Skocz do zawartości

yamaha fazer 1000 - ilu nas jest


Rekomendowane odpowiedzi

 

Piotrek, nie mam świecących kierunków (obrysówek) za to mam światła awaryjne. Widocznie coś się i za wielką wodą zmienia. A co do farenheit'ów - czy jest patent żeby to zmienić na celsjusze? Bo mile na km to jeden przycisk :cool:

 

Mariusz,

 

A masz może jakieś zdjecie swojego FZ1? To model 2009?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz,

 

A masz może jakieś zdjecie swojego FZ1? To model 2009?

 

To jest 2009 ale ni chu chu nie wiem jak wkleić zdjęcie :(. Niestety z programów to znam tylko Office, VB, SAP i inne ERP.... słowa URL to już dla mnie magia.

 

PS: Spróbujemy tak: http://www.bikepics.com/pictures/1802780/

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do farenheit'ów - czy jest patent żeby to zmienić na celsjusze? Bo mile na km to jeden przycisk

 

 

No i sprawa jest następująca. Kiedyś z nudów przeglądałem sobie manuala do R6 i taka opcja w R6 jest (zmiana jednostek temeratury). Nie wiem jak to się ma do FZ1, ale podejrzewam, ze również powinna być taka możliwość.

 

Manual do R6 jest tutaj. Przeczytaj sobie 28 stronę manuala.

http://www.cappojim.com/uploads/how_to/fuel_map/04R6GB.pdf

 

To jest 2009 ale ni chu chu nie wiem jak wkleić zdjęcie . Niestety z programów to znam tylko Office, VB, SAP i inne ERP.... słowa URL to już dla mnie magia.

 

No nic. Generalnie chciałem ustalić wersję Twojego FZ1 bo to co napisałeś bardzo mnie zdziwiło. Masz papiery z USA?

 

Edit.

 

No jak w mordę strzelił masz wersję USA z 2009. Czarny silnik, odblaski po bokach, większe kierunki. Możliwe, że importer dostosowuje te motocykle do europejskich warunków (światła awaryjne, odłączone obrysówki). Myślę, że obecenie to masz normalne pozycyjne (europejskie) ??.

 

 

 

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim manualu nic nie ma o stopniach. Zobaczę w sobotę (jak będę w Wa-wie) czy da się wg R6 zmienić ;)

 

Już udało mi się założyć konto na bikepics - teraz widać misiaka :). Może to jest angielsko/hamerykańska? Bo jechało z Angli, a fakturę dostanę po zarejestrowaniu - bo firma która ją sprowadziła musi najpierw na siebie zarejestrować, i dopiero zarejestrowaną sprzedaje - co prawda dostałem w kartonie z fabryki, ale to jakoś jest z homologacją z USA...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić i prędkość i temp. Zmieniałem już kilka razy jednak nie potrafię powiedzieć jak. Poprostu się bawię przyciskami. Potem przez dwa dni pamiętam jak się to robi i znowu zapominam. Przed chwilą sprawdzałem i tylko se godzinę przestawiłam :biggrin: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić i prędkość i temp. Zmieniałem już kilka razy jednak nie potrafię powiedzieć jak. Poprostu się bawię przyciskami. Potem przez dwa dni pamiętam jak się to robi i znowu zapominam. Przed chwilą sprawdzałem i tylko se godzinę przestawiłam :biggrin: :icon_mrgreen:

 

To jak masz dobrą rękę, to przećwicz i podaj :) Bo ja do soboty nie mam moto pod ręką.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajc,

 

Widze na fotach masz szybe piuga racingową, czy ona coś zmienia w porównaniu do oryginału czy jak...

Nie zauważyłem jakiejś znaczącej róznicy-jest o 2 cm wyższa od oryginału i przez to wygląda jak turystyczna a nie racingowa. W czasie jazdy jakiejś rewelacji nie ma, może mniej much na kurtce.Według mnie to źle wydane 300 zlotych. Zresztą firmie Puig już na pewno podziękuje, po przygodzie z łamiącymi się przy byle glebie crashpadami juz nie chce mieć z tym czymś do czynienia. Założyłem teraz LSL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam...

Czy ktoś z Was jest posiadaczem kilofazera w wersji GT z kuframi bocznymi... Czy owiewki boczne w o ogóle coś dają poza względami estetycznymi?

Kurcze... podoba mi się i wiem, że jak będę zamieniał moto to też na fazera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam...

Czy ktoś z Was jest posiadaczem kilofazera w wersji GT z kuframi bocznymi... Czy owiewki boczne w o ogóle coś dają poza względami estetycznymi?

Kurcze... podoba mi się i wiem, że jak będę zamieniał moto to też na fazera...

 

Dają - mniej wieje po nogach i więcej malowania po glebie...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt malowanie i ewentualnego klejenia pomijam...

Chciałem się przejechać takim modelem, ale żaden z salonów yamahy mi nie odpisał czy posiada taki model do jazdy próbnej...

Więc pytam użytkowników.

 

Poproś o pierwszy lepszy ścigacz - nawet od kumlpa jakąś CBR-kę - efekt jet dokładnie ten sam (jeśli chodzi o dół - pomijająć konfort siedzenia :icon_biggrin: )

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak Wam się podoba nowe malowanie/ Jak dla mnie bomba.

Ogólnie mała kosmetyka :bigrazz:

http://www.motogen.pl/aktualnosci/freshair...rok,art279.html

 

 

 

malowanie spoko, ale gdybym kupował nowego to całego w czarnych barwach :)

 

hej :)

 

dziś 140 km nawinięte, zimno, ale wrażenie bezcenne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...