Skocz do zawartości

Ile trzeba dac za Junaka M10?


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No. Od razu lepiej. W takiej sytuacji wystawiam szarą flagę. Nie białą co by nie było że się poddaję ale szarą żeby.....sam nie wiem co. :biggrin: Będę grzeczny (w miarę możliwości) i nie będę już krzyczał na Junaka. :biggrin: :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrim pisząc źle o jakimś moto, świadczy to o Tobie, nie jesteś miłośnikiem jednośladów tylko lanserem dyskotekowym lub dostawcą pizzy. Pewnie nie mogłeś znaleść innej pracy dlatego zostałeś kurierem. Pozdrawiam prawdziwych moto-kurierów w U K. Ciężka to praca :buttrock:

 

Titi, Qurim jest takim samym prawdziwym kurierem w Londku jak wszyscy inni.

Co do znalezienia pracy to wykazal sie inwencja szukajac jej tam gdzie prowadzily go jego motocyklowe zainteresowania i informacje o sporych zarobkach - duzo lepiej niz gdyby mial lac wache na stacji czy siedziec na zmywaku. Wybor sadze ze tez mial troche ograniczony nie bedac "rocket scientist" i bez jezyka.

Jego zla opinia o Junaku oparta jest o jego wlasne doswiadczenie i nie jest to napewno powod, zeby go zle oceniac jako czlowieka. Moze nie powinien tej zlej opinii rozciagac na wszystkie Junaki, ale tendencja do uogolniania jest w koncu dosc wsrod ludzi popularna :)

W tej dyskusji gra role "advocatus diaboli", ktora to rola pozwolila nam wszystkim zastanowic sie i znalezc te wszystkie pozytywne cechy Junaka o ktorych nie zawsze sie pamieta.

Nie traktuj mego postu jako postu od wielbiciela Qurima - przeciwnie na tych lamach zwykle opierdzielam go i przywoluje do porzadku.

Natomiast wazne jest zeby umiec odzielic czyjes opinie ( z ktorymi mozemy sie nie zgadzac ) od czlowieka jako takiego, bo wcale ta opinia ( nie zgadzajaca sie z nasza ) nie mowi nic pozytywnego czy negatywnego o czlowieku ktory ja wyglasza.

 

Adam M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Adamie. :lalag: :biggrin: I tak jak mówisz - do kurierki doprowadziły mnie tropy motocyklowe i sytuacja gospodarcza no i wejście do UE. :biggrin: Kiedyś za młodych lat czytałem art w ŚM o kurierach moto w Londynie i tak marzyłem żeby być kurierem. No i stałem się kurierem, na początku fascynacja pracą, później wypracowywanie poziomu aż dotarłem do punktu gdzie na widok moto robiło mi się niedobrze. Więc zrobiłem sobie przerwę w kurierce, tym bardziej że wypadek z ręką zmusił mnie do korzystania tylko z publicznego transportu. Nie będę tu pisał swojej biografii bo nie ten temat. :biggrin:

 

A Junakiem chodzi mi o to że czemu jest taki drogi skoro TEORETYCZNIE nie jest wart tej kasy. A odpowiedź już dostałem, wnioskuję że chodzi w tym wszystkim o patriotyzm i chęć jazdy czterosuwem. :biggrin:

 

A miłośnikiem moto jestem wielkim. Wręcz fanatykiem. Moi nie-motocyklowi znajomi oraz rodzina mówią na mnie "człowiek motocykl" bo 24h nawijam tylko o motocyklach, a jak ktoś mnie szuka to zaczyna od garażu bo łatwiej tam mnie znaleźć niż w pracy czy w domu. :biggrin: A jako ciekawostkę dodam że mam prawko tylko na moto (ale niecałe 8 lat dopiero) i umiem prowadzić tylko motocykle, ewentualnie lokomotywę ET22. O innych pojazdach nie mam pojęcia i nie interesują mnie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki :notworthy: , może trochę się w końcu uniosłem. Ale Junak w swoim roczniku i klasie nie jest złym motorkiem. I nie chodzi tu o patriotyzm lecz fakt. Każdy motorek jak i człowiek ma swoje wady i zalety :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrim, ja juz tu chyba pisałem, ze janek nie jest taki drogi z powodu checi jazdy 4taktem czy inne bzdury tylko z powodu tego ze jest Junakiem:-)Bo WSK to juz nie jest tak UUUUUU! to kazdy wiesniak miał na podwórku i słuzył do katowania i jazdy po aswalcie na boku, a janek to był janek:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że wyznaję zasadę "Nie ma Boga, jest MotÓr" - koniecznie pisane przez duże, kreskowane "Ó" :biggrin: :buttrock:

 

 

A że WSK to wiocha to ja wiem. Dlatego jakoś nie grzeją mnie te sprzęty, z wyjątkiem M06Z/L i nie młodsze niż 1964 rok. :biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cos taki zdziwiony to wozek SUM w pierwszych M07 stosowany, produkowany w kuzni Suwalkowice, czy jak to tam sie to pisze :wink: Ale stan oplakany ja mam w idealnym stanie...

:icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak

Widzę ten wózek już chyba z dziesiaty raz. Jesli się nie myle, to był chyba nawet kilka razy sprzedany.

 

 

Nie polecam.

Motocykl to padaka, a i sprzedajacy to pie#$#$ony oszust i cwaniak - niestety miałem nieprzyjemność mieć z nim do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item496818979_junak.html

nie ma to jak sztuczny tlum czesci. rozbebeszyc kilka gaznikow i dorzucic w gratisie zajechane lozyska ^^

 

miodnie.

A odpowiedź już dostałem, wnioskuję że chodzi w tym wszystkim o patriotyzm i chęć jazdy czterosuwem

nie. tu chodzi o chec przywrocenia motocykla do zycia i statysfakcja z roboty. z tego co wiem, sam lubisz to uczucie.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl to padaka, a i sprzedajacy to pie#$#$ony oszust i cwaniak - niestety miałem nieprzyjemność mieć z nim do czynienia.

 

 

Dobrze że mówisz bo się zastanawiałem nad tym Jankiem ale właśnie sprzedawca coś kręcił - moto było za 500, później dopisał że tylne koło sprzeda i obniżył cenę na 450 a teraz znowu 500 jest ale już bez tego koła.

Chociaż zwłoki wydają się sensowne, czasem stara WSK wybrakowana stoi w takiej cenie. :biggrin:

 

 

[nie. tu chodzi o chec przywrocenia motocykla do zycia i statysfakcja z roboty. z tego co wiem, sam lubisz to uczucie.

 

 

 

No dobra, dobra. Tylko udawałem że nie wiem o co chodzi. :biggrin:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie po co byly te wszystkie zgrzyty? :)

 

dobrze wiesz, ze robisz duze zamieszanie poprzez dobitne dobieranie slownictwa i wlasne zdanie. spoko, ale pamietaj, ze to tylko internet i ton wypowiedzi moze byc roznie odbierany a pikanteria slowa powoduje tylko niechec do siebie.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego już jestem grzeczny. :biggrin: Pozostało mi tylko walczyć z tymi co nie rozumieją podstaw bezpieczeństwa na drodze. :biggrin: :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...