Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To GoPro2, które kupowaliśmy "kolektywnie" z Piórko. Jak byśmy się gdzieś widzieli znów, to bierz ode mnie, bo właśnie żałowałem, że tylko z jednego motura kręcone ujęcia. No o można by pokombinować z jakimś wysięgnikiem (metrowy kijek albo coś takiego), żeby było widać, jaką się ma pozycję na sprzęcie... ewentualnie robić tak, żeby jedna osoba jechała za drugą koło w koło i kręciła.

 

Ps. wiem, że muza nie pasuje, ale nie mam takich wydechów, jak Yuby, więc i tak by była porażka dźwiękowa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, żaden problem. Co do wydechów, to ja mam jeszcze w zanadrzu przelotówkę, która się nazywa "Luciferi". Może to założyć do Lublina, jako odwet za skargi mieszkańców...? Gwarantuję, że będą o nas pamiętali ;)

 

PCe - jeżeli w przyszły weekend będę w wawie, to jadę do Lublina o ile będzie pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na filmie nie ma jak Rinas zaj**ał gumę na całej prostej start-meta.

 

Taa a jak lądowałem to zapomniałem że biegi mam na odwrót i zamiast zbić to ja dodawałem i mało w krzaki nie poszedłem :)

Bardziej szkoda że nie ma stopali jakie mój ziomal Marcin na niebieskim gixie na naszym zajebistym radomskim depo robił.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa a jak lądowałem to zapomniałem że biegi mam na odwrót i zamiast zbić to ja dodawałem i mało w krzaki nie poszedłem :)

Bardziej szkoda że nie ma stopali jakie mój ziomal Marcin na niebieskim gixie na naszym zajebistym radomskim depo robił.

 

A ja myślałam, że na Radomiu to winkle najciekawsze :icon_mrgreen:.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam, że na Radomiu to winkle najciekawsze :icon_mrgreen:.

E tam winkle. Ja widziałem jedną rudą, drugą blondynkę.

 

P.s Sherman dziękuje za fotkę bo fajna

Spoko, polecam się na przyszłość, może następnym razem uda się lepiej złapać ostrość. Musiałem zablokować w złym punkcie :angry:

 

 

EDIT: słuchajcie, kto nie dostał fot, niech mi podeśle mail na priv, bo mam tego full i lepiej wysłać każdemu co jego w porządnej rozdzielczości, niż wrzucać 300 małych zdjęć na serwer.

 

Wiem, że z forum latały jeszcze 3 osoby, chyba na Cebrach. Podeślijcie namiary i info, który motor czyj (kolor motura czy coś :)

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się szykuję na piątek. Jeśli tylko będzie pogoda, to jadę na pewno.

 

Dobra, wstępnie też jestem zainteresowany piątkiem. Prognozy mówią, że bedzie ciepło (ponad 20 stopni) i słoneczko. Która sesja Cię interesuje? od 9.00 czy 13.00??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...