Skocz do zawartości

yamaha fazer 1000 - ilu nas jest


Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie przesadzaj taka przeróbka wcale nie jest jakoś chorendalnie droga,pchaj w paczke,ślij do mnie,1 dzień roboty,wieczorkiem przed zamknięciem poczty komin będzie jechał spowrotem do ciebie,mogę jutro ci dać wszelkie namiary do chłopaka który zdecydował się na ta robotę będziesz miał możliwość wypytać co i jak.Z Poznania do Gorzowa nie masz daleko chłopak pracuje na stacji paliw zawsze możesz podjechać ,pogadać,posłuchać ,polukać.Koszt takiej przeróbki jest niewspółmiernie wiele niższy niż zakup tak brzmiącego jak nie lepiej tłumika akcesoryjnego. W dziale -Mechanika ogólna jest temat: TUNING UKŁADU WYDECHOWEGO to jest mój wątek można troszke poczytać i dowiedzieć się małe conieco.

 

 

 

niestety nawet na takie przeróbki nie mam kasy ...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja maszynka to Fazerek made in USA :). Ma 6800 km przebiegu(wersja S). No i niezałącza mi się jeden z wentylatorów chłodnicy. Na początku myślałem że moze przy większej temp ruszy . Ale niewydaje mi się, bo przy 230( 110 C) fahrenheitach bez zmian, działa tylko lewy. Sory za miejsce ale ostatnio mam utrudniony dostęp do netu. Aha fazerek jest z 26-12-2007 jeśli to pomoze w odpowiedzi.

Poza tym ta maszynka jest jak na mnie szyta, narazie nie przesadzam, bo muszę wymienic oponki, i olej. Jak dla mnie jest bardziej zwrotny, zwarty, lepiej skręca niz 600cm, nie muszę wahlować biegami. Mi zalezy głownie na poręczności i zwrotności, sprycie w mieście. Czasem szybkie przeloty kilkuset kilomnetrowe.

Więc w zasadzie to nawet niewidziałem alternatywy. Do tego podoba mi się :biggrin: , i jest lekki. :biggrin:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 2000km od poczatku sezonu, wczoraj widzialem cos ok godz 13 jadacego z przeciwka niebieskiego kilofazera na polczynskiej... moze ktorys z was?:] 30 km pozniej wylapalem na tylna opone jakiegos szpikulca, :( pozdro

 

 

Tak sobie myślę, że to mogłem być ja :) Ale mój to bardziej grafitowy wchodzący w fiolet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...