Skocz do zawartości

Ile trzeba dac za Junaka M10?


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To znowu ja, Junakowy troll. :biggrin:

 

Szybkie, głupiutkie pytanko - Czy wszystko jest w porządku z przednim błotnikiem w tym Janku?

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ab5a41664256a173

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f809ec9161debd9f

 

Czy może jest odwrotnie założony? Od góry/przodu błotnik przykrywa koło aż do obręczy a z tyłu/z dołu odkrywa obręcz. Czy to nie powinno być odwrotnie że głębsza część ma być u dołu aby lepiej chronić? Czy tylko inżynierowie ze Szczecina zaprojektowali to od dupy strony?

 

Mnie się wydaje że powinno być odwrotnie chyba.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to nie mój Janek. Spotkałem fotkę w necie, no i tak mnie zaciekawił ten błotnik.

 

Ja i Junak.... :icon_twisted:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest OK.

Tak a propos' przy Junaku to bys sie ostro podszkolil z mechaniki :)

Warto sprobowac chocby tylko zeby sie czegos nauczyc.

Z pomoca Krzysia ( K54 ) i kilku innych mozna miec Junaka ktory naprawde jezdzi i jest niezawodny.

Krzysiek i jego kuzyn strzelili ostatnio kulka trasek ocierajacych sie o 1 tys km w miare bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Janka w sumie bym chciał ale za droga zabawa to jest. Muszę utrzymać darmozjada jakim jest HD. :icon_mrgreen: No chyba że ktoś da mi zwłoki/agro-choppera Janka w zamian za WSK Z2 to chętnie się zamienię. :biggrin: Dostęp do części mam po cenie hurtowej jako że pracuję w sklepie z częściami do PRL-owskich moto, usługi mam po układzie (szlify, regeneracje) więc jakoś bym se poradził. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Bydgoszczy. :biggrin:

 

Na stanie mamy mniej sprzętu do Janka bo mało kto kupuje, ale na zamówienie ciągniemy co tylko znajdziemy w hurtowni. Ostatnio przyszedł gość z ojcem i zostawili prawie 700PLN. Kupili tłumik, kolanko,obejmę, oponę i jakieś tam drobiazgi jeszcze. Widzę że droga zabawa z Jankiem jest.

 

Adam M. - no właśnie. Nie chciałbym się wpakować w stertę złomu przy której będę musiał kupić jeszcze 3 inne Janki żeby poskładać jednego. I nie jestem aż tak kumaty w Junakach żeby kompletować sobie po kawałku. Częściej zastanawiam się nad upolowaniem silnika HD Flathead i grzebaniu w nim.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawili prawie 700PLN ... droga zabawa z Jankiem jest... Nie chciałbym się wpakować w stertę złomu ... zastanawiam się nad upolowaniem silnika HD Flathead i grzebaniu w nim.

 

Witaj :icon_eek:

Znaczy HaDe jest tańszy od Junksa ? No tegom nie wiedział :smile:

A co do złomu, fakt, czasami mogą ręce opaść, ale jaka radość, kiedy z tego

http://picasaweb.google.pl/Krzysztof554/Br...652845911026690

wyłania się jak z popiołów taki "Franek Stein"

http://picasaweb.google.pl/Krzysztof554/Br...668179479841058

I pali z pierwszego "kopa" :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

A przez Bydgoszcz dosyć ostatnio częstawo śmigaliśmy :smile:

Pozdro

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Janka w sumie bym chciał ale za droga zabawa to jest. Muszę utrzymać darmozjada jakim jest HD. :icon_mrgreen: No chyba że ktoś da mi zwłoki/agro-choppera Janka w zamian za WSK Z2 to chętnie się zamienię. :biggrin: Dostęp do części mam po cenie hurtowej jako że pracuję w sklepie z częściami do PRL-owskich moto, usługi mam po układzie (szlify, regeneracje) więc jakoś bym se poradził. :icon_mrgreen:

witam a gdzie sie ten Twoj sklep znajduje??bo moze cos bede potrzebował własnie do Janka??pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :icon_eek:

