Skocz do zawartości

zimowanie motocykli, przygotowanie do zimy (zima)


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi nie śmierdzi paliwem nawet jak wstawie odrazu po zgaszeniu :biggrin: I mam moto na codzień w pokoju :) wiosna, lato, jesień, zima :) Teraz jeszcze dojdzie 3 moto do mojego małego pokoju :icon_razz:

 

Ps: http://bikepics.com/members/rudekmzetz150/ Jeżdze na tym moto co stoi w domu, i to prawie codziennie :wink: Ale nie po domu haha :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast moja VIRÓWECZKA to chyba lubi zimno...-a co tam trzymam ją w zimnym garażu i nigdy nie narzeka - wyjołem tylko aku. spuściłem paliwko z gaźniczków i przykryłem kołderką ;) od czasu do czasu zaglądam do niej aby pogłaskać ją po silniczku i tyle... ;)

 

Jak przychodzi wiosna to przy pierwszym rozruchu troszkę pokrzyczy i pali raz na jeden raz na drugi gar a po kilku minutach wszystko wraca do rytmicznej pracy i jazda :crossy:

 

-oczywiście mam nadzieje,że w 2008r będzie dokładnie tak samo jak w poprzednich latach :biggrin:

 

-a jak nie to poprostu zmienie sobie na nowszy model - to tak jak z kobietą :biggrin:

 

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast JA nadal podtrzymuję,że miejsce naszego ukochanego MOTO jest w GARAŻU :biggrin:

 

oczywiście trzeba o nie dbać ale bez przesady...

 

-jeszcze troche i moto wejdzie wam...-pod kołdre-to się ździwicie jak spali gume :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, niewielu chyba kolegów będzie trzymało sprzęta w pokoju :-)

 

I tak się zastanawiam co poza zalaniem do pełna i okresowym ładowaniem aku można jeszcze zrobić dla mojego Vulcanika :-)

 

Macie jakieś rady ?? :)

 

FZX "Nazgul" widoczny na targach expo skladany byl w domu w salonie :biggrin: to byly piekne czasy ;) wada taka ze "zapach" motocykla rozchodzi sie po domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też z chęcią bym postawił moto w domu ale ni dam rady go wprowadzić -taki układ mieszkania

Ja mam to szczęście, że (w Warszawie) mieszkam na parterze i niejeden sprzęt już był trzymany w (przed)pokoju - nie tylko w zimie. :flesje:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...