Skocz do zawartości

Zx6r 2008 vs GSX-r 600 k8 - pomożecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasciwie oba motocykle sa relatywnie nowe wiec pewnie malo kto mial okazje je porownac. Moze ks-rider :D

 

a właśnie zacząłem się zastanawiać, czy przypadkiem nie było jakiegoś porównania w motocyklu*... ale sprawdzić mogę dopiero w chatce, wieczorem. chyba, że ktoś ma/ pamięta i ewentualnie poda

 

Siedzę na Tym forum parę latek i z reguły tacy jak Czupryna nie kupują żadnych motocykli tylko chcą się pochwalić wiedzą teoretyczną... :banghead:

 

ja się boję, że naprawdę kupi :banghead:

jsz

 

* - jak nie będzie odpowiedzi, to możesz mi się wieczorem przypomnieć na gg. jak było, a nie masz pisemka, to jak będziesz chciał - podskoczysz sobie do mnie w któryś dzień

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszua, to było w numerze majowym. Tylko, że nie bardzo mam teraz jak do Ciebie podskoczyć, bo nie jestem w Krakowie. A jak już wrócę to będzie za późno.

 

Whatever, czytałem podobne porównanie w sportriderze, i nic z niego nie wynikło. Wszystkie 5 motocykli róźni się tak nieznacznie, że nie da się jednoznacznie stwierdzić, który jest naj, naj.

 

Zazzu, u mnie w rodzinie wszyscy zieloni i wszyscy sobie chwalą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) nie bujdy

2) z tego co wiem, taka opinia nie wzięła się znikąd.

To bujdy, a ta opinia wzięła się od kiepawych sportów kawasaki z pierwszej połowy lat 90-tych... pomijam tutaj ZXR750/ZX-7R

Aktualnie kawa w niczym nie ustępuję innym markom .. sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazzu oszczędz tych bzdur!!!

podzielam zdanie Vectora-i tak 90% z nas nie zauważy wiekszych różnic pomiędzy tymi dwoma motocyklami-więc poprostu bierz tego przy którym serce ci mocniej zabije!

ja osobiście brałbym R6 bo ładne:) a tak of top to fajnie miec takie dylematy w wieku 19lat.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszua, to było w numerze majowym. Tylko, że nie bardzo mam teraz jak do Ciebie podskoczyć, bo nie jestem w Krakowie. A jak już wrócę to będzie za późno.

 

Whatever, czytałem podobne porównanie w sportriderze, i nic z niego nie wynikło. Wszystkie 5 motocykli róźni się tak nieznacznie, że nie da się jednoznacznie stwierdzić, który jest naj, naj.

 

Zazzu, u mnie w rodzinie wszyscy zieloni i wszyscy sobie chwalą :)

 

Nieznacznie to się moje gile różnią...

Każdy motocykl jest inny ma inną kulturę pracy i inaczej się zachowuje - ilu kierowców dosiadających dany sprzęt tyle odmiennych komentarzy

Moje ZX-9R jest dla mnie turystykiem a wielu mówi na Nią ścigacz (why?)

 

Siądź na salonową ZX-6R zrób 100km jazdy próbnej, następnego dnia to samo z GSXR - nie będziesz musiał pisać durnych postów.

 

Tylko czy w salonie dadzą Ci któryś z Tych motocykli???

Tylko czy na pewno masz prawo jazdy??

Tylko...

 

 

Pozdro all :wink:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieznacznie to się moje gile różnią...

 

Oszczędź sobie takich tekstów, bo ani to mądre, ani śmieszne, a chamstwo działa na mnie jak płachta na byka.

 

Siądź na salonową ZX-6R zrób 100km jazdy próbnej, następnego dnia to samo z GSXR - nie będziesz musiał pisać durnych postów.

 

Zrobiłem niecałe 70. Na gsxr na razie nie da rady, bo końcówka sezonu i testowe się wysprzedały.

 

Tylko czy w salonie dadzą Ci któryś z Tych motocykli???

 

Na szczęście tutaj mają inne podejście do klienta, przez taką mentalność rzygać mi się chce polskimi salonami.

 

Tylko czy na pewno masz prawo jazdy??

 

Owszem, inaczej nie mógłbym odbyć nawet kilometra jazdy testowej.

 

A tak w ogóle, irytuje mnie takie gadanie. Proszę o opinie na temat motocykli, a zamiast tego dostaje pouczenia od dziadka, który mnie na oczy nie widział. Stary, to czy stać mnie na taki motocykl czy nie oraz to, czy moje umiejętności sa wystarczające to sprawa moja oraz najbliższych mi osób. Tobie nic do tego, i całe szczęście. Dwa domy dalej mieszka 21 letni chłopak, który pomyka porshe carrera z 2006 roku i, do cholery, NIKOGO TO NIE DZIWI. Więc co jest niezwykłego w tym, ze po roku jazdy chce sobie kupić 600? Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się na zx6r to co udało się znaleźć:

Według tego forum z tego co zrozumiałem niektóre egzemplarze zx6r mają wadliwą uszczelkę a więc na to trzeba uważać:

http://www.zxforums.com/forums/zx-6r-forum/

lub "po polsku":

http://tiny.pl/8plw

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...dpost&p=1057430

 

I tak subiektywnie - zx6r jest zabójczo piękna.

http://www.bikepics.com/pictures/1330162/

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, irytuje mnie takie gadanie. Proszę o opinie na temat motocykli, a zamiast tego dostaje pouczenia od dziadka, który mnie na oczy nie widział. Stary, to czy stać mnie na taki motocykl czy nie oraz to, czy moje umiejętności sa wystarczające to sprawa moja oraz najbliższych mi osób. Tobie nic do tego, i całe szczęście. Dwa domy dalej mieszka 21 letni chłopak, który pomyka porshe carrera z 2006 roku i, do cholery, NIKOGO TO NIE DZIWI. Więc co jest niezwykłego w tym, ze po roku jazdy chce sobie kupić 600? Szkoda gadać.

 

Ale z drugiej strony trzeba wziąć pod uwagę to, że może być ciężko zrozumieć, że 19 latek idzie do salonu i kupuje za ponad 40 tysięcy nowy motocykl... A zapewne za swoje nie kupujesz bo chodźbyś się zes*ał to w wieku 19 lat nie jesteś w stanie zarobić tyle pieniążków. Taki mały OT - bez urazy oczywiście :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyżej wspomniałem interesują mnie wyłącznie Wasze subiektywne opinie i doświadczenia na temat dwóch powyższych egzemplarzy smile.gif

 

Jeśli tylko te dwa motocykle to z nich wybrałbym Suzuki, ponieważ bardziej mi się podoba. Obecnie jeżdżę Kawasaki KLR, Zeby nie było że każdy poleca tę markę która jeździ. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

troche poprecluje ale spojrzmy prawdzie w oczy. skoro jestes dwa lata ode mnie mlodszy to pewnie nie miales okazji jezdzic wiecej niz kilka miesiecy z czego pewnie w co drugi dzien padalo. no i co bedziesz potrafil zrobic z tym gsxr600 '08 czy na kawie?? tyle co nic. jaka roznica ktory wezniesz? wez ten ktory ci sie bardziej podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...