Znaczy HaDe jest tańszy od Junksa ? No tegom nie wiedział :smile:

A co do złomu, fakt, czasami mogą ręce opaść, ale jaka radość, kiedy z tego

http://picasaweb.google.pl/Krzysztof554/Br...652845911026690

wyłania się jak z popiołów taki "Franek Stein"

http://picasaweb.google.pl/Krzysztof554/Br...668179479841058

Pozdro

K54

 

Nie pisałem że HD jest tańszy. Ale jak już go mam to muszę się na nim skupić, a niełatwo jest zreanimować ponad 20-letniego HD zarabiając 937PLN/miesiąc. :icon_evil: A nie mogę sobie pozwolić że mam kilka sprzętów i każdy w mak rozłożony. Jeden musi jeździć, wtedy drugim będę się bawił.

 

Wiem jak jest gdy ze sterty złomu wyłania się motocykl. Bo tylko takimi się zajmowałem od kiedy interesuję się motongami. :biggrin:

Oto mój zakup z minionej niedzieli, nie Janek ale WSK M06-Z2.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ddeaf1d37597351b.html

W wolnej chwili grzebię przy niej teraz w formie relaksu. :icon_mrgreen:

 

 

 

witam a gdzie sie ten Twoj sklep znajduje??bo moze cos bede potrzebował własnie do Janka??pozdrawiam

 

 

W Bydzi, ok.400 metrów od Dworca Głównego przy ul.Dworcowej. Przed bramą stoi chiński skuter. :eek: Jakby co to pisz czego trzeba, jeśli nie ma na stanie to poszukamy w hurtowniach.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem że HD jest tańszy. Ale jak już go mam to muszę się na nim skupić, a niełatwo jest zreanimować ponad 20-letniego HD zarabiając 937PLN/miesiąc. :icon_evil: A nie mogę sobie pozwolić że mam kilka sprzętów i każdy w mak rozłożony. Jeden musi jeździć, wtedy drugim będę się bawił.

 

Wiem jak jest gdy ze sterty złomu wyłania się motocykl. Bo tylko takimi się zajmowałem od kiedy interesuję się motongami. :biggrin:

Oto mój zakup z minionej niedzieli, nie Janek ale WSK M06-Z2.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ddeaf1d37597351b.html

W wolnej chwili grzebię przy niej teraz w formie relaksu. :icon_mrgreen:

W Bydzi, ok.400 metrów od Dworca Głównego przy ul.Dworcowej. Przed bramą stoi chiński skuter. :eek: Jakby co to pisz czego trzeba, jeśli nie ma na stanie to poszukamy w hurtowniach.

dzieki....to jak zaczne rozbierac to napewno sie odezwe bo cos czuje ze wiekszy remoncik mnie czeka bo Janek dymi i to strasznie poprostu był za stany a jak zaczołem troche nim jezdzic to lubi luxik i nie chodzi dobrze..a na nowy sezon musi chodzic,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak właśnie mówię. Bo widzisz, wszystko zależy od tego, jak długo trzymałeś ten sprzęt w piwnicy i jak o niego dbałeś zanim tam trafił. Junak ma swoje wady (np. tragiczny iskrownik), ale każdy motocykl jakieś ma. Zadbanym Junakiem też da sie robić dość spore przebiegi (choć na pewno nie setki tys km). Miałeś kiedyś Junaka?? Jeździłeś na tej maszynie?? Ja miałem :bigrazz:

:crossy: nie tylko ty miales, ja mialem dwa, super motorki ale na owe czasy kiedy byly czesci i w miare dobry service, teraz to jest zabawa, a jazdy roznie.Ma wiele wad powaznych sa to wady konstrukcyjne i materialowe, zakazano jego produkcji bo pewnie by zrobili o niebo lepszy motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...