Skocz do zawartości

Następna, która nie zauważyła


kvos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łooo. Ten pierwszy to jakbym widział swój wypadek na kurierce kiedyś. Tylko że uderzyłem w "kant" samochodu wyrywając reflektor i zderzak nogą która była zgnieciona miedzy podnóżkiem a samochodem. No i nie leciałem tak daleko tylko bardziej w bok i do góry, fajny lot był ale twarde lądowanie. Klocki hamulcowe mi wypadły od uderzenia. Ale dałem radę wstać i pojechać jeszcze do domu, obyło się bez lekarzy i szpitali. Noga się zrosła, krzywo trochę chodzę ale jest ok.

 

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mowiac nie rozumiem tej kobiety, gdyby mi sie cos takiego przydarzylo to pierwsza rzeczy by bylo pomoc poszkodowanemu, a nie latac, gadac z ludzmi i auto swoje ogladac...

 

Ech, az sie noz w kieszeni otwiera :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niałem taką akcję i długa rekonwalenscencję po tym i też nie wstałem po wypadku. Jak facet podszedł do mnie to powiedział "przepraszam, nie widziałem"

więc ja mu na to

"spie.... bo jakbym wstał to bym cie zaje...ł"

Więc sobie poszedł. A co potem robił to mi wisi ale napewno ogladał swoją boska ładę 2107.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stare babsko oczywiscie bardziej zainteresowane wgnieceniem w swojej Fiescie niz stanem nieprzytomnego motocyklisty. Za takie zachowanie to powinni roboty publiczne dawac...

 

 

Tez mnie to oburza, ale niestety miałem identyczny wypadek jak ten koleś na filmiku, to babsko zrobiło dokładnie to samo, dobrze ze jechał z nią w miarę przytomny koleś to mnie zabrał z ulicy chociaż :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię oglądać takich filmów, bo od razu mnie nerwy biorą, że jakaś głupia, ślepa... i tak dalej patrzy czy sobie nie poobcierała lakieru. a to że gość leciał szybowiec już jakoś ją nie przejęło zbytnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię oglądać takich filmów, bo od razu mnie nerwy biorą, że jakaś głupia, ślepa... i tak dalej patrzy czy sobie nie poobcierała lakieru. a to że gość leciał szybowiec już jakoś ją nie przejęło zbytnio

 

Dokladnie. Sam znam takie panie, maja prawo jazdy itd. Ale jedyne co je interesuje na drodze to ich samochod. Na kursach powinni takie wylapywac i szkolic do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylapywac i szkolic do skutku.

 

 

Resocjalizować od razu. Albo z góry, przed faktem od razu karać za stwarzanie zagrożenia życia. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakiś filmik z wypadkiem i znowu ta sama dyskusja a ja znowu to samo.

I co z tego że wina jest po stronie kierowcy - to mniej boli, nie będziecie mieć złamań - co po odszkodowaniu za motocykl jak może już nigdy na niego nie wsiądziecie.

Jadąc motocyklem każdy musi uważać 10 jak nie 100x bardziej.

Zobaczcie na dział wypadków 90% to wina kierowców z samochodów - i co z tego. Jaka to dla was różnica w trumnie lub na OIOM- ie ? bo dla mnie żadna- sztuką nie jest jechać ale dojechać

1) wniosek - popatrzcie na cień drzew i na szybę samochodu jak stoi. samochód jechał pod słońce - wiec motocyklista powinien/ oczywiście nie musiał/ przewidzieć sytuację że jadąc pod słońce jest mniej widoczny i może zostać niezauważony (więc powinien jechać wolniej i 1000x bardziej uważać na pojazdy z naprzeciwka). Pozatym ta kobitka jechała, stanęła i zaczęła lewoskręt - to już u kierowcy motocykla powinno zapalić czerwone światło i hamowanie. A tak - miał pierwszeństwo i co z tego. Do tego to teren zabudowany z parkingami, sklepami - tylko człowiek nienormalny pałuje tutaj bezmyślnie

Zresztą chyba w tym przypadku prędkość nie była duża- ale jak widać konsekwencje ogromne

Motocykl to nie tylko manetka i kierownica - tak naprawdę jedzie się głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem świadkiem podobnej sytuacji na żywo - gość na czerwonym wyjechał swoim poldotem na rondo - i motórzysta strzelił w niego gdziś tak przy 80km/h. Poldota obróciło o prawie 180st, motocyklistę wystrzeliło kilkanaście metrów dalej i leżał na asfalcie.

Gość wyszedł z samochodu i nawet nie podchodząc do poszkodowanego zaczął oglądać samochód, macać, obchodzić.

Zaraz potem była tam policja, pierwsze pytanie (do sprawcy) :

(P) - 'no i co teraz będzie?'

(S) - 'no nie wiem..... chyba do kasacji pójdzie...'

 

Że nóż się otwiera w kieszeni to za mało powiedziane.. nawet policjant był wyraźnie po wrażeniem tej odpowiedzi.

 

Mi 2 dni po tym zdarzeniu taksówkarz wywinął sytuację podobną do tej z filmiku - też nawet nie wiem jak wygląda (a przytomny 'po' byłem)

 

pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...