Skocz do zawartości

WYŻSZE KARY ZA PRĘDKOŚĆ


ZIGGI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co... ks costam...

Widzisz Chcesz dyskutowac a najwyrazniej nie potrafisz, malo tego nie znasz nawet podstawowych zasad ( zwracanie sie do kogos - costam )

 

moje ostrzezenia sa wlasnie za takie teksty jakie ty napisales wyzej do mnie...

 

komu chcesz to wmowic ? Uwazasz, ze zostales obrazony ? Masz przycisk raport, napisz, moze moderator uzna, ze mi sie nalezy.

poza tym... nie chce mi sie z toba dyskutowac...

 

Raz, ze nie potrafisz, dwa to poco wchodzisz na forum ? Forum jest wlasnie po to aby dyskutowac i wymieniac poglady.

 

twoje tezy zawarte w pozwyzszym poscie , sa dla mnie tyle warte ile ziobro dla millera

mimo wszytko:

 

pozostawie bez komentarzu :icon_mrgreen:

 

P.S. O ile zawyzyles sobie wiek ? ? ?

 

Sorry za off topa

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(tu śliczny ukłon dla pana Bakalarskego z Odlewniczej, który mnie oblał za to, że jechałam za blisko lewej krawędzi, bo "dla pani bezpieczeństwa powinna się pani trzymać prawej strony).

 

Ooooo! To dałaś mu szansę się wykazać. U mnie nie miał się do czego przyjebać to oblał mnie za jechanie 40km/h w zabudowanym.

 

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ooooo! To dałaś mu szansę się wykazać. U mnie nie miał się do czego przyjebać to oblał mnie za jechanie 40km/h w zabudowanym.

 

Nie twierdzę, że pojechałam całkowicie bezbłędnie, ale ten argument w zestawieniu z rzeczywistością i tym czego mnie uczyli doświadczeni motocykliści, mnie po prostu powalił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mylisz tez pojecia, sa jeszcze punkty karne ktore wyklucza Cie szybciej z ruchu niz Ci sie wydaje, bo te nie daja sie oszukac ani bogatym ani biednym.

 

:crossy:

I dzięki Bogu rząd ich nie zniósł, choć się do tego przymierzał... Skoro jednak tak dbają o bezpieczeństwo, to niech wezmą się za obniżenie progu punktów, skoro są takie skuteczne i sprawiedliwe (a są). Ja jednak wolę, żeby tego nie robili ;) Tak samo wolę, żeby już nie podnosili wysokości mandatów, bo to jest niesprawiedliwe i nie do końca skuteczne, poza tym wysokość mandatów idzie w stronę obłędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociesz sie, ze nie tylko w PL, u nas juz od 01.02. :icon_mrgreen:

 

Igraszka, po prostu srodkiem pasa

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociesz sie, ze nie tylko w PL, u nas juz od 01.02. :icon_mrgreen:

 

Igraszka, po prostu srodkiem pasa

 

:crossy:

 

hihi, dobre! A ty wiesz, co jest na środku pasa? Albo garb, albo garb frezowany, fajnie się po tym "pływa". :banghead:

Niestety w tym wypadku tylko lewa strona blisko pasa.

Ale spoko, może będę w tym roku przejeżdżała przez Niemcy na moto, to będę miała jakieś porównanie :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociesz sie, ze nie tylko w PL, u nas juz od 01.02. :icon_mrgreen:

 

Igraszka, po prostu srodkiem pasa

 

:crossy:

 

tam gdzie jest najwiecej oleju i innego syfu, ktory wycieka z samochodow, do tego studzienek oraz innych przeszkod ktore zaslania jadacy przed nami samochod? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i pare moich odczuć ;)

 

Według mnie więcej osiągnięto by za pomocą kary zastępczej (np. roboty społeczne, powiedzmy ileś tam godzin do odpracowania) niż zwiększaniem mandatów. Wiadomo, że mandat najłatwiej wystawić (abstrahując zupełnie od ich "ściągalności") i pieniądz wpadnie do kasy.

Same argumenty o stanie dróg uważam za zasadne, przynajmniej w dużej mierze.

Sam skrzywiłem felgę i uszkodziłem opone na Żołnierskiej i to wcale nie jadąc nie wiadomo ile a jedyne 40km/h, dostosowałem prędkość do warunków jazdy (mocno padało, ciemno, ulica nieoświetlona, spory ruch) ale nie uchroniło mnie to przed wpadnięciem w dziurę głęboką do kostki (następnego dnia sprawdzałem jak szukałem zgubionego kołpaka.. co ciekawe znalazłem chyba z 10 innych i spotkałem dwóch innych kierowców, którzy pogubili kołapki w tym samym miejscu ;D)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, "studzienki są wszędzie" ;) można by taką akcję naklejkową zacząć.

