Skocz do zawartości

Ile trzeba dac za Junaka M10?


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś ciekawy osobnik subskrybował mój profil na Picasa. Gość ma niesamowicie ciekawy foty, głównie mechanika Junaków.

 

http://picasaweb.google.com/golota.p

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie oświeciliście. :notworthy: Na DJ nie wchodzę bo mam tylko gołą ramę od Janka. :biggrin: Gość jest mega z tego co widzę, lubi kombinować i nieźle sobie radzi z Junakiem z tego co widzę. Szacun. :notworthy:

 

A skoro już w Junakach siedzimy - czy na Bazarze da się kupić części taniej niż Allegro? Bo jak widzę ceny z Alle to mi się odechciewa wszystkiego, a ramę mam od Janka, tak ostatnio mi do łba wpadło że może bym zaczął rzeźbić coś z tego. Przód bym miał od znajomego, koła nie są drogie z tego co widzę, nadwozie też da się przeżyć, ale silnik pewnie drogi, co nie? Ile tak "na oko" średnio może kosztować silnik Janka? Do remontu oczywiście, ale żeby był w miarę kompletny co by się nadawał jako silnik a nie dawca.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być chop, ramę oryg. mam na szczęście. Szkoda że tak daleko mieszkasz.... :icon_evil:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DJ nie wchodzę bo mam tylko gołą ramę od Janka. :biggrin:

Ile tak "na oko" średnio może kosztować silnik Janka?

Witaj.

Masz ramę ? To już możesz spokojnie wchodzić ;)

A nawet powinieneś, coby pozostałe szpejki zorganizować :biggrin:

Za silnik na aledrogo tak 400 do 700 trzeba liczyć, ale można czasami taniej, za droższe się nie brać !

Jakieś puszki boczne, troszkę drobiazgów mam jakby co :flesje:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro już w Junakach siedzimy - czy na Bazarze da się kupić części taniej niż Allegro?

 

Na bajzlu handlarze mówi że na allegro opchnie drożej ...choć nie zawsze .

 

tak ostatnio mi do łba wpadło że może bym zaczął rzeźbić coś z tego.

Że Ci się chce :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. :notworthy: Jak pamiętacie, jeszcze nie dawno byłem wrogiem Junaków i sporo tutaj trollowałem na ich temat, ale jakoś tak chyba się nawróciłem no i zaczynają mi się podobać Janki. Zdałem sobie sprawę że lepiej teraz nazbierać części i skręcić to jako-tako w całość póki jeszcze można kupić cokolwiek, a remontować powoli jak będzie czas i środki.

 

Narazie będę tylko szpiegował DJ. :biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz większe szanse jak już posiadasz klamoty. U mnie tylko rama, może jakiś kranik bym jeszcze znalazł bo w SHL były podobne więc zbierałem co wpadło w łapy. No i gaźnik GM26, mam kilka korpusów. To już coś. :biggrin: Jeszcze kilka drobiazgów i będzie Janek. :icon_mrgreen:

Muszę uderzyć do okolicznego dziadka który ma "wysypisko" zabytków i śmiga na każdy Bajzel. Bynajmniej śmigał, nie wiem czy jeszcze żyje. Wcisnę mu WSK za silnik do Jana i git. :biggrin:

 

Zaś przy okazji cyknę dobre foty mojej ramy, tam jakiś patent jest dospawany na dolnych belkach, ocenicie czy to się nadaje.

 

No i poszerzę swoją listę "Co chciałbym znaleźć na złomowisku".

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...