Skocz do zawartości

yamaha fazer 1000 - ilu nas jest


Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie jak się ustawia skład mieszanki w FZ1? Przez komputer czy manualnie?

Jakie ustawienia można wykonać wg manuala w sekcji 3-8 ?

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie jak się ustawia skład mieszanki w FZ1? Przez komputer czy manualnie?

Jakie ustawienia można wykonać wg manuala w sekcji 3-8 ?

 

 

Dobre pytanie, też szukałem odpowiedzi na nie i nie znalazłem a na tym forum to nawet nie dowiedziałem się na jakich ustawieniach zawiechy ludzie jeżdzą (pewnie wszyscy na standardze, a nie wiecie co tracicie).

 

Wracając do tematu, to jak zmieniałem tłumik i filtr, to robiłem to na przęglądzie i mechanior powiedział że zwiększył mi dawkę paliwa, nie wiem jak to zrobił i co to dało, ale nigdy nie udało mi się zejśc poniżej 7l na 100 km (jak bym nie jeżdził), mówiłem o tym temu mechanikowi, ale twierdzi że ten typ tak ma.

 

Pozdrawiam

Maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, też szukałem odpowiedzi na nie i nie znalazłem a na tym forum to nawet nie dowiedziałem się na jakich ustawieniach zawiechy ludzie jeżdzą (pewnie wszyscy na standardze, a nie wiecie co tracicie).

 

Wracając do tematu, to jak zmieniałem tłumik i filtr, to robiłem to na przęglądzie i mechanior powiedział że zwiększył mi dawkę paliwa, nie wiem jak to zrobił i co to dało, ale nigdy nie udało mi się zejśc poniżej 7l na 100 km (jak bym nie jeżdził), mówiłem o tym temu mechanikowi, ale twierdzi że ten typ tak ma.

 

Pozdrawiam

Maniek

 

Maniek,

Jak masz ustawione zawieszenie? Zmieniałeś coś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale twierdzi że ten typ tak ma.

Według mnie coś nagrzebał-przy spokojnej jeździe udalo mi się zejść poniżej 6 litrów. Ale to dopiero jak nim nawinąłem kilkanascie kkm. Wczesniej ponizej 7 litrow tez bylo mi trudno zejsc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie coś nagrzebał-przy spokojnej jeździe udalo mi się zejść poniżej 6 litrów. Ale to dopiero jak nim nawinąłem kilkanascie kkm. Wczesniej ponizej 7 litrow tez bylo mi trudno zejsc ;)

 

U mnie wygląda to tak:

 

Miasto 6,8l/100 km

Trasa chilloutowa do 120 km/h - 5,6l/100 km

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek,

Jak masz ustawione zawieszenie? Zmieniałeś coś?

 

Tak, byłem u gościa, który się na tym zna i ustawił to pod moją wagę ( ok. 100 w kompletnym ubraniu), powiem Ci że bardzo zmieniło się czucie przodu, nie nurkuje tak a zakręty przychodzą dużo łatwiej, tył jak tył tam za wiele się nie zmieni, w tej chwili napięcie wstępne jest na 5 ząbku.

 

Jeżeli chodzi o spalanie to 7,3 to jest minimum, przeważnie jest 8,3 a bywa i 9 :banghead:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa raz mi się udało 5,9

 

normalnie trasa 7 -8

 

miasto czasem nawet 10 :icon_evil:

 

średnio 7 -8 l

 

190 cm wzrostu 100 kg wagi :)

Tylko Ty piszesz o FZS 1000 ,a my o FZ1-taka subtelna roznica ;)

Moj FZS 1000 potrafil 5 litrow spalic jak sie 120 nie przekraczalo :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...