Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie sa jeszcze wymagania oprocz crashpadow?

 

Slyszalem ze np do poznania wpuszczaja tylko w skorach, tekstylia odpadają? Czy moglby ktos przybliżyć jakie warunki trzeba spelniac aby uczestniczyc w treningu?

 

Czy moim bandziorem to w ogole mam po co sie tam do was pchac czy bez sporta nie ma to sensu?? :P

Edytowane przez zielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman fajny filmik i zdjęcia. Graty chłopaki trochę Wam zazdroszczę. Zdjęcie Yuby-ego niesamowite moto wygląda jakby było przewrócone z tego zdjęcia widać w jakie opony warto inwestować.

Co do crashpadów to myślę że nie jest to jakiś wielki koszt a chyba warto założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jedziemy na 13.00. Ustawiamy się w Jankach czy jedziemy oddzielnie?

 

Jest jeszcze jeden chłopak, który będzie jechał - podpytam go , jak mu pasuje, ale zwykle umawiamy się w Jankach. Pozostaje kwestia ustalenia godziny. Mi 13.00 pasuje.

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sa jeszcze wymagania oprocz crashpadow?

 

Slyszalem ze np do poznania wpuszczaja tylko w skorach, tekstylia odpadają? Czy moglby ktos przybliżyć jakie warunki trzeba spelniac aby uczestniczyc w treningu?

 

Czy moim bandziorem to w ogole mam po co sie tam do was pchac czy bez sporta nie ma to sensu?? :P

 

Tylko te crashpady i opony nadające się do jazdy.

Nie ma ograniczeń co do ubioru, nie musi być skóra. W niedziele, co mnie bardzo zdziwiło, jeden gościu jeździł w jeansach i "adidasach".

 

Każdym moto można jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ograniczeń to jeszcze nie można mieć iskrzących sliderów.

 

No to Cię nie wpuszczą :biggrin:!

 

Zdjęcie Yuby-ego niesamowite moto wygląda jakby było przewrócone z tego zdjęcia widać w jakie opony warto inwestować.

 

A Ty myślisz, że to tylko kwestia opon?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...