 

Witam. Dobre. A w tym wszystkim chodzi o to, aby nie dać się złapać. A to Wasze forumowe "bicie piany" nic, a nic nie zmieni, ale oczywiście, wyżalić się gdzieś trzeba, co by nie było, że jak nic nie mówimy, to wszystko w porządku jest. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz... zostaniemy grupa spoleczna wyjeta spod prawa.
No i zbiliżymy się do ideału "prawdziwego motocyklisty" który ma wszystkow dupie, chla tanie wino, zjada dziewice, gwałci koty a nie precluje na FM :) ehehehehehehehehehe :buttrock: ZUUUUUUUUUUUUŁŁŁŁŁOOOOOOOO!!!!!!

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde KS, czytając Twoje posty nasuwa mi się jedno stwierdzenie, zapomniał wół jak cielęciem był, czy w Niemczech dostałeś kiedyś mandat za to ze policjantowi się coś wydawało ? czy zdajesz sobie sprawę z tego ze 3/4 policjantów da się przekupić ?

Nie żyjemy w Niemczech tylko w Polsce i przestań k**wa porównywać te kraje bo to sa dwa inne swiaty, co do Hamburga tez sie z Toba nie zgodze, przyjezdzał do nas do firmy koles ktory mieszka tam od urodzenia, swoim autem był raz i stwierdził ze nigdy więcej, nie dość ze rozwalił całe ospojlerowanie to stukał się w czoło i pytał: 50 km/h - 70 km/h -50 km/h why ?

 

a co do podwyżki mandatów to jak już większość napisała, po dupie zbierze najbiedniejszy i nic innego z tego nie wyniknie

Edytowane przez bluntmeeen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mandaty były są i będą musimy się z tym pogodzić.To prawda drogi jakie są wszyscy dobrze wiedzą jadąc autem jakoś można jechać ale już motocyklem to inna historia HORROR.Powinniśmy się tylko zastanowić nad jednym poza terenem zabudowanym prędkości dozwolone są zbyt niskie i powinny być wyższe.A co do terenu zabudowanego to tu jest problem,a dotyczy np.tablica informuje że wjeżdżamy do terenu zabudowanego ale do najbliższych zabudowań jest powiedzmy 6km co wtedy?50km/h KPINA. Wracając do mandatów pal licho jak na suszarkę złapią cię psy coraz częściej z suszarką w ukryciu stoją CZARNE SK...SYNY nie ma wcześniej tabliczki o kontroli np.fotoradar i kasują .Jadąc na święta jechałem ostrożnie w miarę rozsądnie wiedziałem że będą suszyć i ku mojemu zdziwieniu dostałem w prezencie piękne foto niby teren zabudowany niby nie przekroczenie w lesie o 20 km/h 200 zł i 4p a nie zostali do tego powołani tylko do innych celów a prosząc o inną interwencję wykręcają się sianem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde KS, czytając Twoje posty nasuwa mi się jedno stwierdzenie, zapomniał wół jak cielęciem był, czy w Niemczech dostałeś kiedyś mandat za to ze policjantowi się coś wydawało ? czy zdajesz sobie sprawę z tego ze 3/4 policjantów da się przekupić ?

Nie żyjemy w Niemczech tylko w Polsce i przestań k**wa porównywać te kraje bo to sa dwa inne swiaty, co do Hamburga tez sie z Toba nie zgodze, przyjezdzał do nas do firmy koles ktory mieszka tam od urodzenia, swoim autem był raz i stwierdził ze nigdy więcej, nie dość ze rozwalił całe ospojlerowanie to stukał się w czoło i pytał: 50 km/h - 70 km/h -50 km/h why ?

 

a co do podwyżki mandatów to jak już większość napisała, po dupie zbierze najbiedniejszy i nic innego z tego nie wyniknie

 

 

Popieram całkowicie Ciebie kolego. Cieszę sie że nie tylko mnie denerwuje ten człowiek (ks-rider) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram całkowicie Ciebie kolego. Cieszę sie że nie tylko mnie denerwuje ten człowiek (ks-rider) :banghead:

 

No cóż na jego obronę powiem, że jego wypowiedzi denerwują nasto- dzieścio- latków, a ludzie bardziej dojrzalsi nie reagują w ten sposób.

 

Szczerze to widząc co robią we Wrocławiu patałachy na ścigaczach oraz wszelkiego rodzaju przedstawiciele handlowi i "bmw-suv-mercedes class" to jestem za jeszcze większym zaostrzeniem kar. Przydałby się system kar podobny do (zdaje się) norweskiego, gdzie wysokość mandatu uzależniona jest od wys. rocznego PITU. Tak zmienili mentalność, że 80 km/h w terenie niezabudowanym jest dla nich normalne.

 

OCZYWIŚCIE nie tyczy się to wszystkich i rozsądni motocykliści na szybkich maszynach niech nie biorą powyższych słów do siebie. (oczywiście zaraz jakieś bluzgi polecą, ale niech bluzgający weźmie pod uwagę, że mam "piórka jak cyranka" :) ).

 

--

Pozdrawiam, 0 ; ) Swienty

Go fast? Get a Suzuki. Go comfy? Get a Kawasaki. Go cheap? Get a Yamaha.

Go forever? Get a Honda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...