Skocz do zawartości

zimowanie motocykli, przygotowanie do zimy (zima)


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten artykuł powinien pomóc.

KLIK

Pozdro.

 

Dzięki, teraz to dopiero mam dylemat :flesje:

Już myślałem, że dobrym sposobem będzie przepalanie raz na kilka tygodni a tu się okazuje, że nie jest to najlepsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś by był zainteresowany mój kumpel rozprowadza podnośniki hydrauliczne w cenie 310+przesyłka.

Sam sobie taki sprawiłem jest na kółeczkach można ustawić motocykl pod samą ścianą. W zestawie są pasy którymi można zabezpieczyć motocykl przed spadnięciem z podnośnika. Podnośnik ma też zabezpieczenie mechaniczne wazie spadku ciśnienia oleju. Motocykl na pewno się nie przewróci .

 

Zdjęcia zamieszczam poniżej:

 

p1090813au2.th.jpg

p1090821an8.th.jpg

p1090816xu1.th.jpg

p1090820zd1.th.jpg

p1090814ki7.th.jpg

p1090815gg2.th.jpg

p1090812cv9.th.jpg

p1090811cn6.th.jpg

 

 

Honda zamieszczona na fotografiach też na sprzedaż.

 

Jeżeli był by ktoś zainteresowany proszę o wiadomość na priva.

Edytowane przez slaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gratuluję pomysłu na podnośnik :buttrock: , ja poszedłem na łatwiznę nabyłem podnośnik na allegro i powiem, że jestem zadowolony, cena niezbyt wysoka i spełnia swoje zadanie jest przeznaczony do motocykli, których ślnik nie wystaje poza ramę u mnie sie sprawdza w 100% np: przy smarowaniu łańcucha czy garażowaniu

Podaję link poniżej dla zainteresowanych.

 

http://moto.allegro.pl/item264606766_podno...500_ls_650.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś by był zainteresowany mój kumpel rozprowadza podnośniki hydrauliczne w cenie 310+przesyłka.

Sam sobie taki sprawiłem jest na kółeczkach można ustawić motocykl pod samą ścianą. W zestawie są pasy którymi można zabezpieczyć motocykl przed spadnięciem z podnośnika. Podnośnik ma też zabezpieczenie mechaniczne wazie spadku ciśnienia oleju. Motocykl na pewno się nie przewróci .

 

Zdjęcia zamieszczam poniżej:

 

p1090813au2.th.jpg

p1090821an8.th.jpg

p1090816xu1.th.jpg

p1090820zd1.th.jpg

p1090814ki7.th.jpg

p1090815gg2.th.jpg

p1090812cv9.th.jpg

p1090811cn6.th.jpg

Honda zamieszczona na fotografiach też na sprzedaż.

 

Jeżeli był by ktoś zainteresowany proszę o wiadomość na priva.

 

 

Jakies 2 tygodnie temu kupilem identyczny w makro za 200zł brutto.. sprawuje sie dobrze, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego czegos własnie szukam. Zapytaj kolegi czy bedzi emial to jeszcze w okolicach swiąt. Narazie ejstem w UK i nie bardzo chce mi sie ciagnac podnosnik do PL a bede tam na swieta.

 

Ciekawi mnie tez ile wytrzyma ten podnosnik. Napisane jest ze 400kg. Moje moto wazy prawie 400kg i sie obawiam...fakt ze powinien wytrzymac wiecej. Ze szkoly pamietam ze maszyny/urządzenia przemysłowe powinny wytrzymać spoko 125% założonego obciazenia/mocy a testowane są z obciazeniem 150% ale nei wiem jak to sie ma do podnosników, cisnienie oleju bedzie spore i cos czasem moze sie sypnąć np. uszczelniacz a wtedy klops. Kto podniesie moto? Jesli mnie nie zabije spadajac ze stojaka. :clap:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...