin:

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaisz sie do tego bardzo szybko, ale z tymi podnóżkami i tak jest słabo, bo szybko haczą o asfalt, także z tymi sportowymi setami to nie jest taki zły pomys ale cena... wiem

Maniek, jaki masz wydech? Czy haczysz nim na torze? Bo ja przez zimę chcę kupić jakiś sportowy tylko z jednego względu-bo go całego zjechałem(pomimo zdjęcia tej srebrnej ozdobnej blachy i tak drę o asfalt...)I tak patrzę za najmniejszym-żeby jak największy prześwit uzyskać. Cały czas poluję na jakieś sportowe sety, ale poniżej 400 ojro żadne nie chcą kosztować :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, jaki masz wydech? Czy haczysz nim na torze? Bo ja przez zimę chcę kupić jakiś sportowy tylko z jednego względu-bo go całego zjechałem(pomimo zdjęcia tej srebrnej ozdobnej blachy i tak drę o asfalt...)I tak patrzę za najmniejszym-żeby jak największy prześwit uzyskać. Cały czas poluję na jakieś sportowe sety, ale poniżej 400 ojro żadne nie chcą kosztować :icon_evil:

 

No właśnie po testach (jeszcze nie swojego - swojego może w niedzielę :biggrin: ) mam pomysł na trzy zmiany:

- podnóżki (koniecznie!) - ale cały czas myślę o patencie tańszym

- wydech - tak jak pisałeś, poniżej 400 € nie ma, chyba że "hand made" w jakimś polskim garażu..... Tu fajny wybór ma louis - można małe, zgraben dobrać (np. leo vinci gp :buttrock: ). Oczywiście z db kilerem, bo z pustych głośnych wydechów już dawno wyrosłem :icon_razz: - BTW czy ktoś wie ile waży ta wielka oryginalna tuba...?

- tylny amor - jakoś dziewnie jeździć bez pełnej regulacji - ale tu też Hyper pro czy wilbers to ponad 600 € (ale z hydrauliczną regulacją wysokości) - ale to zobaczymy, może wiosną jak w maju przetestuję na torze

 

... a dla szpanu, dolny pług i będzie wyglądać jak occulta (tylko lagi czarne :smile: )

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...